Kas sa oled end tabanud nägemas numbrikombinatsiooni, kus on kõrvuti neli 8, ja tundnud, et see on ilmunud sinu ette mingil põhjusel ja mingi sõnumina? Kui jah, siis on sind kõnetanud sinu kõrval olev Ingel ja saatnud sulle Inglimaailmast 8888 kujul sõnumi. Sellel numbri on tohutult tugev energiaväli, milles peitub sügavamõtteline sõnum. Kui näed neljakordset 8, siis kindlasti tõlgenda selle tähendus minu Inglisõnumite abil ära. Ürita mõista, mida sulle soovitatakse Inglite poolt teada anda, ma aitan sul seda teha.

Inglisõnum 8888 sisaldab number 8 kujul kohusetunnet, kohustusi, eesmärke, nende täitmist, karmat, küllust, rikkust, plaanipidamist, tasakaalu ning palju teisigi emotsioone. Neljakordne 8 saabub sinu ette siis, kui keegi Inglimaailmast soovib sulle edasi öelda: "Tee seda, mis muudab sind rõõmsaks!"

8888 saadetakse sinu teele, kui sinult palutakse oskust nautida hetke ja enda elu. Muuda oma elu nauditavaks, tegele millegagi, mis muudab sinu tuju paremaks ja sind üleüldiselt positiivsemaks. Selleks on õige aeg, on aeg end turgutada.

8888 ilmub sinu ette ka siis, kui sa oled tasakaalus ehk sinu mõtted, suund, suhtumine, eesmärgid ja teod on omavahel harmoonias. Inglid annavad sulle 8888 kujul teada, et sa oled täpselt sellises rütmis, kus sa pead täna eksisteerima.

Kui sa seda Inglisõnumit näed, siis ole õnnelik, kuna sellel on väga hea tähendus ja hea mõte. Mida teha, kui sa seda numbrit näed? Nii nagu Inglid ütlesid - tee midagi, mis sind rõõmustab ja jätka sama rada, mida hetkel käid.

8888 ilmub tavaliselt sellisel perioodil, kui sinu elu hakkab ülesmäge liikuma. Sa võid sellel hetkel tunda, kuidas elujärg hakkab paranema ja seda eriti majanduslikust vaatenurgast. Kui number 8888 on muutunud sinu jaoks aga jälitavaks numbriks, siis Inglimaailm soovib sinult positiivsemat suhtumist ja enese rõõmustamist.

Mida tähendavad teised numbrikombinatsioonid, mille on moodustanud mitu number 8, loe täpsemalt SIIT.  Artikli "Number 8 kombinatsioonide nägemine ja selle sõnum sinu Inglitelt" leiad SIIT.

Kui sa soovid Inglitest paremini aru saada, siis hoia enda kodus nii Tselestiit kui ka Kõrberoosi geoodi. Need geoodid avavad Inglite portaalid, mille kaudu on neil võimalik sinuga ühendust võtta siis, kui neil on sulle midagi öelda või jagada. Tselestiiti ja Kõrberoosi võid hoida koos teiste Inglikristallidega.

Tee iseennast rõõmsaks ja too enda ellu positiivset valgust!

Kõiki teisi minu poolt kirjutatud Inglisõnumeid saad lugeda SIIT.