Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie sünnipäevas on erinevad numbrid, mis annavad meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab selle, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.

Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sündisid. Sinu sünnikuupäev näitab, milline energia on sinu Aurakehas.

Sünnikuupäev mõjutab iga inimese sodiaaki. See üldiselt täiustab sodiaagi teatud iseärasusi või võimendab mõnda konkreetset ülekülluses olevat energiat. See on ka põhjus, miks vahel mõne sodiaagi esindaja ei tunne end teiste sama sodiaagi esindajatega ühtemoodi olevat. Numeroloogia mõjutab astroloogiat ja nii ka vastupidiselt. Iseenda näitajaid lugedes pead sa kokku viima kõik enda näitajad ja mõistma, et üks mõjutab teist.

Sünnikuupäeva mõjutus inimese eluteele ja iseloomule on osa inimese hinge tervikust. Et mõista täielikult, kes sa oled, siis sa pead kõik enda astroloogilised ja numeroloogilised näitajad kokku liitma ning nendest saad tõese vastuse. Kui näiteks astroloogilistes ja numeroloogilistes näitajates on iseloomujoonte kattumisi, siis need esinevad sinus eriti tugevalt, kui on aga väga palju erinevaid, siis oled tasakaalukam jne.

18. KUUPÄEVA ERILINE VÄGI

Kui sa oled sündinud 18. kuupäeval, siis sind saadab terve elu see number oma väega. See annab juurde iseloomuomadusi ja lisaväärtusi sinu teistele numeroloogilistele ning astroloogilistele näitajatele.

Sinu sünnikuupäev on andnud sulle sünniga kaasa ühe korraliku energialaengu. See kuupäev muudab sind aktiivseks ja kohati lausa aktivistiks omadel konkreetsetel teemadel, mis sind väga huvitavad.

Sul on olemas oskus iseennast ja teisi inimesi väga hästi motiveerida ning tegutsema suunata. Sa ei salli passiivsust ja niisama olemist, sul on vaja, et kusagil midagi toimuks. Sa ei kannata silmaotsastki, kui keegi sinu kõrval tõmbab maha sinu enda energiat, aktiivsust ja motiveeritust. Pigem eelistad sa hoida endal kõrval inimesi, kes aitaksid sinu energia kasvamisele kaasa, annaksid sulle inspiratsiooni ja elaksid sulle sinu tegevustes kaasa. Sind tõmbab sinna, kus on positiivne energia.

Lisaks oled sa väga hea suhtekorraldaja, sul on selles vallas lausa loomulik anne. Sa ei pea selleks õppima, see tuleb sul kuidagi iseenesest välja, lausa möödaminnes. Kui keegi peaks sinu ees vaidlusesse laskuma või su seltskonda tekib negatiivne laeng, siis sa oskad jutuotsa väga hästi enda kätte võtta. Sa oskad viia mõtted probleemist eemale ja näha mõlema poole plusse ning miinuseid. See tuleb ka nii loomulikult, et see ei ole otseselt märgatav tegevus. Kui rohkem süveneda sellesse, kuidas sa seltskonnas teistega suhtled, või kui sind keegi teine korra kõrvalt vaataks, siis sa mõistad minu mõtet.

Mulle meeldib inimeste Aurasid lugeda, see on huvitav ja rikastav. Meie enda numeroloogia räägib palju meie iseloomu kohta, meil on võimalik mõista ennast paremini, kui me vähegi soovime süveneda. Defineerin sinu sünnikuupäeva, et sa saaksid endast parema pildi, see aitab sul iseennast rohkem aktsepteerida, armastada ja mõista.

Kui sinu sünnikuupäev on 18. kuupäeval, siis see muudab sind äärmiselt tundlikuks ja annab sulle korraliku kujutlusvõime. Seesama iseloomuomadus võimendub teatud astroloogiliste näitajate puhul. Näiteks siis, kui sa oled sündinud vee-elemendi tähtkujuna. Väga paljudel 18. kuupäeval sündinutel on olemas mõni varjatud loominguline pool. Kes naudib laulmist, kellel on hea silm sisekujunduses, kes lihtsalt suudab vestluse ajal endale elavalt ette kujutada kõike, millest teine räägib. Selle kõigega käib kaasas tundlikkus, mida soovitakse kangesti varjata.

