Menüü
Ostukorv

RIIDEST KOTT roheline

RIIDEST KOTT roheline  MUUD KAUBAD
RIIDEST KOTT roheline
1.50€
Maksudeta: 1.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RIIDEST KOTT roheline

Võimalikud valikud

RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallidekristallikomplektideehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kangast kott on sobilik ka kinkimiseks.

Igal värvusel on oma energia, mida see endast välja peegeldab ja suunab. Koti värvus on väga oluline, kui seal sees hakatakse hoidma väeesemeid või kristalle. Vastav värv annab kristallidele teatud suunas jõudu juurde.

Roheline värvus sümboliseerib: Materiaalsust, küllust, raha, tervendust, tervist, head õnne, võimalusi ja õppimist.

Rohelist värvi kotti kasutatakse nende kristallikomplektide valmistamisel, kuna roheline värvus annab kaasa just sellist jõudu, mis nendel kristallikomplektidel vaja oleks. Rohelises kotis on hea hoida külluslikel eesmärkidel töötavaid kristalle, roheline toon võimendab materiaalsel eesmärgil toimivaid kristalle. Samas aitab roheline värvus jõudu anda tervenduskristallidele, seega kasutada vee-eliksiiri komplektide hoiustamiseks just rohelist värvi kotti. Rohelist värvi kott sobib Südametšakra tervenduskristallide hoiustamiseks.

Roheline kott sobib kõige paremini VerekiviSammalahhaadiRubiin-Fuksiidi ja Roosa Kvartsi pendlikotiks.

Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
82.30€
Maksudeta:67.46€
PABERKOTT on väga lihtsa ja kauni välimusega. Sellega on väga mugav meie kristallidest ja ehetest kingitusi teha enda sõpradele või kõige kallima..
0.80€
Maksudeta:0.66€
PABERKOTT on väga lihtsa ja kauni välimusega. Sellega on väga mugav meie kristallidest ja ehetest kingitusi teha enda sõpradele või kõige kallima..
0.40€
Maksudeta:0.33€
KINKEKARBID on väga lihtsa ja kauni välimusega karbid. Nende karpidega on väga mugav meie kristallidest ja ehetest kingitusi teha enda sõpradel..
1.50€
Maksudeta:1.23€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:8.93€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvar..
4.90€
Maksudeta:4.02€
VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Verekivi on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ..
1.50€
Maksudeta:1.23€
SIDRUN on üks lihtsamini kasutatavaid viljasid, mida kasutatakse kodu energeetika parandamiseks, taastamiseks, puhastamiseks ja Fen..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GIRASOL poleeritud
Enim müüdud
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
8.30€
Maksudeta:6.80€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.