Astroloogilised tegurid mõjutavad meid kõiki olenevalt sellest, millal me sündinud oleme ja millise tähtkuju esindajad me oleme. Astroloogiliste mõjutuste kaudu on võimalik välja tuua parimad enesetervendusviisid ja -vahendid vastavalt sinu tähtkujule. Need toetavad sinu tähtkuju energiaid, iseloomuomadusi, tuues turgutust sinna, kus seda kõige enam vaja on ja tasakaalustades neid energiaid, mis sul ülekülluses on. Enesetervendus on osa tervislikust ja täisväärtuslikust elust. Osates enda jaoks kõige sobilikemaid enesetervendusvahendeid leida, oskad sa kõige tõhusamalt hoida end tugevana nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Jagan häid nippe selle kohta, kuidas on võimalik enda tähtkuju järgi õigeid ja kõige parimaid nahahooldusvahendeid valida. Lisaks sellele ka vee-eliksiiri kristalli, mis sobib sinu tähtkujuga kokku ja aitab sind sisemiselt rahustada ja tasakaalustada. Igale tähtkujule on omad eeterlikud õlid, mis toimivad tähtkujule põhinedes kõige kiiremini ning efektiivsemalt. Lisaks ka baasõlid, millega kantakse eeterlikke õlisid nahale ning millega nahka niisutatakse. Avasta, milline on sinu jaoks kõige õigem eeterliku õli, baasõli ja vee-eliksiiri kristalli valik, põhinedes sellele, millise tähtkuju esindaja sa oled.

Eeterlikke õlisid segatakse baasõliga kokku enamjaolt suhtega 1 supilusikatäis baasõli 5-6 tilga eeterliku õliga. Nende õlide mikstuur kantakse nahale, et eeterlik õli ja baasõli saaksid sinu nahka ja vereringet toita. Eeterlikke õlisid on võimalik ka õlilampide sees põletada, eriti siis neid eeterlikke õlisid, mis on sulle vajalikud vastavalt sinu tähtkujule. Vee-eliksiiri tehakse kristallidest nii, et asetatakse poleeritud kristall veepudeli, kannu või klaasi sisse. Veel lastakse umbes 20 minutit seista ja seejärel juuakse seda. Kristallieliksiiride tegemine on Auraväljale ja vaimsele kehale väga kasulik.

Kõik eeterlikud õlid ja baasõlid on võimalik saada LA TENE õlide kollektsioonist, samuti vee-eliksiiri tegemiseks vajalikud kristallid. Kõik eeterlikud õlid, baasõlid ja kristallid leiad tähtkujude juures nende nimede peale vajutades.

JÄÄR 

Eeterlikud õlid:
Piparmünt ja Rosmariin

Jäärale on iseloomulikuks vajadus olla heas tujus ja õnnelik. Kui ta seda ei ole, siis plahvatab tema sees närvilisuse keskjaam. Piparmünt on tõeliselt kiire tujutõstja, rõõmu tooja ja heade ideede vallandaja. Jäära jaoks on oluline, et tema mõttetegevus oleks kiires liikumises ning otsuste langetamised oleksid samuti kiired. Piparmünt aitab Jääral selline olla.

Rosmariin on rahustaja ja tasakaalustaja. Jäärale on iseloomulikuks omaduseks ületöötamine, kas siis töö- või kodukeskkonnas. Rosmariin aitab pause teha, enda jaoks aega võtta ja seeläbi end vaimselt ning füüsiliselt paremini tunda. Rosmariini eeterlik õli ei tohiks kindlasti Jäära enesehooldusvahendite seast puududa. Rosmariin toob lisaks tervendusele ka armastuseõnne, seega vallalised ja suhtes olevad Jäärad, olge Rosmariiniaroomiga kaetud!

Baasõli: Argaaniaõli

Jäärad on väga temperamentsed ja argaaniaõli kasutamine aitab temperamentsusest tekkivat keha- ning nahaärritust taandada. Argaaniaõli kasuta eeterlike õli nahale kandmisel. Argaaniaõli suudab ühele tulisele ja andekale Jäärale pakkuda tuge enda kõige positiivsemate iseloomujoonte välja toomiseks, lisaks selle tervendavatele omadustele, mis on sellel Jäära nahale pakkuda.

