Kas sa oled täpselt kell 22:11 vaadanud kella ja see on sind kuidagi lummanud, sinu tähelepanu enda alla võtnud või sind lihtsalt korra mõttes peatanud? Kui sa vaatad juhuslikult kella ja kellaaeg on täpselt 22:11 ja sinu mõte peatatakse, siis selle sõnumi saatis sulle sinu kõrval eksisteeriv Ingel. Sellise numbri tähelepanemine kellaaja peal on müstiline ja kui sellega käib kaasas ka emotsioon, mis viitab sellele, et tegemist ei ole lihtsalt ühe tavalise kellaajaga, siis selle emotsiooni andis sulle see sama Ingel, kes samal ajal sinu kõrval oli ja loomulikult ka selle sõnumi.

Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsel, mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone sulle ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mis sul täpselt sellel samal hetkel on vaja teada. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumeid tuleb enda jaoks kohe tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Hiljem neid üritada mõista on väga keeruline.

22:11 ja selle tähendus vaid kehtib täpselt sellisele kombinatsioonile ehk see ei lainele 21:00-le või näiteks 00.12-le. 22:11 tähendus kehtib ka lihtsalt numbrile 2211, kui see ilmub mõnes muus kontekstis sinu ellu. Kui sa aga oled näinud numbrit 11:22, siis selle tähenduse leiad SIIT. Või, kui oled näinud Inglisõnumit 12:12, siis selle tähenduse kohta loe SIIT.

Kui 2 ja 1 mõlemad esinevad topelt, siis nende numbrite tähenduse vägi on samuti mitmekordne. 1 sümboliseerib vajadust tegutsemiseks, esimese sammu tegemiseks, millegi alustamist, enesekindlaks muutumist, teotahte tekkimist, motivatsiooni ja inspiratsiooni kinni püüdmist. 2 sümboliseerib harmooniat, selle vajadust, perekonda, lähedust, tundeid, koostööd, kompromisse ja headust.

Tee silmad lahti, sinu elus on hetkel hea ja soodne võimalus. Haara sellest kinni!

Number 22:11 kohtad kellaaega nähes või 2211 numbrite kombinatsiooni mõnel teisel kujul siis, kui sinu elus on hetkel esile kerkinud hea ja soodne võimalus. Analüüsi ja leia see võimalus üles. Universum on sinu poole saatnud võimaluse, millest oleks patt loobuda.

Seda numbrit nähes võisid sa selle ootamatu võimaluse suhtes tunda hirmu, võib-olla on sul julgusest puudu, et hüpata universumi poolt saadetuga kaasa. Seetõttu võib Inglitemaailm sinule selle numbri saata, et äratada sind üles, tõugata tegudele ja julgustada sind sellega takka.

Kui sa ei suuda leida seda miskit üles, millest Inglid kõnelevad, siis see märk võib olla selle kohta, et see võimalus on peagi sinu ellu tulemas. Kui näed Inglisõnumit 22:11, siis ole eriti valvas või hakka kohe tegutsema. Universum on sinu poolt.

Lisaks sellele, kui näed Inglisõnumit 22:11, siis saada ka oma mõtted ja palved Inglitele. Seda numbrit märgates, sellel samal hetkel on sinu kaitseingel sinu Auraväljas. See tähendab aga seda, et ta kuuleb sinu mõtteid ja tajub neid. Lisaks tegutsemisele ja universumi poolt saadetud võimalusest kinni haaramisele, kasuta seda hetke ära ka selleks, et enda kaitseingliga kontakteeruda.

Kui magad maha 22:11 sümboliseeriva sõnumi, siis ei ole teada, millal jälle selline kingitus sinu teele saadetakse. Kanna kohe peale selle nägemist mõnda Inglikristalli, et leida üles see kingitus. Kanna näiteks Opaliiti või Preniiti.

Kui soovid enda kaitseingliga paremat kontakti, siis loe läbi minu artikkel "6 ERINEVAT VIISI KAITSEINGLIGA KONTAKTEERUMISEKS", sellest on sulle palju kasu.

Loo ise täiesti teadlikult endale parem, intensiivsem ja selgem kontakt Inglitemaailmaga. Selleks loo endale spetsiaalne altar koju, kus hoiad Inglitega kontakteerumise kristalle. Väga kasulik on näiteks seal hoida Ingli kuju nagu näiteks Opaliiti ja Preniiti koos Tselestiit geoodi, Kõrberoosi ja paljude teiste Inglikristallidega. 

Kõiki teisi minu poolt kirjutatud Inglisõnumeid saad lugeda SIIT.