Merkuuri retrograad leiab iga-aastaselt aset erinevates tähtkujudes. Erinevad tähtkujud lisavad Merkuuri retrograadi energiale enda olemust. Et mõista täielikult selle energiaid, tasuks läbi lugeda põhiartikkel Merkuuri retrograadist, kus räägin selle olemusest, ja lisaks artikkel sellest, millises tähtkujus parasjagu Merkuuri retrograad aset leiab.

Merkuuri retrograad Veevalajas avaldab tohutut mõju inimsuhetele. Sellel perioodil seab Merkuur ohtu kõik inimsuhted, olgu nendeks perekonnaliikmete omavaheline läbisaamine, kahe armastaja vaheline side, sõprus või tööalane side. Sellel perioodil võib kahjuks olla ärevaid aegu selles valdkonnas!

MERKUURI RETROGRAAD VEEVALAJAS 2022. AASTAL

14. jaanuar - 26. jaanuar

27. jaanuarist - 3. veebruarini on Merkuur retrograadis Kaljukitses. 

Retrograad suunab enda väe suhetesse - kõik suhted seatakse ohtu!

Merkuuri retrograad Veevalajas toob suhetes esile kriitilised või tervendamata kohad. Toon paar näidet, et mõistaksid selle retrograadi olemust.

Näiteks suhe, kus üks osapooltest ei ole suhtes siiras ega heade kavatsustega, siis see kõik võib retrograadi ajal paljastuda. Veevalaja vägi toob Merkuuri retrograadiga esile petmised, ebaausad võtted ja siis on väga kerge mõista, kas sinu partner või sõber on sinuga aus või mitte. See omakorda võib esile tuua tülisid, probleeme ja paljastumisi. Igal asjal on aga ka oma positiivne külg, näiteks aitab selline olukord sul mõista, kes on sinuga siiras ja kes mitte.

Võib juhtuda ka nii, et sa võid sellel ajal tunda, et mõni sõber kasutab sind ära. Võid tajuda, kuidas sa oled olemas vaid siis, kui on  mingi probleem. See võib sind häirima hakata, kuna sa võidki olla tema elus vaid selle jaoks. Merkuuri retrograad Veevalajas paljastab ebaausad suhted ja aitab intuitiivselt tunnetada, kes on sinuga sinu enda pärast ja kes millegi muu pärast.

Perekonnaliikmete vahel võivad tekkida ärevad momendid, teemaks võivad tulla üksteise süüdistamised ja vanade haavade lahti kiskumine. See on vajalik, et neid tervendada, mitte tekitada perekonda lõhet. Ma ei soovi mitte kedagi hirmutada, vaid teadvustada, et teaksid selleks perioodiks valmis olla. Iga-aastaselt võib sattuda Merkuuri retrograad Veevalajasse ja kui nii juhtub, siis tuleb selleks valmis olla.

Kuidas ületada Veevalaja Merkuuri retrograadi raskusi?

Ennekõike tuleb säilitada rahu ja seda perioodi mitte karta. Soovitan selleks valmis olla ja kui sellel perioodil ilmnevad suhteprobleemid ning tülid, siis mitte lasta neil end rivist välja viia. Selgita endale, et see on Merkuuri retrograad ja kui probleemid on õhus, siis need on seal selleks, et neid tervendada. Analüüsi neid probleeme, ürita mõista, miks nende probleemide väljatulek võiks sulle kasulik olla. Kas on midagi, mida sa teed ise suhtes valesti? Kas sa pöörad kellelegi liialt vähe tähelepanu või oled võltsillusioonides olnud juba pikka aega ning nüüd on aeg nendest välja tulla? Esita endale küsimusi ja sa leiad põhjuse, miks need probleemid on esile tulnud. Mõistmine ja probleemidele lahenduse leidmine olgu sinu eesmärgiks.

Kõige hullem, mida sa saad endaga teha, on nendesse probleemidesse kinni jääda. Enesehaletusus ja iseenda vaimse keha nõrgestamine on see, millest tuleb hoiduda.

