Menüü
Ostukorv

INGVER JA APELSIN küünal

INGVER JA APELSIN küünal VÄEESEMED
INGVER JA APELSIN küünal
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: INGVER JA APELSIN küünal

Võimalikud valikud

Ingveril on oskus puhastada kõike seda, mis teeb halba ja liiga. Kui kombineerida nii võimsa taime õli ja essents Apelsiniga, siis sellest tuleb välja veelgi erilisem vägi. Apelsin on seotud positiivse ning küllusliku energiaga. Ingver koos Apelsiniga aitab puhastada majapidamisest energiat, mis takistab küllusel vabalt liikuda ja sinu ellu tulla.  Ingver on tõeliselt võimas taim, mille kohta olen ma kirjutanud ühe varasema artikli. Kui sul on soov seda lugeda, siis leiad selle artikli SIIT.

Ingveri ja Apelsini
küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:

- Seda küünalt kasutatakse küllusenurga aktiveerimiseks ja puhastamiseks. Küllusenurk on sinu kodus kõige Kagupoolsemas toas. Küllusenurk on see koht, kust pääseb sinu koju, sinu ellu ning sinu perekonna ellu hea õnn. Üldiselt on küllusenurk seotud materiaalsete ja emotsionaalsete võimalustega.

- Võid seda küünalt seal põletada ükskõik millisel ajal, loomulikult kõige enam töötab see siis, kui teed seda Täiskuu või Noore Kuu loomise ajal. Leiad kuufaaside kalendri SIIT.

- Seda küünalt on soovitatav põletada küllusekristallide keskel, et nende tööd võimendada ja taastada. Võid seda küllusekarbi juures teha, selle kohta leiad artikli SIIT, või hoopis mõne küllusetaime juures.

- Kui seda küünalt ükskõik millises teises kohas põletada ehk teistes tubades, siis see aitab positiivsust tuua, aidates stressi leevendada ja asendada stressienergia positiivsusega.

- Ingver ja Apelsin loovad üheskoos enda ümber väga positiivse väega energia, mida see küünal ka edasi annab. Seega, kui sa soovid positiivset tuju ja head meelt, siis on hea seda küünalt enda kodus põletada.

- Põleta Ingveri ja Apelsini küünalt hea tuju kristallide keskel. Head tuju ja rõõmsat meelt toovad näiteks Kollane Kaltsiit, Tsitriin, Oranž Kaltsiit ja paljud teised.

- Seda küünalt põleta kindlasti Päikesevarjutuse ajal. Ingveri ja Apelsini kooslus aitavad Päikesevarjutuse ajal luua sinu ümber ja sinu koju väga tugevat positiivset energiat. Päikesevarjutuse ajal tehtud rituaalid kinnituvad sinu ellu pooleks aastaks. Põletades seda küünalt sellel päeval, lood sa sellesse ruumi pooleks aastaks positiivse energia.

Täispikka artiklit küünalde kohta saad lugeda 
SIIT.

TÄHELEPANU:  KÜÜNALDE VÄRVUS VÕIB ERINEDA PILDIL OLEVAST!


Leiad kõik meie e-poe valikus olevad küünlad SIIT.


Tehniline
Põlemise aeg Väike küünal ca 40h, keskmine ca 60h
SIDRUN on üks lihtsamini kasutatavaid viljasid, mida kasutatakse kodu energeetika parandamiseks, taastamiseks, puhastamiseks ja Fen..
10.90€
Maksudeta:8.93€
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid pu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
INGVER on õitsev taim, mille juurt kasutatakse selle tervendavate omaduste pärast. Ingverijuur on rahvameditsiinis ja alter..
12.90€
Maksudeta:10.57€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
9.90€
Maksudeta:8.11€
RÕÕMUSTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Mündi, Apelsin..
14.90€
Maksudeta:12.21€
SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt..
10.90€
Maksudeta:8.93€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
4.83€ 6.90€
Maksudeta:3.96€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:8.93€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.