Maagiaid võib teha enda elukvaliteedi parandamiseks ja hea õnne tagamiseks. Materiaalset edu toovaid maagiaid ja rituaale on väga palju. On kristalle, mida on hea kasutada selliste rituaalide tegemisel ja mis aitavad sinu materiaalsetel unistustel universumi poole teele minna. Seda kõike selleks, et sinu unistused ja soovid saaksid täituda. Unistused täituvad, kui sa need õigesti teele saadad - üks võimalus selleks on rituaalide tegemine.

"MATERIAALSE EDU RITUAAL"

Seda rituaali tehakse täpselt Noore Kuu loomise päeval, ei varem ega ka hiljem. See annab sulle võimaluse teha seda rituaali ühel korral kuus. See on rituaal, mida võib elu jooksul teha mitmel korral. Seda kõike sellepärast, et tegemist on soovide täitumise rituaaliga. Rituaali tehes saadad sa teele ühe konkreetse materiaalse soovi ja teinekord, kui on Noore Kuu loomise aeg, võid teele saata teise soovi. Rituaali tegemise ajal saadetakse teele vaid üks soov korraga -  seega ole maagia tegemise ajal oma soovi osas väga täpne, vastasel juhul ei pruugi see universumisse jõuda.

Seda rituaali saab teha täpselt Noore Kuu ajal. Noorkuu kuupäevad leiad minu Kuufaaside kalendrist SIIT.

MIKS TULEB SEDA RITUAALI TEHA TÄPSELT NOORE KUU LOOMISE AJAL?

Noorkuu sümboliseerib uusi alguseid ja millegi uue ellukutsumist. Kuna tegemist on unistuste ja soovide täitumisega, mis ei ole veel ellu ise tulnud, siis Noorkuu annab sellele kaasa enda poolse väe. Maagiaid ja rituaale tehakse õigetel aegadel, et Kuu energia toetaks nende täitumist. Kui teha seda rituaali näiteks Kuu viimasel veerandil, siis suure tõenäosusega kristallid, mis siin rituaalis on, ei omasta sinu soove. Kristallid on selles rituaalis väga tähtsad - need talletavad sinu soovi endasse ja hakkavad tooma sinu ellu selle soovi täitumist.

RITUAALIKS LÄHEB SUL VAJA:

Kui sa soovid teha Noore Kuu materiaalse edu rituaali, siis ole hea tee seda täpselt nii nagu on siin kirjas. Palun ära asenda mõnda taime, küünalt, viirukit või kristalli - seda selleks, et rituaal toimiks ja et sa ei saadaks teele mõnda teist sõnumit.

1. BASIILKU KÜÜNAL

2. PATŠULI VIIRUK

3. ROOSAT PIPART ehk rose pipart

4. KINAVARI

5. MALAHHIITI

6. VEREKIVI

7. ROHELIST RIIET või ROHELIST VÄRVI kotti. Võid selle rituaali jaoks teha ka ise koti.

8. TIKKE

9. PABERIT

10. PLIIATSIT

Rituaali tegemise jaoks ole hea leia endale kodus koht Kagu poolses toas, kus sa saad küünalt ja rituaaliesemeid hoida.

RITUAALI RETSEPT:

Kui sa soovid tegema hakata materiaalse edu rituaali, siis ennekõike pead sa enda jaoks selgeks tegema, mida sa soovid selle rituaaliga saavutada. Ehk küsi iseenda käest, mida sa sooviksid materiaalses mõttes saavutada ja millele sa sooviksid anda kaasa lisaenergiat. Mis on sinu unistus?

Toon paar näidet, mille jaoks võiks seda materiaalse edu rituaali teha. Näiteks, kui sa sooviksid alustada enda äri või ettevõtlust, siis võid soovida, et sulle antaks sellele edu. Kui sa soovid tööd leida, siis soovidki, et sa leiaksid töökoha, millega sa rahule jääd.

Raha on kahjuks pandud inimeste jaoks väga tähtsale kohale ja meie ühiskond ei lase ilma rahata meil füüsiliselt hakkama saada, seega olen nõus teiega jagama materiaalseid rituaale. Selle rituaali käigus võid sa lihtsalt ka soovida, et sinu ellu tuleks paremaid võimalusi raha teenimiseks. Jäta meelde, kui sa midagi soovid, siis sa pead selle jaoks ka midagi tegema ehk sa pead selle raha ise välja teenima. Rituaal annab sulle lihtsalt soodsa võimaluse selle tegemiseks.

1. VÕTA PABER JA PANE SOOV KIRJA

Esmalt võta paber ja kirjuta paberile oma soov, mida sa soovid selle rituaali kaudu saada. Kirjuta see võimalikult lühidalt ja soove võib olla ainult üks. Jäta meelde - see rituaal suudab sinust vaid ühe signaali välja saata. Seega, kui sul on rohkem soove, siis keskendu kõige tähtsamale.

2. SÄTI PAIKA RITUAALIALTAR

Võta endale küünlaalus, millele sa saad asetada Basiiliku küünla. Aseta küünla ette Kinavar, Malahhiit ja Verekivi. Nüüd puista roosat pipart ümber küünla ja pane seda kohe korralikult, et kristallide ümbrus oleks sellest täidetud.

3. LASE PATŠULIL OMA TÖÖD TEHA

Rituaali tegemise jaoks läheb sul vaja kolme Patšuli viirukit. Aseta viiruki aluste peale kolm viirukit korraga tööle ehk pane need suitsema. Patšuli teeb sinu kodu Aura materiaalsete rituaalide tegemise jaoks külluslikuks. Seda kõike on vaja sellepärast, et sinu materiaalne soov läheks teele.