Soovitan selle perioodil kanda kaasas Tiigriraua kristalli, kui soovid võimalikult valutult Merkuuri retrograad Veevalajas üle elada. Kui aga esineb suhteprobleeme, siis hoida Tiigrirauda igapäevaselt enda lähedal. Tiigriraud on kristall, mis aitab suhtealaseid probleeme lahendada ja neid õige suhtumisega vältida. Tegemist on kristalliga, mis aitab nõrka suhet koos hoida, minevikus tehtud vigu andestada ja edaspidiseid vigu vältida. See on suhetetervendaja-kristall, mis annab sulle võimaluse üles ehitada suhe ka kõige raskemas situatsioonis.

Kasulik on sellel ajal põletada Karmaviirukit koos Roosiviirukiga (ühel ja samal ajal), et kõik esilekerkinud suhetealased probleemid leiaksid kiired lahendused ja saaksid tervendatud. Sa võid viirukirituaali teha ka selleks, et ennetada probleeme.

Merkuuri retrograad Veevalajas ilma suhteprobleemideta

Kõik ei pea olema nii hull, kui võib tunduda. See periood ei ole kõikidel inimestel ühesugune, mis tähendab seda, et on ka neid, kes suudavad sellest perioodist tulla välja probleemideta või väheste probleemidega. Merkuuri retrograad mõjutab kõiki, kuid alati mitte nii intensiivset, kui see mõjub enamikele.

Sa võid Veevalaja retrograadi ajal kogeda ka häid ja positiivseid suhtesündmusi. Sa võid olla kaitstud suhtedraamadest ja tülidest. See saab olema siis, kui sul ei ole vaja näha midagi, mis on sinu elus varjatud kujul. Järelikult ei ole sinu elus hetkel probleeme, millega sa peaksid silmitsi seisma ja mida sa peaksid tervendama. See on sulle positiivne sõnum. Tasub seda perioodi enda elus analüüsida, mil Merkuuri retrograad on Veevalajas.

Kõik on positiivsem, kui teised kosmilised energiad toetavad sel hetkel enda positiivse väega

Merkuuri retrograad Veevalajas võib mõjuda suhetele laastavalt, kuid on ka võimalus, et see energia ei ole väga intensiivne. Kui samal ajal toetavad kõik ülejäänud kosmilised energiad (näiteks Kuufaaside väed) suhete tervenemist, siis automaatselt ei oma Merkuuri retrograad Veevalajas nii suurt mõjuvõimu, kui see suudaks omada. Jälgi minu 3-nädalasi horoskoope, kus kirjutan kosmilistest energiatest ja saa teada, kas sellel ajal antakse vastulöök Merkuuri retrograadile teistelt planeetidelt ja taevakehadelt, või mitte.

On veel, mida Veevalaja retrograad võib esile tuua...

Kui põhirõhk asetatakse suhetesse, siis on veel mõningaid teemasid, millega see kõiki inimesi mõjutab. Paljud inimesed võivad sellel ajal tunda, kuidas neid valdab segadustunne.

Inimesed võivad seada enda tõekspidamised kahtluse alla. See on periood, kus ka kõige kindlam inimene võib tunda end ebakindlalt. Tõe nägemine on raskendatud ja samuti intuitiivse hääle kuulamine. Intuitsiooni ja hirmu vahel on sellel ajal õrnõhuke piir. Tasub hoida enda lähedal oma intuitsioonikristalle, et intuitiivne hääl ära ei kaoks.

Merkuuri retrograad Veevalajas võib tekitada valestimõistmist ja -tõlgendamist. See võib esile kerkida nii, et sa ise saad kellegi sõnadest valesti aru või sinu väljaöeldut ei mõisteta nii, kuidas sa tegelikult soovisid seda öelda.

Hoia end teadlikult Veevalaja Merkuuri retrograadi ajal, ole kompromissialdis ja leia probleemidele kiireid lahendusi!