Menüü
Ostukorv

DIFUUSER galaktika

DIFUUSER galaktika ÕLILAMBID
DIFUUSER galaktika ÕLILAMBID
DIFUUSER galaktika ÕLILAMBID
DIFUUSER galaktika ÕLILAMBID
DIFUUSER galaktika ÕLILAMBID
DIFUUSER galaktika ÕLILAMBID
DIFUUSER galaktika ÕLILAMBID
DIFUUSER galaktika ÕLILAMBID
DIFUUSER galaktika
69.90€
Maksudeta: 58.25€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DIFUUSER galaktika


See eeterlike õlide difuuser kasutab ultrahelilaineid, et aurustada klaaskupli all olevas paagis vett ja eeterlikke õlisid. See tekitab jahedat auru ja annab välja väga meeldivat aroomi. Eeterlike õlide difuuserit on väga mugav kasutada ja seda saab kasutada ka lambina. 

Eeterlike õlide difuuserit on imelihtne kasutada. Kupli all on peitud veepaak, mis tuleb täita veega ja seal on märge olemas, kui palju vett tohib üldse paaki lisada. Vee peale tilgutad nii palju eeterlikku õli, kui soovid. Kõiki La Tene eeterlike õlisid võib selles difuuseris kasutada. Eeterlikke õlisid võid omavahel ka kokku segada. 

Sellel lambil on kaks nuppu - sisselülitamisnupp, millega saad seadme sisse lülitada ja põhivärvi valida, ja selle kõrva olev teine nupp, millega saad reguleerida erinevaid värvitoone. Kui oled selle tööle seadnud, siis mõne aja möödudes hakkab sellest lambist auru välja tulema. Kuna difuuser muudab värvi, siis sellel on hea efekt just pimedas toas. 

Kui vesi saab veepaagis otsa, siis lõpetab lamp automaatselt aurustamise ja jääb lihtsalt ilusa värviga põlema. Selle automaatne kinnilülitamine aitab sul seda lampi jälgimata lasta sellel tööd teha. 

Klaaskuppel selle peal tuleb ära nii, kui sa hoiad õrnalt sellest kinni ja keerad seda ülespoole. Kui soovid klaaskuplit kinnitada, siis keera see õrnalt aluse külge tagasi. Ole ettevaatlik kupli liigutamisega, et sa sellele kogemata  viga ei teeks. Tegemist on klaasist kupliga ja klaas eeldab ettevaatlikku käsitlemist. 

Soovitan aeg-ajalt pesta eeterlike õlide difuuseri veeanumat, et sellesse ei jääks katlakivi ja eeterlike õlide jääke. Nii pikendada sa selle lambi eluiga. Soovitan difuuseris kasutada pehmendatud vett, kuna see ei tekita katlakivirante ja eeterlike õlide jääke on sellise veega kergem anuma seest eemaldada. 

Naudi mõnusat, idüllilist ja maagilist eeterlike õlide kasutamist selle imeilusa difuuseriga! 

Difuuser on värvimuutev ja sellel on hea efekt just pimedas toas. Difuuser on USB otsaga ja ei sisalda adapterit.

Kõikidel eeterlikel õlidel on omad tervendavad energiad, kasuta seda õli, mille väge ja jõudu sa soovid enda ellu tuua. Kõik La Tene eeterlikud õlid leiad SIIT.

Tehniline
Mõõdud Lambi kõrgus ca 25 cm, laius ca 11 cm. Toode ei sisalda õli. Difuuser on värvimuutev ja sellel on hea efekt pimedas toas. Difuuser on USB otsaga ja ei sisalda adapterit. Veepaak: 100 ml.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.