Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - ennustused RSS Feed

19 juuli TENE LAUL - TULEVIKUENNUSTUSED
admin 0 11255
Selgeltnägijana on minu elu täis ühes ja teises suunas lendlevaid visioone. Nägemused tabavad mind hetkel, kui ma keskendun millelegi, või siis täiesti ootamatult, ilma et oleksin enda sees mingi küsimuse esitanud. Selline on minu elu, visioonide- ja nägemusterohke. Nägemused ja visioonid ei tule m..
27 nov PENDLIGA HAIGUSTE AVASTAMINE JA TERVENDAMINE
admin 0 9634
Pendlid on võimsad väeesemed, millega on võimalik ennustada, kadunud esemeid üles leida, veesoonte asupaika kindlaks määrata, terviseprobleeme üles leida, neid tervendada ja palju muud olulist teha.  Pendliga on võimalik leida üles kehas olevaid haigusi ja neid läbi pendli tervendada, kui kasutada ..
19 sept PENDEL - UNENÄGUDE SELETAJA
admin 0 2393
  Pendel on ennustamise, vastuste saamise ja energiate mõistmise väeese. Pendel oma olemuselt liigub edasi-tagasi või teeb koha peal ringe. Kui sa pendlit unes näed, siis sa võid näha seda ka liikumas, kuid see ei pea sinu unenäos liikuma. Pendel, nii nagu ka teised väeesemed, ei ilmu sinu unenäg..
11 sept PENDLID - KASUTAMINE JA HOIUSTAMINE
admin 0 24642
Pendel on iidne väeese, mida ka tänapäeval kasutatakse. Pendlid on inimkonna ajaloos olnud kasutusel väga kaua aega. Üks esimesi jäädvustusi pendli kasutamisest on pärit umbes 8000 aasta tagusest ajast ning see avastati ühest Alžeeria koopast. Sealt leiti joonistus, mis kujutas pendli kasutamisest. ..
Tooted 1 kuni 4, kokku 4 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.