Selgeltnägijana on minu elu täis ühes ja teises suunas lendlevaid visioone. Nägemused tabavad mind hetkel, kui ma keskendun millelegi, või siis täiesti ootamatult, ilma et oleksin enda sees mingi küsimuse esitanud. Selline on minu elu, visioonide- ja nägemusterohke.

Nägemused ja visioonid ei tule minu silmade ette vaid konkreetsete inimeste või objektide kohta, need tulevad tihti ka väga mastaapsetel teemadel. Näen ette tulevikku, mis on seotud meie ühiskonna, inimkonna ja meie planeediga Maa. Kui nägemused ja visioonid hakkavad korduma ning minu meeltes oma lugu rääkima, siis hakkan sellest põhjalikumalt huvituma. Keskendun teemadele, mis minu ette laotatakse ning panen kokku nii suure terviku, kui mul on võimalik.

Minu meeltes liiguvad väga paljud tulevikuennustused. Kui neid näen, siis jagan neid sellega, kes on parasjagu minuga koos või jätan enda teada, et nendesse hiljem süveneda. Mõtlen tihti, et võiksin neid teistega jagada, neist teile kirjutada, kuid alati ei ole mul kohe võimalust arvuti taha istuda ning oma automaatkirjutamise oskus valla päästa. Nii see siis jääbki minu sisse, tulevad uued visioonid, inspiratsioonid ning nendest loon teistsuguseid artikleid.

Miski aga minu sees ütles, et kirjuta sel teemal kasvõi veidi, ainult natukenegi ja ava inimeste silmad, seetõttu on mõned tulevikuennustused nüüd teie ees. Mina tean, et need täituvad ja ka sina võid osata näha märke enda ümber või sees, mis juba viitavad nende tõeks saamisele.

1. VEGANIELU

Üheks esimeseks ennustuseks, mis täitub täielikult peale minu praegust elu, on see, et maailm läheb üle veganieluviisile. Ütlen, et see juhtub täielikult peale minu käesolevat elu sellepärast, et see on pikk protsess ja vajab ühiskonda talletumist. Me kõik näeme täna, selles elus, oma silmadega pealt, kuidas see hakkab teostuma. Iga aastaga on märgid tugevamad, muutused suuremad ja veganielustiili praktiseerimine ainult suurejoonelisem. Ennustus, et veganlus on ükskord inimeste elustiiliks, on vaid aja küsimus ja seda olen ma ennustanud juba aastaid tagasi, et nii juhtub.

Tunnen selle teadmise ja elumuutuse üle sügavalt head meelt. Tean, et nii juhtub ja see annab minule kui veganile veelgi rohkem jõudu teisi inimesi sellele teele inspireerida. Loe minu artiklit minu elust veganina SIIT.

Miks on see hea ja miks maailm selles suunas muutub?

Vastus on tegelikult väga lihtne ja selge. Inimesed reostavad keskkonda, kahjustavad seda ja väärkohtlevad loodust ning loomi. Väga selgelt välja öeldes - inimesed ise tapavad oma kodu, planeeti Maa. Maailm on jõudnud punkti, kus loodus on välja suremas ja inimeste toodetu tõttu muutub ühiskond haigemaks. Loomade kasvatamise tõttu toimub kliima soojenemine ja palju muudki. Sellele tuleb lõpp teha ja väga paljud inimesed juba omavad intuitiivselt seda häält enda sees, häält, mis ütleb: "Aitab küll!". See on hinges olev üleskutse, mis resoneerub Maa energiaväljaga. Maa, meie kodu, annab ise märku, et lõpetage ära see julm kuritegevus Maa peal, mis toimub loomadega, ja sellega kaasnevalt kogu ülejäänud loodusega.

Kui veganieluviis saab olema osa ühiskonnast, siis peatub loomadevastane kuritegevus ja sellega ka kliima soojenemine ning nälg arengumaades.

Kui sina tunned täna kutset, et see on tee, mis võiks sind ees oodata, siis liigu selles suunas. Tee endas korrektuure, kui su intuitsioon ütleb, et veganlus on uus etapp sinu elus. Kõik liiguvad sellega ühel või teisel päeval kaasa, kes selles elus, kes järgmises elus, kas vabatahtlikult või siis oma tervise tõttu.