Kristallieliksiir: Amasoniit

Amasoniit aitab rahustada Auravälja, taastades Jääras tekkinud närvilisust ja kannatamatust. Amasoniidi vee-eliksiiri joomine aitab igal Jääral end tasakaalukamana ja rahulikumana tunda.

Lisaks suudab Amasoniit vabastada Jääras väga tõhusalt stressienergiat. Amasoniit võtab temalt stressi kiht-kihi haaval ära. Jäär on oma loomuselt rahutu, soovib palju saavutada ja palju jõuda, see loob aga tema sisse närvilisust, mille Amasoniit edukalt vabastab.

SÕNN

Eeterlikud õlid: 
Patšuli ja Lavendel

Patšuli
on kindlasti üks parimatest valikutest, mida Sõnn saab endale lubada. Patšulitaime eeterlik õli aitab majanduslikult mõtelda, kalkuleerida, analüüsida, see soodustab heade ideede teket ja kasulike mõtete tekkimist. Sõnn on oma loomuselt majandusteadlane ja kindlustunne on tema jaoks väga tähtis. Patšuli aitab seda kõike pakkuda.

Lavendli eeterlik õli aitab Sõnnil uinuda, enda mõtteid lukku panna hetkel, kus need ei soovi rahulikumaks ning vaiksemaks minna. Sõnn on suurepäraselt aktiivse ajutegevusega, küll aga on tal vaja neid hetki, mil saaks puhata ja lõõgastuda. Lavendli eeterlik õli aitab Sõnnil end pausi peale panna ajal, mil ta ise soovib seda teha.

Baasõli: Seesamiseemneõli

Sõnnide nahk on keskkonnateguritele ja vaimsele survele tundlik, isegi, kui Sõnni nahk on loomupoolest melaniinirikkam ning seega arvatavasti vastupidavam päikesele. Küll aga on Sõnnidele vaja baasõli, mis niisutaks ja aitaks nahal elavam olla. Seesamiseemneõli baasõli on kindlasti Sõnni jaoks õige.

Kristallieliksiir: Sammalahhaat

Sammalahhaat aitab Sõnni tervist tugevana hoida ja eriti immuunsust tugevdada. Sammalahhaat toob häid ideid ja majanduslike suunaga mõtteid, mis abistavad Sõnni. Sammalahhaadist tehtud kristallieliksiir aitab tervendada Sõnni Auravälja.

Sammalahhaat on sünni järgi õnnetoovaks kristalliks ka Sõnn-Kaksikule. Sammalahhaat on kristall, mis aitab Sõnn-Kaksiku ellu tuua küllust, head õnne, jõukust, tervist ja vaimset vastupidavust. Sammalahhaat aitab Sõnn-Kaksiku energiaid tasakaalustada, aidates välja tuua tema tugevused ja tervendada tema nõrkusi. Näiteks aitab Sammalahhaat Sõnn-Kaksiku ellu tuua oskust enda energiaid õigesti ära rakendada ja see aitab lahti saada ka närvilisusest, mis üleminekul sündides nii või teisiti kaasa tuleb.

KAKSIKUD

Eeterlikud õlid:
Ingver ja Sidrunhein

Kaksikud on oma loomu poolest sellised, kes suudavad iga erineva külje alt kõiki ja kõike analüüsida. Sellesama käigus leiavad nad lisaks positiivsetele külgedele üles ka väga palju negatiivset. Kuid negatiivsed mõtted ja tunded ei lahku Kaksikute meeltest kergelt. Siin tulebki appi Ingveri eeterlik õli. Ingver on suurepärane negatiivsete mõtete pidurdaja ja Auravälja puhastaja. Ingver aitab Kaksikutesse tekkivat ärevat energiat kiirelt ning efektiivselt vabastada. Kokkuvõttes aitab Ingveri eeterlik õli vabastada Kaksikute hingest kõike seda, mis segab Kaksikutel õnnelik olemast.

