Inimesed, kes tegelevad kristallidega ja kannavad neid, need hakkavad peagi ka unes kristalle nägema. Viimasel ajal on minu käest väga palju küsitud just kristallide unes nägemise kohta ja nende seletusi soovitakse saada. Uvaroviit on väga võimas kristall ja just sellest kristallist võiks saada esimene unenägude seletaja kristallide teemal.

Kui sa näed unes kristalle, siis tegelikult nendes peitub väga sügav tähendus ja neid sõnumeid ei tohiks kohe kindlasti ükskõikselt vastu võtta. Kui sa näed unes kristalli, siis sellel kristallil sinu nägemuses on kõige suurem tähendus. See on nagu unenäo võtmesõna!

Uvaroviit on rohelist värvi Granaat, millele on omaseks geoodiline struktuur. Uvaroviit on iseenesest väga võimsa väega kristall ja naljalt ta sinu unenägudesse ei satu. Kui Uvaroviit otsustab end ilmutada, siis sümboliseerib see vaid head õnne.

Uvaroviit annab sulle teada, et ootamatu õnn, küllus, materiaalne võimalus, edu ja positiivsus on sinu poole teel. Üldiselt kui me kristalle unes näeme, siis need tulevad läbi meie enda Inglite. Siis tead, kes sulle nägemuse öösel saatis, kui kristall oli osa sellest.

Uvaroviit võib sümboliseerida ka sinu tervenemist, armastuse saabumist ja kiirete asjade muutumist, üldiselt siis ikka positiivsuse poole.

Loomulikult pead sa seletama lahti ka kõik ülejäänud unes nähtu, et sa saaksid aru, millisele teemale Uvaroviit vihjab. Kas see räägib sinu ellu armastuse tulemisest või materiaalsest rikkusest.

Uvaroviit sümboliseerib armastust ja on kristall, mis aitab nägemusi näha. Kui sa uned Uvaroviiti näed, siis sinu Inglid soovitavad kindlasti selle kristalliga ka tegelema hakata.

Olen seletanud lahti ka teiste imeliste kristallide unes nägemise tähendused, leiad need kristallid siit: Kivistunud PuitMookaiteTiigrisilmAmetüstLabradoriitRoosa KvartsKuukiviUvaroviit.