Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.

Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka seda mõneks ajaks endaga kaasas kandma. Seda sellepärast, et sinu alateadvus andis sulle lisaks prohvetlikule teatele ka mõtte, et sul on selle kristalli väge nüüd kõige enam vaja.

Kui oled Roosat Kvartsi unes näinud, siis kindlasti Roosat Kvartsi kanna endaga kaasas vähemalt nädal aega.

Roosa Kvarts ilmub sinu unenägudesse siis, kui sinu alateadvus annab vihje sellele, et sa peaksid andestama, leppima või tolerantsem olema. Roosa Kvarts sinu unenäos kutsub sind kaastundlikkusele ja leppimisele. Võib-olla sinu unenägu tõi esile mõne sinu minevikuprobleemi või valu, samas andes sulle märku, et sa peaksid sellest vabaks laskma. Et mõista, millega sa pead leppima ja kellele sa pead andestama, sellele vihjavad sinu unenäos teised sümbolid ning tegevused. Seega tõlgenda enda nägemus väga täpselt ära, et täielikult mõista, miks Roosa Kvarts sinu ette ilmus.

Kui sa oled Roosat Kvartsi enda unenäos näinud, siis kindlasti kanna seda kristalli, et sa täielikult saaksid aru, mida sulle öelda üritati. Väga tihti nähakse seda kristalli ka siis, kui sinu alateadvus nõuab selle kristalli tervenduse järgi. Ehk sinu enda alateadvus annab sulle märku, milline kristall on sinu hinge jaoks antud hetkel kõige kasulikum.

Kui unenäost, kus Roosa Kvarts esines, on väga palju sümboleid, tegevusi ja emotsioone, mis olid seotud armastusega, siis Roosa Kvarts ennustab ette armastuse tulekut või armastuse teemal saabuvaid ohtusid.

Igatahes on üks asi kindel. Kui sa Roosat Kvartsi unes näed, siis palutakse sul olla rahulikum, armastavam ja leplikum. Võib-olla sind hoiatati saabuva probleemi eest ja sulle antakse kristalliga nõu, et sa pead asja rahulikult vastu võtma.

Juhul, kui sa läksid unne konkreetse küsimusega ja see küsimus võis olla seotud armastusega, siis Roosa Kvarts ennustab sulle armastusega seotud õnne.

Roosa Kvarts
on üks enimvajaminevaid armastuse kristalle, mis võiks iga inimese elus olla. See toob armastus, tervendab seda ja avab sind emotsionaalse heaolu poole!

Olen seletanud lahti ka teiste imeliste kristallide unes nägemise tähendused, leiad need kristallid siit: ArbuusturmaliinKivistunud PuitMookaiteTiigrisilmAmetüstLabradoriitKuukiviUvaroviit.