Kaksikud on oma loomuselt väga aktiivsed, vahel lausa üliaktiivsed nii füüsiliselt kui vaimselt. Sidrunhein aitab tasakaalustada Kaksikuid, maandada üliaktiivsust hetkel, mil soovitakse puhata ja lõõgastuda. Sidrunhein on kindlapeale üks parimaid eeterlikke õlisid Kaksikutele, aitamaks päeva kokku võtta ja oma mõtetest puhkust saada.

Baasõli: Jojobaõli

Jojoba on äärmislt niisutav ja kauapüsiv baasõli. Kaksikud võivad kergelt unustada enda keha toita, kuna neil on alati nii kiire. Jojoba baasõli püsib kaua naha peal ja aitab toita nahka ning eeterlikel õlidel vereringesse pääseda. Jojoba on ise väga vastupidav, nii nagu seda on ka kõik Kaksikute esindajad.

Kristallieliksiir: Valge Hauliit

Valge Hauliit on rahustava, tasakaalustava ja harmoniseeriva toimega. Valge Hauliit on üks Kaksikute õnnekristallidest, mis sobib väga hästi Kaksikutel vee-eliksiiri valmistamiseks.

Valge Hauliit aitab Kaksikul märgata, millal ta peab puhkama, mida peaks sööma ja mida ei tohiks süüa. Valge Hauliit suunab Kaksikute esindaja iseenda eest hoolt kandma. Kaksikutel on selline omadus, et nad võivad kõikide teiste eest hoolitseda ja teha tööd lõpmatuseni. Selle kõige keskel võivad nad iseennast täiesti unarusse jätta ning ühel päeval kokku kukkuda. Kaksikutel on vaja õppida selles elus tasakaalu luua ja Valge Hauliit aitab seda teha.

VÄHK

Eeterlikud õlid: Porgand ja Sidrun

Porgandi eeterlik õli
on üks parimaid nahatervendajad ja kõikide teiste eeterlike õlide seas on see õli seetõttu esikohal. Vähk on oma loomuselt tervendaja, ta peab olema iseenda jaoks terve ja igasuguste enesetervendusnippide juurde õppimine on tema jaoks puhas lust. Porgandi eeterlik õli on tugevatoimeline nahatoitja ja seetõttu sobib see väga hästi Vähile, kes otsib enda elus alati midagi, mis on võimas, maagiline ja toimiv.

Sidruni eeterlik õli on värskuse kuninganna, Vähi jaoks on igasugune uuendus ja müstika vajalik. Sidrun toob Vähi ellu uusi võimalusi ja uut hingamist. Seda läheb igal Vähil ikka ja jälle vaja, et end hästi tunda.

Baasõli: Mandliõli

Vähi nahk on üldiselt väga tundlik ja habras. Mandliõli on ideaalne Vähile, kes ei kannata väga paksu konsistentsiga õlisid. Mandliõli on siidjas ja kergelt imenduv. Ideaalne valik eeterlike õlide peale kandmiseks. Mandliõli kerge imenduvuse tõttu on võimalik seda ikka ja jälle uuesti peale kanda. Kui Vähk enesetervendamise hoo sisse saab, siis kasutab ta kõike palju, ja mandliõli võib palju kasutada!

Kristallieliksiir: Kuukivi

Kuukivi on intuitiivse Vähi jaoks ideaalne valik kristallieliksiiriks. Kuukivi aitab avada meeli, intuitiivseid oskusi parandada, rahutust maandada, üliemotsionaalseid hetki taandada ja üleüldist vaimset tasakaalu luua. Kuukivi vesi ilmselgelt peaks iga Vähi kõrval olema, kunagi ei tea, millal emotsioonid lakke hüppavad.

Lisaks on Kuukivi Vähi armastuseõnne ja intuitsiooni tugevdamise kristall. Kuukivi toetab Vähi Kuuenergiat. Kuu on see, mis juhib Vähki, andes Vähile unikaalseid omadusi juurde. 

