Täiskuu on Kuukalendris kõige olulisem aeg, mida tuleks alati tähistada ja selle väest maksimum võtta. On olemas erinevaid rituaale ja maagiaid, mida on väga kasulik Täiskuu ajal teha. Näiteks on Täiskuu aeg, mil saadetakse välja palveid, et nendele universumilt või näiteks enda kaitseinglilt vastuseid saada. Jagan sinuga väga lihtsat ja head palvemantrat, mida on võimalik Täiskuu ajal teele saata. Seda maagiat võid teha igakuiselt, selleks läheb vaja vaid sinu pühendumust. 

Mis on palvemantra eesmärk? 

Palvemantra aitab sinu hingest, südamest ja meeltest teele saata palveid, et universum või kaitseingel suudaks sind kuulda võtta. Lisaks sellele aitab see sind lainestada õigele tasandile, aidates sul end avada ja tänu selle tegemisele suudavad erinevad soovid ja unistused jõuda palvetena õigetesse kohtadesse.

Kui sa oled unistuste ja soovide teele saatmise suhtes kinni ehk sinu palved ei suuda Auraväljast edasi liikuda, siis ei pruugi need täituda.

Täiskuu palvemantra on universaalse toimega, selle eesmärk on sind aktiveerida, avada ja õigeks kodeerida, et kõik tulevased soovid ja unistused, mida hakkad oma südames kandma saaksid tulevikus leida endale koha sinu elus. Palvemantraga sa avad end ning seeläbi jõuavad sinu hinges õitsema läinud unistused ja soovid õigetesse kohtadesse kohale

Soovitan Täiskuu palvemantrat teha alati enne Täiskuu rituaalide ja maagiate teele saatmist. Seda juhul, kui oled plaani võtnud mõne neist teele saata. Palvemantra aitab sul ennast maagiate teele saatmise jaoks avada.

Täiskuu palvemantra vägi kestab täpselt järgmise Täiskuuni, seetõttu on kasulik seda igal Täiskuul jälle praktiseerida. Kuufaaside kalendri leiad SIIT. Kuufaaside kalendris olen välja toonud selle aasta Täiskuu täpsed kuupäevad. Kui Täiskuu on saabumas, siis kirjutan sellest ka kahenädalases horoskoobis.

Kuidas Täiskuu palvemantrat teostada? 

Ennekõike pead sa teadma seda, et palvemantra ideaalseks ja täiuslikuks teostamiseks on sul vaja end sellesse pühendada. Seega küsi iseenda käest, kas sa oled valmis sellele keskenduma ja iseenda heaolu jaoks aega võtma? Kui vastus jah, siis sa oled selleks valmis. Küsi seda alati Täiskuu saabumisel iseenda käest ja vasta alati ausalt. Miks ma sellele rõhku osutan? Sellele jaoks on lihtne selgitus. Kui sa suudad keskenduda ja end sellesse pühendada, siis palvemantrate edastamise järgi hakkab see vastavalt ka toimima.

Palvemantra teostamiseks vali endale sobilik koht kodus, terrassil või isegi looduses (tee seda, kui ilm ja meeleolu seda soosivad). 

RITUAALIRETSEPT:

1. Piibelehe küünal (+ tulekindel alus selle põletamiseks)

2. Piibeleheviiruk (+ viirukialus selle põletamiseks)

3. Mäekristalli meditatsioonikristall

4. Tikud

5. Eukalüpti eeterlik õli + baasõli
 (mõlemad soovi korral) 

* Palvemantras kasutatud Mäekristalli meditatsioonikristall võib alati samaks kristalliks jääda, mida iga Täiskuu palvemantras kasutad. Piibeleheviirukid, mis palvemantra teostamise järgselt alles jäävad, neid võid samuti järgmisel korral uuesti kasutada ja see sama kehtib ka küünla kohta, kuna seda ei pea palvemantra jaoks lõpuni põletama.

* Palvemantra edastamise ajal võib juhtuda nii, et viiruk jõuab ära põleda enne Täiskuu palvemantra lõplikku edastamist. Kui nii juhtub, siis võid palvemantra edastamise sammude vahel uue viiruki suitsema seada. Peaasi on see, et viiruk suitseks kogu palvemantra edastamise ajal.

*
Eukalüpti eeterliku õli ja baasõli (Avokaado-, Magusmandli- või Jojobaõli) kasutamine Täiskuu palvemantras on valikuline. Mina soovitan neid igaljuhul kasutada. Kui otsustad seda teha, siis kanna 1 tls baasõli kokku segatuna 1 tilga eeterliku õliga enda kätele ja ülejäänud õli, mis üle jääb määri õrnalt kaelale. Eukalüpt aitab sinu meeled ära puhastada, sind täiskuu palvemantra jaoks täielikult avada ja seda rituaali edukamaks muuta. 