2. ELU MAAPÕUES

Saan üha enam ja päev-päevalt tugevamaid ning selgemaid visioone elu kohta, mis toimub maapõues. Näen visioone, et inimesed kolivad elama maa alla, et maapealset taastada ja otstarbekamalt kasutada. Maailmas toimub täna globaliseerumine, piltlikult öeldes on inimesed planeedi Maa jaoks kui parasiidid, mis levivad ja võtavad enda alla kogu looduse ja ei tee Maa jaoks midagi head. Mul on nii seda visiooni kõige lihtsam edasi anda. Kes on parasiit? See on keegi, kes toitub kellestki ning hävitab kedagi, see on ühepoolne tarbimine. Inimesed, kes annavad loodusele tagasi ja tervendavad seda, neil on ka Karmaatiliselt õigus meie planeeti kasutada.

Soovin jõuda selle jutuga sinna, et inimesed ise hävitavad ja võtavad Maa enda alla, loomadelt ja taimedelt võetakse ruum ära. Ühel hetkel aga mõistetakse seda, et me, inimesed, ei saa eksisteerida, kui ei ole loomi ega puutumata loodust. Ühel päeval jõuab kohale teadmine, et kunstlikult ei ole võimalik loodust jätkusuutlikuna hoida. Meil on vaja putukaid ja loomulikku looduse rütmi, et taimed saaksid elada ja nende sees olevaid väärtuslikke raviaineid meie jaoks kasvatada. Sel hetkel, kui avardub inimeste intuitsioon ja teadlikkus, hakatakse välja mõtlema viise, kuidas päästa seda, mida oleme ise hävitanud. See viib lõpuks välja selleni, et hakatakse ehitama maa-aluseid linnu ja elutegevus viiakse alguses osaliselt maa alla. Aja möödudes leitakse aga veelgi suuremaid võimalusi maa-aluse elu loomiseks. Sellega puhastatakse ära meie maapeale loodu ja alustatakse looduse taastamist.

Kui see tundub sulle väga utoopiline, siis sellest ei ole midagi. Mina olen selgeltnägija ja minu saatus on mind määranud tulevikku vaatama. Ma tean, et see ennustus täitub. Mul on visioonid, et ma näen selles elus esimesi sinnapoole liikumise samme ja peale minu praegust elu on see ühel päeval uus normaalsus.

3. ALTERNATIIVMEDITSIIN VÕTAB TAVAMEDITSIINI ÜLE

Alternatiivmeditsiiin, mis on tänapäevase meditsiini alustala, saab tulevikus endale tavameditsiini nime ehk need kaks meditsiini vahetavad kohad. Ma näen visioone, kuidas rahvas ise vahetab tavaravimid ajurveeda- ja alternatiivmeditsiiniravimite vastu välja. Ja just sellepärast, et seda teeb rahvas ise, ei jää ärisektoril muud üle, kui minna selle kõigega kaasa. Loomulikult areneb tehnika edasi ja väga kõrgele tasemele, kuid ravimid lähevad tagasi juurte juurde. Miks? Sellele on väga lihtne vastus - kuna nendes peitubki see "kuldne ravim", mida tänapäeva inimesed pelgavad, ignoreerivad või peavad ebaõigeks ning mittetoimivaks. Mida aeg edasi, seda rohkem hakkab kogu maailma inimestes ärkama üles hääl, mis ütleb vaikselt kuid järjepidevalt: "Kui soovin terveks saada, siis pean enda ellu tooma õigeid taimi". Väga paljud inimesed lähevad sellega juba praegu kaasa, nemad juba on jalaga tulevikuukse vahel. Kui sina tunned sedasama, siis oled ka sina osake sellest esimesest sammust, mida ühiskond hakkab alternatiivmeditsiini suunas astuma.

Meditsiin on kasvanud ääretult suureks ja võimalusterohkeks sektoriks. Küll aga oleme jõudnud täna kohta, kus väga suur osa ravimitest on loodud inimeste enda poolt mingite uute ainetega, mida loodus ei suuda ise tekitada. See aga ei lähe kokku inimese vajadusega. Kui me oleme sündinud otse loodusesse, siis looduses peituvad meile vajalikud vastused, tervendused ning vajadused. Inimkond hakkab seda kõike ühel hetkel palju selgemalt nägema ning mõistma, et meil ei ole vaja rohkemat, kui vaadata ürgse looduse poole.

Minu üheks tulevikuennustuseks on see, et mingil hetkel ei tarbi inimesed enam selliseid ravimeid nagu täna tarbitakse. Inimesed muutuvad teadlikumaks, soovivad teha endas muutust ja leida oma tervisemuredele lihtsamaid ning loomulikumaid lahendusi.