LÕVI

Eeterlikud õlid:
Ylang Ylang ja Teepuu

Ylang Ylang
oma aroomilt meenutab mulle alati Lõvisid. Lõvid on särtsakad, magusad ja rõõmsameelsed. Ylang Ylangi eeterlik õli peegeldab täpselt sedasama energiat. Lõvi jaoks on väga oluline see, et tema positiivsus valgustaks kõike teda ümbritsevat. Ylang Ylang aitab Lõvil endaks jääda, takistades tal madalseisu langemist ja negatiivsust blokeerida. Ylang Ylang on ka armastuseõli, mis suurendab Lõvi kirglikumat ja romantilisemat poolt.

Teepuu eeterlik õli on vaimne ja füüsiline detoxkuur. Lõvil on seda kindlasti vaja. On hetki, kus kõik hinges ja elus lendab korraks laiali. Teepuu eeterlik õli aitab ära hoida vaimseid madalseise ja kiirendada igasuguste segaste energiate lahendamist. Lisaks sellele on Teepuu tugevatoimeline ja tugeva Lõvi puhul on vaja kindlasti võrdväärset vastast.

Baasõli: Avokaadoõli

Avokaadoõli
imendub Lõvi nahal kõige kiiremini ja on ka väga tervendava toimega, aidates niisutada nahka ja sellel särav püsida. Ideaalne baasõli eeterlike õlidega kasutamiseks. Lõvi on oma iseloomult väga sensuaalne ja kirglik, avokaadoõli on seotud Südametšakra tervendamisega, mis sobib hästi kokku Lõvi armastava poolega.

Kristallieliksiir: Päikesekivi

Päikesekivi aitab Lõvil särada enda kõige eredamas valguses. Lõvi juhib päike ja tal on vaja kristalli, mis aitab Lõvil olla alati kui teisi ja iseennast soojendav päike. Päikesekivi toob edukaid ideid, mõtteid, optimistlikku ellusuhtumist ja materiaalset edu.

Lisaks on Päikesekivil oskus hoida Lõvist eemal stressi ja negatiivsust. Päikesekivi kaitseb Lõvi sodiaagi energiale iseloomulike negatiivsete iseloomujoonte välja tulemist, aidates Lõvil enda säras, positiivsuses ja elujõulisuses hiilata ilma, et miski tema sära rikuks. Päikesekivi aitab Lõvil olla teiste suhtes hea inimene ja see õpetab Lõvile ka iseennast hoidma.

NEITSI

Eeterlikud õlid: Sandlipuu ja Basiilik

Sandlipuu eeterlik õli on Neitsi jaoks ideaalne eeterliku õli valik. Sandlipuu kiirendab Neitsi mõttetööd, aidates kõikidele Neitsi peas olevatele küsimustele lahendusi ning vastuseid leida. Neitsi jaoks on alati oluline leida tema enda jaoks kõige ideaalsem lõpptulemus. Sandlipuu aitab tal edukas ja iseseisev olla, mis on Neitsi jaoks ülioluline. Lisaks sellele aitab Sandlipuu eeterlik õli blokeerida välist negatiivset energiat, aidates olla kaitstud näiteks teiste inimeste negatiivsuse eest.

Neitsi on praktiline, maalähedane, intelligente ja elu suhtes uudishimulik. Basiiliku eeterlik õli aitab Neitsi mõttetööl kiirelt toimida, spirituaalselt areneda ja iseennast tervendada. Neitsi jaoks on eneseheaolu väga kõrgel kohal, Basiiliku eeterlik õli on suurepärane enesetervendus. Lisaks sellele aitab Basiilikuõli Neitsile tuua hiilgavaid ideid ja majanduslikult soodsaid mõtteid.

Baasõli: Avokaadoõli

Neitsi läheb alati 100% peale välja, ükskõik millisel teemal. Neitsi ei saa lubada endale läbikukkumisi ega ka mitte kõige kehvemate valikute tegemist. Avokaadoõli on äärmiselt toitev ja selles peitub enesetervendamise jaoks vajalikke aineid. Avokaadoõli lisamine Neitsi keha- ja hingehooldusesse on igati tark otsust.

