Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - noorkuu RSS Feed

16 dets AASTA VIIMANE NOORKUU JA VEENUS AKTIVEERIVAD 2023. AASTASSE HEAD ÕNNE!
0 13585
Aasta viimane Noorkuu vallandab suurepärase energia, seda täiendab veel Veenuse energia. Mõlemad aga erinevates suundades, mis tähendab seda, et sul on võimalik energiaid tervendada, aktiveerida ja suurendada õnneenergiat kahes aspektis. Naudi saabuvat Noorkuud, naudi seda täielikult! 2022. aasta v..
20 mai 30. MAI NOORKUU - AKTIVEERI ENDA KÜLLUSEPORTAAL
0 17579
Kuuvarjutus on ära olnud ja ma loodan südamest, et sul läks kõik suurepäraselt! Tegid õigeid otsuseid, valikuid, olid täielikus harmoonias, tasakaalus, armastuseõnnes, õndsuses iseendaga. Kui jah, siis sinu isiklikus elus aktiveerus armastuseportaal, mis viib sind kokku iidsete sidemetega. Ülivõimek..
09 okt 5 ASJA, MIDA EI TOHI NOORKUU AJAL KINDLASTI TEHA
admin 0 102361
Igas kuus annab Universum meile tükikese õnne, mida me tihtipeale ei märka. Noorkuu on aeg, mil õnn võib pöörduda sinu kasuks, eriti siis, kui teed sellel ajal õigeid samme. Ära maga seda Kuufaasi maha! Ma tean, et Täiskuu on intrigeeriv ja muljetavaldava mõjuga, kuid Noorkuu ei jää sellele alla.  ..
16 märts NOORKUU JÄÄRAS - TAASTA ENDA TERVIS JA ISIKLIK VÄGI!
admin 0 4919
Noorkuu on imeline Kuufaas, mis paneb meie eludes alguse uuele tsüklile. Iga Noorkuu on omamoodi eriline, mida mõjutavad kaksteist erinevat tähtkuju. Jäär ehk kõige esimene tähtkuju paneb sind elama, muudab sind füüsiliselt terveks, aktiivseks ja suurendab sinu isiklikku väge. Jäär on oma loomuselt ..
27 sept NOORE KUU VÕIMALUSTE MANTRA
admin 0 14178
Igal Kuufaasil on oma vägi ja jõud. Erinevad Kuufaasid aitavad meil luua, teha muutusi, areneda, vabastada teatud emotsioone ja palju muud. Noorkuu on Täiskuu kõrval teine kõige võimekam Kuu faas, millel on intensiivne energia hoolimata sellest, milline tähtkuju seda parasjagu mõjutab. Noore Kuu aja..
02 mai NOORE KUU RIKKUSE RITUAAL
admin 0 15682
Noorkuu sümboliseerib uut algust, uusi võimalusi ja uut teekonda. Noore Kuu ajal on võimalik teele saata erinevaid rituaale ja maagiaid, mis aitavad sinu ellu tuua midagi, mida veel ei ole, näiteks rikkust, küllust ja materiaalset õnne. Kui tunned, et sinu elu materiaalne pool ei suju ja sa ei suuda..
28 veebr UUE ARMASTUSE RITUAAL NOORE KUU AJAL
admin 0 13973
Noore Kuu loomine on terve kuu jooksul kõige ideaalsem aeg teha rituaale ja saata maagilisi sõnumeid Inglitele, kui sa soovid tuua enda ellu midagi uut või avada selle jaoks vajalikud väravad. Noore Kuu loomise päev on väga soodne aeg teha armastusega seotud rituaale või Hingesugulase leidmise maagi..
10 juuli NOORKUU JA SOOVIDE MEDITATSIOON
admin 0 16494
Noorkuu on Kuufaasidest kõige esimene faas, mil Kuud ei ole peaaegu taevas nähagi. Noorkuu sümboliseerib uut Kuuväe ringi ja see omakorda sümboliseerib aega, mil on võimalik kõike uut enda ellu tuua ja soovida. Igal Kuufaasil on olemas oma unikaalne jõud hoolimata sellest, millised on samal ajal üle..
16 juuli NOORKUU KOLME ARMASTUSESOOVI MAAGIA
admin 0 9207
Noorkuu on üks Kuu faasidest, kus Kuu maagiline vägi annab meile võimalusi tuua enda ellu uusi elemente ja muudatusi. Noore Kuu loomise ajal saab teha erinevaid rituaale ja maagiaid, millega saad sa enda ellu kutsuda armastust ning seda väga erinevatel tasanditel. Noorkuu on Kuu faas, mis loob end ..
12 juuni KUU FAAS - MIDA SEE SULLE SÜNNIHETKEL KAASA ANNAB
admin 0 12539
Oled sa kunagi mõelnud selle peale, kuidas Kuu võib mõjutada meie sündi ja mida see on meie sünnihetkel meile kaasa andnud? Mina mõtlen selle peale tihti ja kui minu lähedastel sünnivad lapsed, siis ma ka alati seletan neile, millise energia on Kuu faas sellele väikesele ilmakodanikule kaasa andnud...
31 aug NOORE KUU LOOMINE - MIDA SA PEAD SELLE KUUFAASI KOHTA TEADMA
admin 0 38928
Kuu on üks tähtsamaid, võimsamaid ja jõulisemaid elemente üldse, mida saab enda kasuks rakendada. Kuu annab väge viia ellu rituaale ja muuta energiaid. Milline Kuuenergia ja kui palju see meid mõjutab, see oleneb Kuu faasist, samuti oleneb ka see, mida on võimalik sellel ajal teostada. Loomulikult m..
06 sept NOORKUU UUE ARMASTUSE KÜÜNLAMAAGIA
admin 0 13276
Kuu on võimas element, mille faasid mõjutavad meie tegevust Maa peal. Teades täpselt, mida need faasid meile annavad, saad sa nende abil mõnda aspekti enda elus paremaks muuta. Kuu annab väge või võtab seda mõnes kohas ära, kord toob armastust, teisel korral aga närvilisust - kõik kuufaasid on erine..
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.