Kui sa oled sündinud 18. kuupäeval, siis sa varjad väga korralikult oma tundlikku poolt teiste inimeste eest. Enamus varjavad seda siiski täiesti alateadlikult. Kuid mina tean, mis nende 18. kuupäeval sündinute mõistuses ja hinges toimub. See on kuidagi loomulik, et varjatakse valu, oma ebakindlaid külgi või kriitikatalumatust. 18. varjab seda kõike, see number ei lase olla näiliselt nõrk, kuigi tundlikkus ei ole minu jaoks nõrkus. Vastupidi, tundlikkus on kasulik hingelise ehk spirituaalse arengu jaoks. See on trump, mida tänapäeva ühiskond veel suures osas ei mõista.

Sa tead mida sa väärt oled, väärikus on sinu jaoks väga kõrgel kohal. Keegi ei tohi sinu väärikust puudutada, kui sellel kellelgi ei ole just soovi sind väärtustada. Sinu edukamate, väärtuslikemate ja positiivsemate omaduste väljatoomine kellegi teise poolt on sulle väga meele järgi. Kuid väärikuse tunnetuse taga peitub siiski ebakindlus. Ebakindlus, mis pole teiste asi. Kui nii võib öelda.

18. kuupäevadel sündinuid on minu tunnetuse järgi kahte tüüpi. See, millisesse sina (kui sa oled 18. kuupäeval sündinud) kuulud, selle määrab ära sinu tähtkuju. On neid, kes on väga jäärapäised, ja on neid, kes on lausa liiga leplikud. Mõtle, kummale poole sina kuulud? Aga mina tean miks see nii on. Number 1 sümboliseerib tugevust ja enda eest võitlejat. Number 8 sümboliseerib tasakaalu loojat. Numeroloogia puhul kehtib see, et kui on kaks numbrit kõrvuti, siis nad võitlevad oma positsiooni üle. Antud juhul siis kumb pool sinus võitis, kas number 1 või number 8?

Sinu iseloom annab sulle võimaluse elu jooksul pidada mitmeid erinevaid ameteid ja õppida erinevaid erialasid. Sa oled oma sünnikuupäeva esimese numbri tõttu avatud laiale silmaringile. Sa suudad hoomata mitut erinevat valdkonda elu jooksul. See annab sulle võimaluse enda elus teha kannapöördeid nii, et need ei viiks sinu elu tasakaalust välja. Väga paljud 18. kuupäeval sündinud saavadki tunda seda osa elust, kus kõik võtab justkui uue suuna. Uus elu selle elu sees, nagu ma ütlen.

Kõikidel sünnikuupäevadel on omad plussid ja miinused, või miinuste asemel võib öelda ka tasakaalust väljas olevad iseloomujooned. Kui sinu sünnikuupäev on 18. kuupäeval, siis see kuupäev kannab endaga kaasas ka veidike katsumusi. 18. kuupäev ei lase sul väga kergelt vabaneda negatiivsetest sündmustest, inimestest või kogemustest enda hinges. Sa võid nendest näiliselt ja füüsiliselt lahti lasta, need ei pea kaua sinu elus eksisteerima. Miski aga hoiab neid sinu hinges kinni. Iseenda negatiivsest energiast puhastamine ja vabastamine on küllaltki katsumusterohke. Sellega tuleb tegeleda ja sellesse tuleb end pühendada. Siinkohal aitab kaasa spirituaalne teadlikkust, meelte, hinge ja Auravälja puhastusrituaalid. Kui sa oled sellel kuupäeval sündinud, siis pühenda end iseenda energeetilisele puhastamisele. Negatiivset energiat aitab näiteks väga hästi vabaks lasta Bretšastunud Jaspis. Lisaks sellele kõik Aurapuhastusrituaalid, mille olen siia kodulehele kirja pannud.