Kristallieliksiir: Serpentiin Jaad

Serpentiin Jaadi vee-eliksiir aitab Neitsi Auraväljal alati puhtana seista. Seda vett juues aitab Serpentiini energia vabastada Auras olevat negatiivset, ebasoodsat ja kahjulikku energiat. Serpentiin Jaadi energia aitab kaitsta Neitsit sattumast olukordadesse, mis võivad lõppeda tema jaoks kahjulikult.

Lisaks aitab Serpentiin Jaad Neitsil oma lähedastega hästi läbi saada, parandades ja muutes suhteid tugevamaks. Serpentiin Jaad aitab Neitsis välja tuua tema kõige paremad iseloomujooned. Aitab mõista, kes on talle tegelikult liiga teinud, mille peale võiks tegelikult solvuda ja millist inimest tuleks tegelikult enda elust välja lülitada. Serpentiin Jaad aitab Neitsil mõista seda, kes on tema jaoks vajalik ja kes mitte, aidates andestada neile, kes tahtlikult halba ei ole teinud. 

KAALUD

Eeterlikud õlid: Seedripuu ja Porgand

Kaaludele on omane pidada pidevaid sisemisi dialooge, iseendaga kompromisse teha, vaielda, nõustuda, selgitada, kiita ja üleüldse iseendaga kontaktis olla. Seedripuu eeterlik õli aitab Kaalude sisemisi dialooge kiirendada, parandada parima lõpptulemuseni jõudmist ja vabastada meeltes olevat segadustunnet, mis on kerge tekkima. Seedripuu eeterlik õli on lisaks selle tohutute tervendusomadustele Kaalude jaoks ka üks suurepärane vaimne turgutaja.

Porgand on number üks eeterlik õli nahahoolduses. Kaalude nõrk koht on nende immuunsus ja nahk. Kuna Kaalud on sisemiselt väga tugevad, kuid väga mõjutatavad välisfaktorite suhtes, siis nahk ja immuunsussüsteem annavad kohe tunda, kui miski on neid väljapoolt kõikuma löönud. Porgandi eeterliku õli nahal kasutamine aitab blokeerida teistepoolset ja välisfaktoritest põhjustatavat kehva enesetunnet. Aitab naha särama panna ja tugevdada Auravälja.

Baasõli: Mandliõli

Mandliõli on väga kerge konsistentsiga ja ei jäta keha väga libedaks. Mandliõli imendub kergelt ja Kaaludele see väga sobib. Mandliõli tervendab Südametšakrat, mis on igale Kaalude esindajale väga kasulik. Südametšakra vajab turgutamist, et Kaalud saaksid olla õnnelikud ja rõõmsad.

Kristallieliksiir: Lepidoliit

Lepidoliit
on üks Kaalude õnnekristallidest, mis võiks kindlasti Kaalude kristallikollektsioonis ühel või teisel kujul esindatud olla. Küll aga on Lepidoliit see kristall, millest võiksid Kaalud vee-eliksiiri valmistada. (Kuna Lepidoliit on õrn kristall, mis ei talu vett, siis võid vee-eliskiiri teha ka kaudselt, hoides kristalle veepudeli kõrval, või kasutada selleks hoopis spetsiaalset eliksiiripudelit, kus kristallid veega kokku ei puutu.) Lepidoliit on rahustava, tasakaalustava ja muresid eemale tõukava toimega. Lepidoliit mõjub Kaaludele väga rahustavalt ja see on üks parimaid stressi leevendamise kristalle just sellele tähemärgile. Ideaalne tervendaja!

Lisaks aitab Lepidoliit Kaaludel enda Kaitseingliga ühendust saada. Väga oluline kristall neile, keda huvitab ja köidab kogu Inglite teema. Lepidoliit võiks olla esindatud Kaalude kristallikomplektis, mis aitab Inglitega kontakti saada või seda on kasulik ehtena kanda. 

