Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - ennustused RSS Feed

20 nov VANA AASTA ÄRASAATMISE MAAGIA 30. DETSEMBRIL
admin 0 12328
Seda vana aasta ärasaatmise rituaali saab teha igal aastal ühe korra - alati viimasel korral, kui loob Kuu esimene veerand. Rituaali tehakse siis sellepärast, kuna sel ajal on võimalik lasta lahti kõigest, mida oma ellu ei soovita. Sellel korral ehk 2022. aastal loob Kuu esimene veerand 30. detsembr..
19 juuli TENE LAUL - TULEVIKUENNUSTUSED
admin 0 5040
Selgeltnägijana on minu elu täis ühes ja teises suunas lendlevaid visioone. Nägemused tabavad mind hetkel, kui ma keskendun millelegi, või siis täiesti ootamatult, ilma et oleksin enda sees mingi küsimuse esitanud. Selline on minu elu, visioonide- ja nägemusterohke. Nägemused ja visioonid ei tule m..
27 nov PENDLIGA HAIGUSTE AVASTAMINE JA TERVENDAMINE
admin 0 6918
Pendlid on võimsad väeesemed, millega on võimalik ennustada, kadunud esemeid üles leida, veesoonte asupaika kindlaks määrata, terviseprobleeme üles leida, neid tervendada ja palju muud olulist teha.  Pendliga on võimalik leida üles kehas olevaid haigusi ja neid läbi pendli tervendada, kui kasutada ..
19 sept PENDEL - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 1656
  Pendel on ennustamise, vastuste saamise ja energiate mõistmise väeese. Pendel oma olemuselt liigub edasi-tagasi või teeb koha peal ringe. Kui sa pendlit unes näed, siis sa võid näha seda ka liikumas, kuid see ei pea sinu unenäos liikuma. Pendel, nii nagu ka teised väeesemed, ei ilmu sinu unenäg..
11 sept PENDLID - KASUTAMINE JA HOIUSTAMINE
admin 0 18255
Pendel on iidne väeese, mida ka tänapäeval kasutatakse. Pendlid on inimkonna ajaloos olnud kasutusel väga kaua aega. Üks esimesi jäädvustusi pendli kasutamisest on pärit umbes 8000 aasta tagusest ajast ning see avastati ühest Alžeeria koopast. Sealt leiti joonistus, mis kujutas pendli kasutamisest. ..
27 dets UUSAASTASOOVIDE-MAAGIA
admin 0 8619
Väga paljud on palunud minu käest üldist maagiat, mida võiks uue aasta jaoks teele saata, seega otsustasin ühe väga lihtsa ja kergesti valmistatava maagia siia kirja panna. See uusaasta-maagia on selleks, et täita sinu üks ja ainuke soov, mida sa sooviksid uue aasta jooksul saavutada või enda ellu t..
21 dets 31. DETSEMBRI MAAGIA - HEA ÕNN UUDE AASTASSE
admin 0 7314
Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik teha ühte konkreetset maagiat selleks, et tuua uude aastasse õnne. Maagia on väga lihtne ja sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maa..
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.