Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - - inglid RSS Feed

21 sept INGLID JA KARMA
admin 0 8068
Inglite maailm on mind alati väga huvitanud. Teada, et nad on meie ümber, aitavad meil enda teekonda läbida, ülesandeid täita, jõuda õigel ajal õigesse kohta ning veel paljutki - see on põnev! Üks põhjus, miks see maailm on minu jaoks veelgi põnevam, on see, et ma oskan neid kuulata. Oma eraseanssi..
21 juuni INGLISÕNUMID - 198
admin 0 1686
Oled sa viimasel ajal väga tihti hakanud number 198 nägema, kas sind on kummitanud see number ja sa ei mõista, miks sa seda numbrit näed? Inglid hoiavad sinuga ühendust ja soovivad sulle läbi numbrite teateid edastada. Inglid kontakteeruvad meiega läbi numbrite ja numbrikombinatsioonide. Nendel on o..
17 nov KES ON INGLID JA MIKS NAD MEID ÜMBRITSEVAD
admin 0 11889
Inglid, kellest ma pidevalt enda artiklites räägin, nad on igal pool. Nad on meie ümber, meie kodudes, looduses ja üle maailma igal pool. See, miks ma üldse selle artikli siia kirja panen, on kõik sellepärast, et te saaksite võib-olla minu mõtetest paremini aru, mida ma soovin teile pidevalt jagada...
15 juuni INGLISÕNUMID - 7 ja 4 KOMBINATSIOON
0 2802
Inglisõnumid on need, kui sa näed korduvalt ühe ja sama numbri kombinatsiooni, näiteks kellaajana, autonumbritena või majanumbritena. Ei ole otseselt vahet, kuidas need numbrid sinuni jõuavad, tähis on, et need jõuavad. Need ongi Inglisõnumid. Igal numbril on enda eriline tähendus ja ma aitan sul mõ..
16 veebr MIDA SEE TÄHENDAB, KUI NÄED VÄRVILISI UNENÄGUSID?
0 4656
Hei, sina seal, unenägude nägija! Prohvetlike unenägude saaja! Oled ehk mingil hetkel näinud unenägusid, mis on värvilised, ja mõtled vahel selle peale, miks sa oma unenägu sellisena nägid? Või sa ei olegi eelnevalt tähele pannud, et unenäod on enamasti värvideta ja sa tabasid nüüd ära, et, vau!, un..
24 jaan INGLISÕNUMID - 5 JA 9 KOMBINATSIOON
0 1269
Kas sa nägid just nüüd numbrite 5 ja 9 kombinatsiooni? Vaatasid kella ja see oli 5:59? Või jõuavad just need kaks numbrit pidevalt ühest ja teisest suunast sinu teele? Kui jah, siis on mul sulle rohkem kui suurepärane teade edasi anda! Kanaldan ingleid ja aitan nende tööd siin maa peal veidi lihtsam..
06 dets INGLISÕNUMID - 21:11
0 6380
Vaatasid kella täpselt 21:11? Tundsid samal ajal, kuidas see sind kõnetas, nagu oleks sinu ja selle numbri vahel tekkinud meeletu magnetiline jõud? Kui jah, siis on see saadetud sulle otse inglitelt. See sõnum tuleb universumist, et anda sulle teada: "Ole valmis, peagi saabub sinu ellu uus algus!" S..
22 nov INGLISÕNUMID - 8 JA 5 KOMBINATSIOON
0 2426
Kui sa oled enda spirituaalse poole, universumi või inglitega kontakti leidnud, siis ära imesta, kui inglid sulle sõnumeid saadavad. Sa hakkad numbreid ja nende kombinatsioone nägema siis, kui oled enda elus jõudnud perioodi, kus oled spirituaalsusele avatud. Inglid tulevad appi neile, kes jala spir..
17 nov INGLISÕNUMID - 8 JA 2 KOMBINATSIOON
0 2563
Inglid on sinu lähedal, sinu elus ja kaitsevad sind, kui sa ise nendega kontakti lood või kui sul on nende abi vaja. Kui näed viimasel ajal korduvaid Inglinumbreid ehk sõnumeid või sinu teele on sattunud näiteks 8 ja 2, siis tea, et sellel kõigel on oma tähendus. 8 ja 2 kombinatsiooni nägemine, sõlt..
15 nov INGLISÕNUMID - 2 JA 5 KOMBINATSIOON
0 3592
Inglisõnumid on märgid ja teenäitajad, need avavad silmi ja on tähendusrikkad. Võta need sõnumid vastu ja tõlgenda need alati enda jaoks ära. Mida rohkem sa neid tõlgid, endaga seod ja enda ellu sobitad, seda enam hakkavad inglid sinuga tööle. Sa seod ennast sellega, kuhu enda energia suunad, samamo..
10 nov INGLISÕNUMID - 7 JA 3
0 4291
Inglid on siin planeedil meiega koos, aidates sul, mul ja paljudel teistel inimestel enda missioone täita. Nad on toetavaks energiaks ja kui sa tunned inglite maailmaga kontakti, siis on keegi sealt just sulle isiklikult appi tulnud. Kuidas saada teada, kas sul on inglite maailmaga ühendus? See on l..
18 okt INGLISÕNUMID - 9 JA 2 KOMBINATSIOON
0 3765
Inglisõnumid on võimsad, nende sisu ja tähendust ei tasu alahinnata. Need sõnumid leiavad tee sinuni siis, kui sa oled ise spirituaalsusele avatud. Kui sa pole neid suurema osa oma elu jooksul näinud või neist midagi teadnud ning mingi hetk tagasi alles hakkasid neid nägema, siis palju õnne! Sa oled..
15 okt INGLISÕNUMID - 11:22
0 11025
Inglisõnumid on teejuhid meile kõigile, kes on end spirituaalselt avama ja avastama hakanud. Kui Inglisõnumid sinu teele saabuvad, siis tõlgenda need enda jaoks ära ja sobita need enda ellu. Ma aitan sul seda kõike teha! Kõige võimsamad numbrid Inglisõnumites on 1 ja 2. Nende kombinatsioonil on toh..
06 okt INGLISÕNUMID - 2, 0 ja 9 KOMBINATSIOON
0 1433
Kui sa oled leidnud sideme numbritega 2, 0 ja 9, siis oled sa täiesti õiges kohas, aitan sul nende kolme numbri kombinatsiooni lahti mõtestada. Ei ole vahet, millises järjekorras need numbrid esinevad, nende sõnum on ikka sama. See teeb nende numbrite lahti mõtestamise sinu jaoks oluliselt lihtsamak..
04 okt KAS SURNUD LÄHEDASED VÕIVAD SAADA MEIE INGLITEKS?
0 33624
Kas sa usud inglitesse? Elu peale surma? Sellesse, et sureb meie keha, mitte meie hing? Kui sa oled juba selle kõigeni jõudnud, siis sa ilmselt tunnetad, usud, tajud või tead, et inglid eksisteerivad. Oled kogenud imelisi hetki, mida pole võimalik loogikaga lahti seletada ja kus sa tead, et selle ta..
Tooted 1 kuni 12, kokku 154 tootest (13 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.