SKORPION

Eeterlikud õlid: Tüümian ja Mandariin

Skorpion on väga kirglik, romantiline ja tegusa loomuga. Tüümiani ja Mandariini kooslus peegeldavad seda, milline üks tõeline Skorpion on. Tüümian aitab Skorpionit tema elu armastuse poole peal, aidates armastust tunda, seda jagada ja selles õnne leida. Tüümian vabastab Skorpioni sees olevat stressi väga edukalt, maandades pinget, mis võib aja jooksul tekkida.

Skorpion armastab neid asju, milles on särtsu, lõbu, müstikat ja sügavust. Mandariini eeterlik õli aitab Skorpioni ellu tuua värve, milleta elu ei saaks olla täisväärtuslik. Mandariin on meeli positiivseks muutva ja õnnetunnet tõstva toimega. Tüümian vabastab stressi ja Mandariin lisab elujõudu.

Baasõli: Ekstra neitsi oliiviõli

Ekstra neitsi oliiviõli on parim valik Skorpionile baasõlide seast. Ekstra neitsi oliiviõli niisutab ja hooldab nahka väga sügavuti. Skorpion ei lepi kunagi pealispinnaliste tervendajatega ja nendega, milles ei ole intensiivsust. Skorpionile on vaja midagi, mis aitab tema hingel ja kehal terve olla.

Kristallieliksiir: Bretšastunud Jaspis

Bretšastunud Jaspisest võib teha vaid kaudset vee-eliksiiri, sest see sisaldab Hematiiti. Näiteks võib lisada seda kristalli sellise eliksiiripudeli põhja, kus kristallid otseselt veega, mida hiljem joote, kokku ei puutu. Sobiva eliksiiripudeli leiate näiteks SIIT.

Bretšastunud Jaspis on Skorpioni jaoks universaalne tervendaja, eriti kasulik füüsilise keha turgutamiseks. Hoia Bretšastunud Jaspist kristalli veepudelis, kui lähed loodusesse jalutama või tööle, et end pidevalt turgutada selle kristalli väega.

Lisaks aitab Bretšastunud Jaspis Skorpionil iseseisvaks muutuda, aidates leida üles iseenda isikuse, mõista seda, mida elult tahta, kuhu liikuda ja millega tegeleda. Bretšastunud Jaspis aitab Skorpionil mõista näiteks seda, mis anne tema sees eksisteerib.  

AMBUR

Eeterlikud õlid: Patšuli ja Sandlipuu

Amburi meeled rändavad ringi kõikides erinevates dimensioonides, mille ta üles leiab. Ambur on oma hingelt rändaja, nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. Amburile sobib eksootikat ja ebamaist sümboliseerivad eeterlikud õlid. Patšuli on eksootiline eeterlik õli, mis on väga ebamaise aroomiga, omades väga isiklikku ja originaalset aroomi. Patšuli on kasulik Amburile, aidates tal majanduslikult edukas olla, samas tuuea armastuseõnne ja vaimselt tugev püsida.

Sandlipuu on eksootiline eeterlik õli, mis aitab Amburil rännata iseendas paikadesse, mida ta ei ole veel eneses avastanud. Sandlipuu kiirendab Amburi spirituaalset arengut, aidates õppida juurde teadmisi nii iseenda kui ka üleüldse elu kohta. Sandlipuu tervendab, turgutab ja hoiab Amburi tervise korras.

Baasõli: Viinamarjaseemneõli

Ambur on kõikidest teistest tähtkujudest kõige erinevam. Ambur on kahe jalaga maa peal, samas hõljub ta teistes dimensioonides, ning tema mõttemaailm suudab kohaneda kõigi ja kõigeda, kui tal vähegi selleks soovi on. Viinamarjaseemneõli on baasõli, mis sobib kõikidele nahatüüpidele ja suudab kohaneda kõigiga - nagu Amburgi.

Kristallieliksiir: Türkiis

Türkiisist
tehtud vee-eliksiir turgutab Amburi hinge ja Aurat. Türkiis aitab Amburil spirituaalselt väga kiirelt areneda, kui sellest tehtud kristallivett juua. Türkiis aitab mõista Amburil tema elumõtet ja teekonda. Türkiis aitab avada silmi nendel teemadel, millesse süvenetud veel ei ole ja avada uksi tundmatutes teemades.

