Päikesevarjutus on väga tugeva väega hetk, mis suunab meie Maa peale enda väe ja energia. Päikesevarjutusel on meile tohutult palju pakkuda. Päikesevarjutuse päev on olulise tähendusega, sest sellega kaasnevad teatud sorti energiad. Selle kohta leiad lugemist SIIT, kus ma olen põhjalikult lahti seletanud selle, mis on Päikesevarjutus, mida sellel päeval tasub kindlasti teha ja kuidas see hetk enda jaoks kasulikuks muuta.

Päikesevarjutus leiab alati aset mõnes tähtkujus, mis on parasjagu meie Maa peale valgust andmas. Sellest tähtkujust saab Päikesevarjutus endale kaasa veel lisaväe.

Kui Päikesevarjutus on Kaljukitses, siis on lisavägi saadud Kaljukitse tähtkuju alla kuuluvatelt tähtedelt. Kaljukitse Päikesevarjutus saab tekkida detsembri lõpust kuni jaanuarini, sealt edasi annab Kaljukits oma positsiooni üle Veevalajale.

Kaljukitse Päikesevarjutust nimetan mina selliseks, mille vägi avab õnnekanali - kuna sellel ajal, mil Päikesevarjutus aset leiab, ühinevad Päike, Kuu ja Jupiter. Need omakorda saadavad oma väe meie Maa peale. Nende kooslus on õnnetoov ja väga paljudele võib see päev saada positiivselt saatuslikuks. Kui sellel päeval teha enda jaoks kasulikke samme ja tegusid, siis võib see õnnekanal olla sinu jaoks avatud isegi kuni kuus kuud. Seetõttu tasub seda päeva eriti oodata.

Kaljukitse Päikesevarjutust ei esine väga sageli, vahel võib mööduda lausa aastakümneid enne, kui see uuesti saabub. Kaljukitse Päikesevarjutus toimub 26. detsembril 2019. ja 14. detsembril 2020. aastal. Ja teadaolevalt ei ole hetkel enne 2030. aastat ühtegi Kaljukitse Päikesevarjutust.

Kuidas avada enda jaoks õnnekanal läbi Päikesevarjutuse?

Sellel maagilisel ja väga haruldasel päeval tuleb olla positiivne, rõõmsameelne, heatahtlik, lahke, tolerantne, südamlik, kaastundlik, sotsiaalne ja armastav. Sellel päeval ei tohiks kindlasti kellegagi riielda, tüli norida, kedagi halvustada, klatšida, kellegi üle kade olla ning kurjustada. Positiivsed mõtted ja hea tuju on olulised. See on see, mida sa saad enda emotsioonide ja käitumisega teha, et õnnekanal avaneks just sinu jaoks.

Oluline on teha palverituaali, mis aitaks avada sinu Päikesepõimikutšakra ja aktiveerida külluseenergiad ning õnneenergiad. Jagan sinuga paari nippi, kuidas seda teha.

Põleta õlilambis või difuuseris kolme eeterliku õli segu: Ylangi Ylangi, Patšulit ja Muskaatpähklit kokku segatuna. Need kolm eeterlikku õli koos aktiveerivad õnneenergiate liikumise. Tee seda kindlasti oma kodus. Kui oled liikvel ja ei saa sel päeval kodus olla, siis kanna need 3 õli koos baasõliga enda nahale, tehes endale ilurituaali.

Kanna sellel päeval kindlasti Rutiilnõeltega Kvartsi kristalli. Tegemist on soovide ja unistuste aktiveerijaga, see on kristall, mis suudab unistusi täide viia. Kandes seda kristalli Kaljukitse Päikesevarjutuse ajal, haarab see endasse Päikesevarjutusest tekkiva väe ning kannab selle otse sinu Auravälja. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi ehtena, et saaksid seda kanda peale Päikesevarjutuse päeva vähemalt nädal aega järjest. Seda ikka selleks, et kindlustada õnnekanali avanemine.

Põleta sellel päeval kollast värvi küünalt, näiteks Ingver ja Apelsini küünalt või Sidruniküünalt, hoides selle ümber Rutiilnõeltega Kvartse, Päikesekivi ja Goldriveri kristalle. See küünlarituaal on samuti õnnenergia aktiveerimiseks. Süüta küünal Päikesevarjutuse päeval ja põleta see lõpuni vähemalt paari nädala jooksul. Küünla lõppedes kogu kristallid kokku ja aseta need kollase koti sisse. Hoia seda kollast kotti enda elus kuni kuus kuud. Seejärel vii kristallid tänutäheks loodusesse, näiteks metsa alla. Kaljukitse Päikesevarjutus on avatud vähemalt kuus kuud, kui suudad selle kaudu enda õnnekanali avada. Kõige pikemalt on see avatud kuni järgmise Päikesevarjutuseni.

Väldi sellel päeval ükskõik millist negatiivset mõtlemist ja käitumist. Isegi kui keegi paneb sind proovile, siis hoidu tülitsemisest ja distsiplineeri end.

Kui sa suudad Kaljukitse Päikesevarjutuse kaudu enda õnnekanali avada, siis võid tunda, kuidas elu muutub lihtsamaks, sinu soovid ja kauaaegsed unistused hakkavad täituma. Võid tajuda kuidas eelnevalt tehtud maagiad ja rituaalid täituvad. Sa tunned end hästi ja saad näiteks mõnest suuremast murest vabaks.

Seda maagilist päeva tasub enda jaoks ära kasutada. See on aegade üks võimekamaid päevi, mil sul avaneb võimalus pöörata enda elus väga ilus lehekülg!