Sa oled inimene, kellele läheb korda maailmas toimuv, sinu ümber olevate inimeste elukäik. Sinu enda lähedased on loomulikult kõige suurema huviorbiidi all. Seda kõike heas mõttes. Sa oled oma sünnikuupäeva numbrite kombinatsiooni tõttu inimene, kes soovib olla ennekõike sotsiaalne ja sind huvitab inimeste heaolu. Sa ei kannata ebaõiglust, vääritut käitumist, mis on kellelegi suunatud ja sa tunned kannatajatele kaasa. Sind tabab nool südamesse, kui kellelegi on liiga tehtud. Tead miks? Kuna sinu sünnikuupäeva number peidab enda sees mõtet ja ülesannet, mis on seotud inimkonna abistamisega. On 18. kuupäeval sündinuid, kes ei tee humanitaarset erialatööd, kuid on neid, kes seda teevad ja kes on oma seltskonna, oma inimeste ja ühiskonna jaoks kasulikud. Need, kes seda ei tee, ei täida tegelikult oma sünnikuupäeva ülesannet. Kõikidel kuupäevadel on oma ülesanne, mida nad tegema peavad. Kui sa oled sündinud 18. kuupäeval, siis on sinu kohustus aidata neid, kes abi vajavad, ja neid, keda sa märkad. Olgu selleks keskkonna säästmine, kodutute abistamine või mõne ebainimliku seaduse vastu mässamine - see ongi sinu töö. Kõik inimesed, kes on sellel kuupäeval sündinud, kannavad endaga kaasas erinevaid saatuseteid ja seega on nende humanitaarsed suunad erinevad. Mõtle selle peale, mis on sinu jaoks ühiskonna nõrk koht? Mis teeb sind kurvaks või ajab vihale? Hakka selles suunas tööle, aita ühiskonda selle külje pealt, kus on sinu valutunnetus. Ma ütlen alati, et me peame tegema heategevust, see kasvatab meie hingi.

18. kuupäev, nii nagu öeldud sai, on väga motiveeritud ja energiat täis. Hea motivaator teistele, kuid tema sisimas on olemas külg, mis ei salli laisku ja motivatsioonipuuduses vaevlevaid inimesi. Hoolimata heast suhtekorraldusoskusest võib tal vahel välja lüüa iseloomujoon, mis võib just tema vastandenergiaga inimeste suhtes olla järsk või kritiseeriv. Kuna 18. kuupäev on andnud sulle suurepärase oskuse teisi inimesi aidata, siis ei tohiks sa ära kaotada enda pehmemat poolt, mille number 1 aeg-ajalt 8 kõrvalt varastab. Aeg-ajalt võib välja lüüa domineerimine ja ülbus ning seda kõike nagu välk selgest taevast. Selle iseloomupoolega tuleb tegeleda, õppida iseennast oma kõige paremasse hiilgusesse tagasi tooma, et sellised hetked ei saaks suhteid rikkuda.

Kõige paremini tunneb 18. kuupäeval sündinu end koos inimesega, kes on tema endaga samal lainel. Kes on samamoodi motiveeritud, ambitsioonikas, kes soovib elu kogeda, näha, reisida (kas siis füüsiliselt või fantaasiates) ja elus pidevalt midagi saavutada. Kui see on sinu sünnikuupäev ja sa küsid enda käest, milline võiks olla sinu ideaalkaaslane, siis just samade iseloomuomadustega võiks ta ollagi.

Sinu sünnikuupäeva järgi on sinu õnnekristalliks Turmaliinsuletistega Kvarts.

Turmaliinsuletistega Kvarts on väga kasulik igaühele, kes on sündinud 18. kuupäeval ükskõik millises kuus. See on kristall, mis teeb komplimente selle kuupäeva positiivsetele iseloomuomadustele ja samas aitab taastada sellega kaasnevad negatiivseid iseloomujooni. Kristall, mis aitab blokeerida eksiteele sattumist ja mis toob õnne ning edukust. Turmaliinsuletistega Kvarts toob sellel kuupäeval sündinule hiilgavaid ideid, enesemõistmist, positiivset suhtumist ja aitab tasakaalustada kõike seda, mis on iseloomus tasakaalust väljas.

Väga kasulik on seda kristalli kanda elu jooksul periooditi ja veelgi kasulikum on seda hoida isiklikus sünnikristallide laekas.

Sünnikuupäeva esimene number räägib nii mõnegi olulise asja sinu kohta välja, numeroloogia on antud selleks, et sa suudaksid iseennast paremini mõista!

Et mõista täielikult iseennast, selleks tuleb kõiki enda astroloogilisi ja numeroloogilisi näitajaid koos vaadata ning analüüsida. Õpetuse selle kohta, kuidas seda teha, leiad SIIT.