See ennustus ei lähe täielikult täide minu praeguse elu jooksul. Küll aga liigub järjest rohkem inimesi selles suunas ja mingil päeval leiab aset meditsiinivaldkonna lõhestumine. On ühed, kes on tavameditsiini poolt, ja teised, kes on alternatiivmeditsiini poolt. Lõppkokkuvõttes on enamus inimesi looduses tagasi ja alternatiivmeditsiinist saab "tavameditsiin". Loomulikult jääb alles kirurgiline pool, mis muutub kunagi puhtalt robotipõhiseks, ja selles valdkonnas tuleb veel väga suuri arenguid, mis toovad kaasa nö puhtaid protseduure, kus kirurgilisi operatsioone teostatakse laserite abil.

4. ROBOTID KUI INIMESTE UUED SÕBRAD

Roboteid ja teisi isetoimivaid masinaid on ulmefilmides näidatud juba aastakümneid. Tänaseks on robotid olemas meie elus ja paljude kodudes, näiteks nõudepesumasin, robottolmuimeja või autodes olevad targad juhtimissüsteemid. See kõik on juba meie silme ees, tulnud nii salaja ja saanud inimeste sõpradeks märkamatult ja täiesti loomulikult. Loomulikult ei avalda ma siinkohal ennustust, et robotid on tulevikus meie elus, küll aga näen ma kaugemale, kuidas robotid ja tehnika hakkavad meie elus väga suurt rolli mängima.

Tulevikus on robotid ja targad seadmed meile kui sõbrad. Ei lähe kaua, kui autod muutuvad veelgi targemaks ja me ei pea autot suunama, et sihtpunkti jõuda, vaid punktist A punkti B jõudmiseks on olemas väga tark süsteem, millele sa vaid annad teada, kuhu sa soovid minna. Luuakse süsteemid, mille abil suudavad liiklusvahendid ise tuvastada, mis on liikluses õige, ja teevad vajalikke manöövreid. See on vaid üks näide, kui kaugele robotite maailm areneb.

Inimesed leiavad robotite seast lausa sõpru, robotitele luuakse iseloomud, inimeste emotsioonid, oskused ja käitumine. Kui see kõik tundub väga ebaloomulik ja loodusest kauge, siis nii see on. Meie tulevikuühiskond loob väga palju roboteid, aga samas läheb ka tagasi loodusesse, kasutades õiget toitumist ning taimi. Need kaks maailma muudavad meie elu aga tervemaks ja lihtsamaks.

Selgeltnägijana on tuleviku ennustamine üks osa minu oskustest ja tööst, see on väga väärtuslik oskus, mis aitab mind ning kõiki teisi inimesi õigele teele juhatada.

Selgeltnägijana on mul avatud meel nii enda elule kui ka kõigi teiste eludele. Seda sellepärast, et minu saatuses on olemas ülesanne aidata, juhatada ning inspireerida. Minu saatus soosib seda ja sellepärast on mu need meeled ka avatud, mis annavad mulle võimaluse näha iseendast kaugemale.

Kuid igaühel on võimalik näha oma tulevikku ette, saada vihjeid ja märke, mis juhatavad eluteel õiges suunas. Selleks, et arendada iseendas selliseid spirituaalseid oskusi, tegele oma Kurgutšakra, Kolmanda Silma ja Kroontšakra tervendamisega. Kasuta selleks kristalle ja taimi, kristallidest näiteks Sinist Aventuriini, Küaniiti, Lasuriiti ja Ioliiti, taimedest Kadakamarja eeterlikku õli ja Lavendli eeterlikku õli ning Lavendliviirukit. Ka mina kasutan oma kristalle ja taimi enda arengu jaoks. Teen seda igapäevaselt, päevagi vahele jätmata. Edukas saad sa spirituaalse arengu juures olla vaid siis, kui sa ei pendelda spirituaalsete tegevuste juurde ning jälle nendest eemale. Kui sa praktiseerid igapäevaselt midagi, mis aitaks sul vaimsel ja spirituaalsel tasandil areneda, siis sa muutudki võimekamaks. Minu anded arenevad täna tänu sellele, et ma nendega tegelen.

Kohtume tulevikus! Seni aga liigu suunas, kuhu alateadvus sind juhib. Kui see juhib sind nendes suundades, millest mina räägin kui tulevikumaailmast, siis mine sinna. Ole osake ilusa tuleviku rajamisest!