Lovage ehk leeskputk on taim, mis on saanud oma nime just sellepärast, et seda taime hakati kasutama armastuserituaalides ja -eliksiirides. Sealt tuligi nimi Lovage, mis on inglisekeelsest sõnast love ehk armastus.

ARMASTUSERITUAAL

Armastuserituaali jaoks asetatakse vannivette Lovage rituaalitaime kuivatatud või värskeid lehti koos Roosiõitega ning samal ajal põletatakse kolme tumepunast küünalt, moodustades nendest kolmnurk vanni kõrvale või selle ümber. Suurendades armastuseenergeetikat, võib vannituppa samaks ajaks tuua Granaadi, Roosa Kvartsi, Kuntsiidi, Punase Jaspise ja teisi armastust ligi tõmbavaid kristalle. Selline vann aitab avada Südametšakra, puhastada seda eelmistest suhetest ning ligi tõmmata uut armastust. Kõige paremini mõjub selline armastuserituaal Täiskuul või Kuu loomisel. Vaata Kuufaaside kalendrit SIIT.

ARMASTUSTEEMALISTE KÜSIMUSTE KÜSIMINE PENDLIGA

Suitsutage Lovage rituaalitaime nagu viirukit, kui soovite armastuse teemal küsimusi küsida. Lovage toob kindlaid vastuseid ja aitab probleemidele kiiremini jälile jõuda. Selleks sobib ideaalselt pendel Roosast Kvartsist.

ARMASTUSEKRISTALLIDE VÕIMENDAMINE

Lovage on armastuse-, erootika-, sensuaalsuse ja kiretaim ning seega sobib ideaalselt armastusekomplektidesse lisaenergia andmiseks. Eriti kasulik on see armastust ligi tõmbavate kristallide võimendamiseks nagu näiteks Smaragdi, Topaasi, Granaadi, Punase Aventuriini jne.

INTUITIIVSED UNENÄOD

Kuivatatud Lovage rituaalitaime lehti hoitakse kristallikomplektides, mis on konkreetselt valmistatud Inglitega kontakti saamiseks ning nende käest läbi une sõnumite kuulmiseks. Lovage sobib ideaalselt nende kristallide keskele, aidates Inglitel kiireminimeie eeterkehaga ühendust saada ning jõuda meiega ühele dimensioonilainele. Inglikristallideks võiks koos Lovagega olla näiteks Angeliit, mis on põhiline Inglikristall, Küaniit, Seleniit, Skolessiit, Tselestiit, Muskoviit ja paljud teised unenägudega ja Inglitega seotud kristallid. Kui Lovaged kombineerida kristallidega, on soovitatav hoida rituaalitaime heleda riide sees, et taime mõju kestaks kauem. Aeg-ajalt oleks hea taimelehed viia vabasse loodusesse ning tuua uued lehed asemele, et energia säiliks.

Lovageteed valmistatakse, et suurendada intuitsiooni arengut, tuua öösel prohvetlikke unenägusid ning kontakteeruda oma teejuhiga.

SPIRITUAALNE PUHASTAMINE JA ENERGIATE AKTIVEERIMINE ENDA KEHAS

Lovagelehti asetatakse vannivette ning samal ajal põletatakse kolme valget värvi küünalt, et puhastusprotsess saaks alata. Lovagel on oskus meie kehast eemaldada ebakõlad, mis ei lase meie intuitsioonil areneda ja eriti kasulik on see neile, kes tegelevad ravitsemisega või töötavad meditsiinivaldkonnas, kus me võime kogemata saada endale teiste halba energeetikat. Lovage aitab seda eemaldada ning suurendada meie enda spirituaalset kasvamist. Vannivee tegemine rituaalitaimedega on iidne traditsioon ja üks võimalustest, kuidas taimi enda kasuks rakendada. Hiljem tuleb Lovagelehed viia vabasse loodusesse, nagu kõik taimed peale kasutamist, ning küünlaid võib järgmisel puhastusel uuesti kasutada.

RAHA-, KÜLLUSE- JA MATERIAALSETE KRISTALLIDE PUHASTAMINE

Küllusekristalle tuleb puhastada, et nende energia meie kodule oleks maksimaalne. Selleks suitsutatakse Lovage rituaalitaime nagu viirukit nende kristallide kohal.

Lovage rituaalitaime lehti vahetatakse komplektides igal Täiskuul, siis kui tehakse ka teisi puhastusi, aga seda ei hoita mitte rohkem kui kolm kuud. Rituaalitaimi tuleb vahetada, kuna nende energia kaob järk-järgult.