Kas sa oled täpselt kell 15:15 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 15:15 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaajal peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni ja ka sõnumi andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli.

Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side on sul Inglimaailmaga, mida spirituaalsem ning mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone sulle ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mis sul täpselt sellel samal hetkel on vaja teada. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumeid tuleb enda jaoks kohe tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Hiljem neid üritada mõista on väga keeruline.

Ma aitan sul mõista seda, mida tähendab Inglite maailmas kellaaeg 15:15 ja selle tähendus kehtib vaid täpselt sellisele kombinatsioonile ehk see ei lainele 15:00-le või näiteks 00.15-le. 15:15 tähendus kehtib ka lihtsalt numbrile 1515, kui see ilmub mõnes muus kontekstis sinu ellu.

Kui 1 ja 5 mõlemad esinevad topelt, siis nende numbrite tähenduse vägi on samuti mitmekordne. 1 sümboliseerib vajadust tegutsemiseks, esimese sammu tegemiseks, millegi alustamist, enesekindlaks muutumist, teotahte tekkimist, motivatsiooni ja inspiratsiooni kinni püüdmist. 5 sümboliseerib valikute tegemist, läbimõeldud ja analüüsitud sammude tegemist, enda südamehääle kuulamist ja julgust.

Topelt 1 ja 5 kombinatsioon 1515 on märk selle kohta, et Inglite maailm äratab sind üles. See sõnum inspireerib ja motiveerib sind otsust vastu võtma.

Sul tuleb otsus langetada ja elus edasi liikuda!

Inglisõnum 1515 saabub sinu ette siis, kui Inglite maailmas on keegi sinu jaoks soodsa ukse avanud. Sellel hetkel sa tegelikult pead tundma või teadma, et uuendused on sinu elus toimumas. Kui neid hetkel sinu elus veel ei ole, siis sind on tabanud salapärane tunne, et kohe-kohe hakkab midagi sinuga juhtuma. See Inglisõnum annab sulle mõista, et sind on ootamas uus teekond. Milline see teekond täpselt on, mida see endas hõlmab ja millises elu aspektis see on, selle pead sa ise välja nuputama. Minu soovitus on see, et kui sa näed seda Inglisõnumit, siis analüüsi ja otsi see koht enda elus täna üles, mille puhul sa ise ootad muudatusi või mis on võtnud kummalise pöörde. Inglid juhatavad sind, näitavad sulle suuna ette ja soovivad, et sa läheksid kõige sellega kaasa.

See konkreetne Inglisõnum eeldab sinupoolset jah-sõna, mis võrdub millegi ära otsustamist. Sa pead langetama otsuse, sa pead midagi paika panema. Seal, kus sinu mõtted ringi liiguvad, kas siis elu muudatuste osas või mõni situatsioon sinu ees, mis vajab sinupoolset otsust. See ongi see, mille suhtes sa pead otsuse tegema. On midagi, millele sa pead "jah" ütlema, et Inglid saaksid edasi tegutseda.

Kui Inglid on sinu teele saatnud numbrikombinatsiooni 15:15, kas siis kellaajal või sa pidevalt näiteks näed seda numbrit ja küsid enda käest: "Mida Inglid mulle öelda soovivad?", siis vastus on tegelikult imelihtne. Sa pead edasi liikuma sellest situatsioonist, kus sa täna oled. Liigu, lihtsalt mine eluvooluga kaasa ja sa ei kahetse.

Et teha täiesti kindlalt õige otsus ja liikuda õiges suunas, siis mõtle selle peale, mida sinu süda tahab. Seal on vastus juba olemas, sa pead lihtsalt korra vaatama sinna poole. Kui Inglid saadavad sinu teele 15:15, siis esmalt leia teema, mis vajaks sinu poolset nõusolekut ja siis küsi enne lõpliku vastuse andmist: "Kas minu süda soovib seda?", heida hirmud, loogiline pool ja materialistlik mõtteviis kõrvale ning vasta ausalt iseendale. Kui vastus on "jah", siis jää endale kindlaks ja liigu elus edasi. Peale seda aitavad Inglid sul edasi liigutud teekonnal olla, nad kaitsevad sind ja kirjutavad sulle uue lõigu Saatusesse.

Loo ise täiesti teadlikult endale parem, intensiivsem ja selgem kontakt Inglite maailmaga. Selleks loo endale spetsiaalne altar koju, kus hoiad Inglitega kontakteerumise kristalle. Väga kasulik on näiteks seal hoida Ingli kuju nagu näiteks Opaliidist Inglit koos Tselestiit geoodi, Kõrberoosi ja paljude teiste Inglikristallidega. 

Kõiki teisi minu poolt kirjutatud Inglisõnumeid saad lugeda SIIT.