Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas ja selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi enda jaoks seletamata jätta. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid sõnumeid.

Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed unes kristalle, siis on see märk sellest, et sul on nende kristallide energiaid vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt selle kristalli tuge on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta unenägude seletajat kirjutada, mida sa unes nägid, siis hakka seda vähemalt mõnda aega endaga kaasas kandma. Seda sellepärast, et sinu alateadvus andis sulle lisaks prohvetlikule teatele ka mõtte, et sul on selle kristalli tuge nüüd kõige enam vaja.

Kui oled unes näinud Ametüsti, siis kanna seda kristalli endaga vähemalt nädal aega, sest alateadvus või sind kaitsvad hinged andsid sulle vihje selle kohta, mida sul on kõige enam vaja. Järelikult on Ametüst see kristall, mis sind täna kõige enam aitab. Kui sa ei võta enda unenägusid kuulda, siis jäävad need suure tõenäosusega lukku ja ei soovi sulle enam midagi jutustada.

Ametüsti unes nägemine ennustab sulle seda, et sa võid pääseda millestki, mis võib sulle halba teha. Kui Ametüst oli unenäos sinu jaoks meeldiv, ilus ja kaunis, siis päästab see sind ohust. See on märk, et midagi hoitakse ära või keegi aitab sind, et sinuga midagi ei juhtuks. Igatahes soovitan ma Ametüsti kandma hakata, kui selline nägemus sinu unenägudesse saabus.

Kui Ametüst varastatakse sinu käest ära, siis on see vihje, et sa võid sattuda ohtlikku olukorda ja jääda isegi probleemide küüsi.

Kui sulle kingitakse Ametüsti kristall, siis räägib see sellest, et see keegi aitab sind. See inimene, kes selle sulle kinkis (või keegi teine) aitab sind siis, kui sul on seda kõige enam vaja.

Terve välimusega Ametüst toob tugevat kaitset või halva kontekstiga unenäos suuri probleeme. Katkine Ametüst toob ebaõnne. Kui Ametüst on unes väga suur, siis on selle unenäo tähendus samuti väga oluline ja midagi, mida ei tohiks kindlasti ära unustada, seda tuleb teadmiseks võtta. Väikene Ametüst sümboliseerib väikest sorti ohtu või kaitset. Järjekordselt oleneb see sellest, millises kontekstis see Ametüst sinu unenäos oli.

Juhul, kui keegi soovib sinu unenäos Ametüsti kokku panna ja seda terveks teha, siis soovib see keegi sinuga võib-olla suhteid ära klaarida. Teisel juhul võib see sama inimene üritada sind ennast terveks teha.

Kui sa näed unes kristalle, siis pead sa enda jaoks lahti seletama ka selle sama unenäo teised sümbolid ja kõik nende tähendused kõik omavahel kokku liitma.

Ametüst on üks olulisemaid kristalle, mis võiks iga inimese elus olla ja seda ükskõik, millisel kujul. Ametüst suurendab teadlikkust, spirituaalsust, head õnne, kaitset ja see vabastab sinu eluteelt probleeme sinu eluteelt.

Olen seletanud lahti ka teiste imeliste kristallide unes nägemise tähendused, leiad need kristallid siit: ArbuusturmaliinKivistunud PuitMookaiteTiigrisilmLabradoriit, KuukiviRoosa KvartsUvaroviit.