Lisaks on Türkiis Amburite jaoks armastusekristall. Esiteks hakkab see Amburi Auras väga kiirelt toimima. Türkiis suurendab kirge ja paneb Amburi seda kõike välja näitama inimesele, kes on tema südames. See avab Amburi ja seetõttu muudab suhte tervemaks või vallalise Amburi armastusele vastuvõtlikumaks. Türkiis aktiveerib Amburis energiad, mis suurendavad tema üldist armastuseõnne.

KALJUKITS

Eeterlikud õlid: Apelsin ja Eukalüpt

Kaljukitses on meeletu tung ja vajadus saavutada häid tulemusi iseendale seatud eesmärkidega. Kaljukits ei lepi kehva tulemusega ja läbimõtlemata olukordadega. Pidev intensiivne mõttetöö ja suur soov edukas olla vajab lisaturgutust, et ambitsioonid saaksid ellu viidud. Apelsini eeterlik õli on täis elujõudu, energiat, õnneenergiat ja positiivsust. Kaljukitsele sobib Apelsini eeterlik õli, see aitab tal soovitut saavutada. Apelsin aitab motivatsiooni pidevalt üleval hoida ja takistab nõrkushetkedesse langemist.

Eukalüpti eeterlik õli võiks igal Kaljukitsel alati käepärast olla. Kaljukits võib ennast korralikult muserdada ja sisemiselt maha trampida. Tema kõige suuremaks vaenlaseks saab olla vaid tema ise, kuna teistega võitlemisel ja enda eest seismisel on ta päris tugev. Eukalüpt aitab sisemist vastuolulisust taandada, parandada enesega läbisaamist ja aitab Aurat negatiivsest energiast puhastada.

Baasõli: Kookosõli

Kookosõli aitab Kaljukitsel saada vajalikke rasvhappeid, mille puudus võib tal kergelt tekkida. Miks? Kaljukits kasutab igas enda tegevuses väga palju füüsilist ja vaimset ressurssi. Kookosrasv on suurepärane tervendaja, aidates taastuda nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Kristallieliksiir: Ahhaat

Ahhaat
on üks Kaljukitse õnnekristallidest, mida on vee-eliksiiri tegemisel väga hea kasutada. Ahhaat suurendab Kaljukitse õnneenergiat, tugevdab Aurakeha, parandab mõttemaailma, muudab Kaljukitse tugevamaks, julgemaks ja edukamaks. Ahhaadi kristallieliksiiri joomine parandab Kaljukitse vaimset enesekontrolli.

VEEVALAJA

Eeterlikud õlid: Basiilik ja Salvei

Veevalaja on oma loomult elu suhtes uudishimulik, ta suudab spontaanselt kõigega kaasa minna ja kõiges enda jaoks huvitava üles leida. Ta on maailmavallutaja, iseenda õpetaja, parim intellekt endaga dialoogis olemiseks ja huvitavaim kaaslane teiste jaoks. Veevalajat aitab turgutada ja tema põnevusejanu ergutada Basiiliku eeterlik õli. Basiiliku eeterlik õli aitab silmi ja meelt avada teemadel, millest Veevalaja ei ole veel teadlik. Basiiliku eeterlik õli toetab Veevalajat majanduslikult, aidates headel ja hiilgavatel ideedel temani jõuda. Lisaks turgutab see Veevalaja immuunsust ja parandab üleüldist tervist.

Salvei eeterlik õli sobib Veevalajale tema astroloogiliste joonte tõttu väga hästi. Salvei aitab Veevalajal eneses rahu leida, endale stabiilset elu luua, mõista kõike, mida tuleks ümber organiseerida ja korraldada. Veevalaja jaoks on oluline detailsus ja Salvei eeterlik õli aitab kõigele detailselt läheneda. Salvei avab Veevalaja silmad seal, kus seda on kõige enam vaja.