Kui sa oled need suitsema pannud, siis võid minna järgmise sammu juurde.

4. NÜÜD ALAKU SOOVI TEELESAATMINE

Võta kätte paber, kuhu sa panid kirja enda materiaalse soovi. Hoia seda käes ning korruta seda soovi enda peas. Alusta unistamisega, kujuta ette, et see unistus on juba täitunud ja see asi eksisteerib sinu elus.

Kui sa tunned, et oled suutnud minna sellisesse seisundisse, kus sa reaalselt tunnedki, et vot nii sinuga juhtubki, siis süüta tikust küünal, samal ajal lausudes oma mõtetes seda materiaalset unistust. Korruta seda enda mõtetes senikaua, kuni sa oled küünla põlema panna.

Nüüd võta paberitükk, kus on kirjas sinu soov ning voldi see võimalikult väikeseks. Aseta see kristallide ja roosa pipra vahele ning jäta see sinna. Jäta küünal põlema ja lase Patšuli viirukitel lõpuni põleda.


5. ENNE MAGAMA MINEKUT

Enne magama minekut kustuta küünal nii, et sa ei puhu seda ära, vaid sa vajutad leegi küünlavaha sisse. Kui sa küünalt kustutad, siis korruta veel enda mõtetes seda soovi, mille täitumisest sa unistad.

6. JÄRGMINE PÄEV EHK ÜKS PÄEV PÄRAST NOORKUUD

Kohe järgmisel päeval lase sellel küünlal põleda nii kaua kui on võimalik ja kui sa küünla süütad, siis korrutad täpselt seda sama soovi. Kui sa pead sellel samal päeval küünla lõplikult kustutama, siis enne kustutamist võta paberitükk kristallide vahelt ja pane see põlema selle sama küünla leegist. Selle jaoks kasuta kuumakindlat alust, mille sees sa saaksid seda põletada või vii põlev soovidepaber ahju.

Seejärel võta kristallid ja roosa pipar ning aseta need rohelise riide sisse. Seo riie kokku või tõmba riidest kott kinni. Nüüd paned maagiakristallid koos pipraga enda kodu Kagu poolsesse piirkonda. Kui sul on olemas seal küllusenurk ja sul on oma küllusealtar, siis pane need sinna teiste kristallide vahele.

Põleta küünal lõpuni kahe nädala jooksul. Seda tehes ei pea sa enam oma soovi mõtetes korrutama.

7. KUU AEGA HILJEM EHK NOORE KUU LOOMISE PÄEV

Nüüd on see päev, kus sa võtad maagiakoti seest roosa pipra välja ja viid selle vabasse loodusesse. Võtad sealt välja ka kristallid ning asetad need enda küllusekristallide sekka. Need kristallid kannavad sinu maagiat ja soovi endas, need täiustavad sinu küllusenurka. Need võivad olla ka esimesed kristallid sinu küllusenurgas. Võid need kristallid panna ka Ahvileivapuu mullale või poti sisse, et need sinu ellu selle unistuste täitumist tooksid.

Nüüd ei jää sul muud oodata, kui seda, et see soov saaks täidetud!

Igasuguste rituaalide ja maagiate tegemise juures on ülioluline see, et sa keskenduksid selle rituaali tegemise ajal soovi täitumisele. Sa pead olema pühendunud ja sa pead seda kogu hingest soovima.


MIKS SUL LÄKS VAJA ROOSAT PIPART JA NEID KOLME KRISTALLI?

ROOSA PIPAR on väga oluline väetaim materiaalse edu rituaali juures. See suudab aktiveerida neid kolme kristalli omavahel tööle. Lisaks aitab unistusel täituda nii, et mitte keegi ei suuda takistada selle täitumist. Roosa pipar aitab eemale hoida ebaõnne, mis võib sinu soovi täitumist ohustada ja aitab sinu soovil kristallidesse kinnituda.

KINAVAR kannab endas rahamaagiale vajalikku energiat. See aitab täituda soovidel ja unistustel, mis on seotud materiaalsusega. Selleks kasutatakse väga paljudes rahamaagiates just Kinavari, et see sõnum, mida sa soovid läbi maagia teele saata saaks teele saadetud. Seega, kui sa avastad mõnes maagias, et on vaja Kinavari, siis see on seal maagias nii oluline kristall, et seda ei tohiks sealt kindlasti välja jätta.

MALAHHIIT on võimsa väega materiaalse edu ja küllust ligi tõmbava energiaga kristall. Malahhiidil on oskus pikaajaliselt toimida ja enda sisse võtta inimeste soovmõtlemist. Kuna tegemist on rituaaliga, milles kinnitatakse soov kristallidesse, siis Malahhiit on hädavajalik selle rituaali tegemise jaoks. Malahhiit suudab talletada sinu sõnumi ja läbi oma väe sulle seda füüsilisel kujul tuua. Malahhiit on külluse ja rahamaagia kristall.

VEREKIVI on maagiate tegemise kristall, seda isegi kantakse maagiate ja rituaalide tegemise ajal, et need saaksid õigesti tehtud. Verekivi annab oma lisaväge Kinavarile ja Malahhiidile, et sinu soov saaks täide minna. Verekivi aitab unistustel täituda ja sinu ellu tuua võimalusi tänu millele sa saad need unistused täidetud.


Head materiaalse edu rituaali tegemist ja head õnne sulle sinu soovi täitumisel!