Edasta Täiskuu palvemantra!

* Palvemantra teostamiseks alusta sellega, et aseta viirukialus enda lähedale. Vali koht, kus on Piibeleheviirukit hea põletada. See ei tohi palvemantra ajal sinu juurest väga kaugel olla. Kui oled viirukialusele koha leidnud, siis aseta üks Piibeleheviiruk selle külge suitsema. Kui sead Piibeleheviiruki suitsema, siis lausu esimene palvemantra lause: "Avagu minu meeled, minu süda ja hing". Korda seda nii mitu korda, kui palju kordi sa soovid seda teha (see olgu tunnetuse küsimus, kui tunned, et oled end suutnud väljendada, siis liigu palvemantraga edasi järgmise sammu tegemisse). 

Seejärel võta Piibelehe küünal ja sea see põlema. Kui Piibelehe küünla põlema paned, siis lausu teine palvemantra lause: "Olgu universum ja kaitseingel minu palvetele avatud". Korda seda nii mitu korda, kui palju kordi sa soovid seda teha, käsitle seda nii nagu esimest palvelauset ehk korda seni, kuni tunned, et oled end suutnud väljendada.

* Nüüd sea end rätsepaistmesse, sule silmad ja hinga sügavalt sisse ja välja. Sea ennast rahulikku seisundisse. Vii end meditatsiooni, naudi hetke ja lase end täielikult vabaks. Harjuta hingamist seni, kuni tunned, et oled rahunenud, oled tasakaalus ja oled hakanud seda seisundit endas nautima. Selleks kulub kõigil individuaalne aeg, seega võta selleks aega. Kindlasti ära torma, ära kiirusta. Vahel võtab see aega veerand tundi, vahel isegi rohkem. Kui oled rahu iseendas leidnud, siis saad alles järgmise sammu Täiskuu palvemantras teha. Kui tunned, et oled valmis, siis liigu edasi. 

Neljandaks sammuks on see, et võta Mäekristalli meditatsioonikristalli enda kätte. Kõigepealt aseta see vasaku käega korra Piibeleheviiruki suitsu sisse ja seejärel Piibelehe küünla kohale (ole ettevaatlik, et sa iseennast ja kristalli ei kõrveta). Kui oled kristalli suitsu ja tuleleegi kohal ära hoidnud, siis aseta kristall enda peopesa sisse. Lausu nüüd kolmas Täiskuu palvemantra lause: "Täiskuu avagu minu hing soovide ja unistuste jagamiseks". Korda seda seni, kuni tunned, et oled end piisavalt väljendanud. Seejärel liigu edasi järgmise sammuni.

​* Hoia endiselt Mäekristalli enda käes ja korda järjest kõiki kolme palvemantra lauset üksteise järel: "Avagu minu meeled, minu süda ja hing","Olgu universum ja kaitseingel minu palvetele avatud","Täiskuu avagu minu hing soovide ja unistuste jagamiseks". Tee seda nii mitu korda järjest, kuni tunned, et oled end täielikult väljendanud. Kui tunned, et oled Täiskuu palvemantra teele saatnud ja endas tänu Täiskuu väele aktiveerinud unistuse ja soovide väljendamise kanali, siis vii palvemantra lõpuni selle viimase sammuga. 

​* Viimase sammuna hoia taas Mäekristalli Piibeleheviiruki suitsu sees ja korra ka küünlaleegi kohal. Seejärel kustuta küünal ja vajadusel viiruk (soovi korral võid viirukil lasta lõpuni põleda). Tõuse püsti ja siruta end, painuta ning liiguta. Lase energiatel enda sees liikuma hakata. Võid tunda, kuidas soovid end liigutada ja füüsiliselt aktiivne olla.

Kui Täiskuu palvemantra on sooritatud edukalt ja täie pühendumusega, siis võid palvemantra edastamisel tunda täielikku rahu ning õpetamisel energia teket. Kui tunned nii, siis oled olnud edukas!

Palvemantras kasutatud viirukid, küünal ja kristall, need pane kokku järgmise Täiskuu jaoks. Kui soovid võid viiruki ja küünla ka ära põletada.

Peale Täiskuu palvemantra teostamist oled täielikult valmis unistamiseks ja soovide edastamiseks. Nüüd kasuta enda väge ja eneses avatud portaali selleks, et enda unelmaid täide viia. Soovitan sul Täiskuu ajal soovide teele saatmiseks ja nende täitumiseks teha konkreetseid rituaale/maagiaid. Lisaks keskendu igapäevaselt sellele, mida soovid saavutada ja tulevikus enda elus füüsilisel kujul näha. 

Soovin, et Täiskuu täidaks sinu unistused ja aitaks sul elus õnne leida!