Baasõli: Erinevad baasõlid, mis on teiste tähtkujude juures välja toodud

Veevalajale sobivad kõikide teiste tähtkujude erinevad baasõlid. Veevalaja ei armasta rutiini, talle sobib vaheldus ja mitmekülgsus. Baasõlide suhtes seda veel eriti! Seega, Veevalaja, proovi ja katseta neid kõiki, et leida erineval eluhetkel üles see enda kõige lemmikum.

Kristallieliksiir: Merevaik

Merevaigu vee-eliksiir on Veevalaja immuunsuse turgutamise, Aurakeha tervendamise ja vaimse poole tugevdamise jaoks väga vajalik. Merevaik pakub Veevalajale seda tervendust, mida ta ise ei oska endas märgata, et mida tal vaja on. Merevaik on väga universaalse toimega tervendajakristall, mis sobib Veevalajale lisaks enesetervendamisele ka armastuseõnne suurendamise jaoks. Seega, Veevalajad, jooge Merevaigu eliksiiri iseenda heaolu jaoks.

KALAD

Eeterlikud õlid: Lavendel ja Bergamot

Kalad on tuntud oma unistava meele, seikleva hinge ja ülitundlikkuse poolest. Kalad on naturaalsed empaadid ja maailmaparandajad, kellele kulub Lavendel igal eluperioodil ära. Lavendli eeterlik õli aitab Kaladel iseendaga hästi läbi saada, eneses rahulolu ja tasakaalu leida. Lavendel maandab pinget, rahustab ja soodustab vaimse keha tervenemist. Eriti kasulik on Kalade jaoks Lavendli eeterlik õli ajal, mil on kiire ja käsil palju toimetamist. Lavendli eeterlik õli aitab Kaladel nende niigi tugeval intuitsioonil veelgi tugevamaks ja selgemaks muutuda.

Bergamoti eeterlik õli on Lavendli kõrval teine parim valik. Bergamot toob Kalade ellu rõõmu, õnne, positiivsust ja külluslikku energiat. Bergamot aitab Kaladel ühest etapist teise edasi liikuda, mis on Kalade jaoks spirituaalse arengu puhul ülioluline, et tema liikumine mitte kunagi seisma ei jääks. Lisaks on Bergamot ja Lavendel mõlemad suurepärased füüsilise keha tervendajad.

Baasõli: Mandliõli

Mandliõli sobib Kalade energiaga väga hästi kokku. See on kergelt imenduv ja tekitab nahale siidja tunde. Mandliõli on seotud intuitiivsete energiate liikuma viimisega, mis sobib väga hästi müstikat ja salapära kumava Kaladega. Mandliõli on väga kasulik jalgadele ja selle vereringele, mis on ka Kalade füüsiline nõrkus.

Kristallieliksiir: Fluoriit

Fluoriidi
vee-eliksiir osutub igale Kalade esindajale tema päevas kasulikuks. Fluoriit seab Kalad õiges suunas liikuma ja tööle. Fluoriit ei lase ülemõtlemisel tekkida, negatiivsetel emotsioonidel liialt kauaks hinge peatuma jääda ja kiirendab intuitiivset tunnetamist. Fluoriit aitab esile tuua Kalade parimad iseloomujooned. Tegemist on Kalade ühe peamise õnnekristalliga, mis võiks ühe või teisel kujul Kalade elus olla.

Lisaks aitab Fluoriit Kalade vaimset ja mentaalset arengut toetada, intuitsioonil tugevneda ning Kaladel üleüldises mõttes elus edasi areneda. Fluoriit ei lase ühelgi Kalade esindajal elus paigal seista. Kaladele sobib juba sellepärast Fluoriit väga hästi, kuna see aitab Kaladel enda elu paremini mõista ja näha selgelt, kuhu tuleks elus liikuda.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Olen erinevatest tähtkujudest väga palju artikleid eelnevalt kirjutanud. Kui sind huvitab, millised kristallid veel lisaks sobivad sinu tähtkujule või milliseid iseloomujooni sa vastavalt enda tähtkujule endaga kaasas kannad, siis leiad kindlasti La Tenest palju huvitavat lugemiseks!