Olen eelnevalt kirjutanud artikli selle kohta, mida tähendab see, kui sa kuuled, et keegi hüüab sinu nime, kuid kedagi ei ole, kes sinu nime saaks hüüda. Selle artikli leiad SIIT. Võib olla ka olukordi, kus sa kuuled telefoni helisemas, kuid tegelikult telefon ei helise ja ka keegi ei ole sulle helistanud. Kas sa oled enda käest küsinud, et mida selline valekuulmine võib tähendada? Tegelikult see ei ole valekuulmine - ka sellel on oma tähendus, millest ma kirjutan sulle siia pikemalt.

Kui sul on olukord, kus sa kuuled, et kas sinu või kellegi teise telefon heliseb, siis tegelikult võib see tähendada seda, et keegi soovib sinuga ühendust saada.

Kui sa kuuled telefoni helisemas, kuid see tegelikult ei helise, siis üldiselt sa võid kuulda seda väga selgelt ja nii hästi, et sa ei usugi, et keegi tegelikult ei helistanud. Tavaliselt lähed sellisel hetkel ka kohe telefoni vastu võtma ja telefoni juurde saabudes võid avastada, et kuulsid seda kõike valesti. Tegelikult soovitakse sellise hetke juures sinu tähelepanu pöörata kõnele. Siit tekib küsimus, et miks nii juhtub ja kes see siis soovib ühendust saada?

Sellisel juhul on need hinged või Inglid, kes sinu tähelepanu soovivad enda poole püüda. Hinged ja Inglid soovivad sulle edasi öelda, et kellelgi on sulle midagi väga olulist edasi öelda või peagi sa kohtud kellegagi, kes toob sulle kasulikku teadmist ja informatsiooni.

Selline valekuulmine võib viidata ka hingele, kes soovib sinuga kontakteeruda ja seda teispoolsusest. Samas see ei pruugi seda tähendada, vaid võib viidata elavale inimesele, kes sind taga otsib.

See, kuidas aru saada, millele sinu kõrval eksisteerivad hinged ja Inglid viitavad, sellele peaksid tegelikult kiiremas korras ka vastuse saama. Peale sellist valetelefonikõne helina kuulmist jälgi, mis sinu ümber hakkab toimuma. Peagi võib keegi tõepoolest sind üles otsida ja sulle midagi olulist teada anda. Sa said lihtsalt juba ette teate, et midagi sellist hakkab juhtuma. Hinged või Inglid teavitasid sind enne tegeliku teate saabumist. Miks nad seda teevad? Seda nad teevad sellepärast, et sa võtaksid seda teadet väga olulisena. See ei ole lihtsalt sõnum kellegi poolt, mille üle sa ei peaks väga edasi juurdlema. Sind valvavad hinged või Inglid vihjavad selle valekõne kuulmisega, et peagi saabub sõnum, mida sa peaksid tõsiselt võtma. Võib-olla on selles sõnumis mingisugune vihje sulle edaspidiseks ja millest sul võib rohkem kasu olla, kui sa ise arvatagi oskaksid. Igatahes tuleb sul igat järgnevat sõnumit tõsiselt võtta.

Iga kord, kui sa kuuled telefoni helisemas, mis tegelikult ei helisenudki, siis kasuta järgmistel päevadel saadud uut informatsiooni ja teadmist enda elus maksimaalselt ära. Jäta meelde, et hinged ja Inglid võivad olla sulle väga kasulikud, kuid sa pead mõistma, miks nad mida teevad ja kuidas nad vihjeid annavad. Ma aitan sul järk-järgult nende sõnumeid lahti seletada ja kui sa õpid neid tundma, siis usu mind, sul on palju lihtsam elada. Sellisel juhul sa suudad ise enda elus väga palju mõistatusi lahti seletada.

On olemas ka teine variant, miks sa telefoni helisemas kuuled, mis tegelikult ei helisenudki - keegi teispoolsusest soovib sinuga kontakti saada. Et saada teada, kas keegi hingedest soovib sinuga ühendust saada, siis selleks ma soovitan sellel samal öösel unes hinge esile kutsumist proovida. Sellel samal päeval, mil sa seda telefoni helisemist kuulsid, pane ööseks enda padja alla üks Krüsanteenumi kristall. See Krüsanteenum võib olla kas alles soetatud või siis juba varasemalt sul olemas olla Inglite või unenägude kristallide komplektis. Kui sa oled Krüsanteenumi enda padja alla pannud, siis uinu küsimusega ja mõttega, et see hing, kes võib-olla selle telefoni helisemise sulle kutsus, ilmutaks end sulle. Unes peaksid sa nägema, mis tal sulle rääkida on, kui see oli see variant. Kui sa ei näe unes midagi, siis on see pigem sõnum, mille inimene sinu ellu toob. Nii saad sa kiirelt aru, millele sa peaksid enda tähelepanu pöörama.

Hinged, Inglid ja paljud teised elavad energiad on pidevalt meie ümber. See, et sa ei suuda neid näha, ei tähenda seda, et neid ei oleks olemas. Õpi nende poolseid märke lugema!