Merkuuri retrograad toob endaga kaasa paraja kaose, kiirendab elutempot ja ajab nii mõnegi pea segamini. Paljude ülitundlike, kergelt ärrituvate või madala stressitaluvusega inimeste jaoks on see periood alati raske või kaootiline. Kas sina oled Merkuuri retrograadile tundlik või mitte? Saad sellest aru siis, kui hakkad end sellel ajal jälgima. Ürita analüüsida enda meeleolu ja käitumist. Kui sa oled tasakaalutu, siis see viitabki sellele, et sa oled retrograadile tundlik. Perioodid, mil on Merkuuri retrograad, leiad siit artiklist.

Merkuuri retrograad aga ei ole vaid stressirohke, see annab sulle võimaluse end ka proovile panna. Sellel ajal saad sa teada seda, milleks sa võimeline oled, sest su võimekuse piirid on selgelt näha. Sa saad end sel ajal paremini tundma õppida, kuna saad testida, kui palju pinget sa talud. Lisaks saavad kõik sel ajal endasse vaadata, otsida enda tunnetes selgust ja leida vastuseid sügavatele spirituaalsetele küsimustele. See on spirituaalsel tasandil hea aeg, lihtsalt sellega on vahel raske sammu pidada.

Mida sa aga peaksid teadma Merkuuri retrograadi lõppemisest? Merkuuri retrograad hakkab lõppema siis, kui intensiivne periood saab läbi, siis hakkavad energiad tasapisi teistsuguseks muutuma.

Sa hakkad tundma vajadust uuenduste järele!

Kui retrograad on intensiivne, tekib sul üha enam vajadus aeg maha võtta ning kaosest kõrvale astuda. Merkuuri retrograadi lõpusirgele jõudmisel hakkavad energiad aga muutuma ja su energia hakkab päev-päevalt kasvama. Toimub kui taassünd, sa leiad endas jälle soovi liikuda, tegutseda, luua ja toimetada. See on ääretult positiivne hetk, mida tasub ära kasutada.

Merkuuri retrograadi lõpuperioodil on kasulik põletada Sidrunheina viirukit või Sidrunheina eeterlikku õli. Tegemist on energiat tõstva ja kasvatava taimega, mis aitab veelgi suurendada isiklikku energiat ja muuta tuju heaks. See on hea enese tasakaalustaja neile, kes on Merkuuri retrograadist kurnatud. Sidrunheinale lisaks soovitan kanda Päikesekivi kristalli, eriti neil, kellel on raske endas jõudu leida. Eeterlike õlide, viirukite ja kristallide kõrval annab energiat ka C-vitamiin.

Sisemine hääl vajab teostamist ja seda nüüd kohe!

Merkuuri retrograadi lõppemisel hakkad sa üha enam keskenduma sellele, mida sa sooviksid enda elus näha. Sulle tuleb meelde, mis teeb sind õnnelikuks, mis toidab sinu hinge ja keha. Sinus võib tekkida vajadus hakata tegutsema ja seda kohe, nüüd ja praegu.

Näiteks oled sa mõelnud sellele, et hakkad trennis käima. Peale Merkuuri retrograadi lõppemist tekib tugev sisemine hääl, mis paneb sind tegutsema ja sa jõuadki lõpuks sinna trenni. Ma tahan öelda seda, et ükskõik mis soov sul tekib, sa vajad selle teostamist kohe. Sellel ajal tekib igaühe sisse kireenergia ja tegutsemisjanu, seega tasub seda aega kindlasti ära kasutada.

Võid tunda, kuidas sinu karjäär/töö muutub või sa ise muudad selles osas enda suhtumist

Merkuuri retrograad toob endaga muutusi kaasa - esmalt tekitab see sinu elus kaose ja seejärel, kui retrograad lõppeb, toob selguse. See on selle jõu lühike kokkuvõte. Peale retrograadi lõppu võid märgata, kuidas toimuvad tööalased muudatused, sinu suhtumine töösse muutub või tööl saabuvad teistsugused ajad. On neid, kellel hakkab siis tööalaselt väga hästi minema, ja on neid, kes soovivad töölt põgeneda. Soovitan tööalase edukuse ja hea materiaalse õnne tagamiseks ning külluse säilitamiseks hoida peale retrograadi lõppu enda lähedal Püriidi ja Malahhiidi kristalle. Need kristallid toovad külluslikku maist õnne ning aitavad Merkuuri retrograadi lõpu energiad su jaoks positiivseks muuta.

Kireenergia kasvab ja sul avaneb võimalus enda energia täis laadida

Kõige olulisem, mida see periood endaga kaasa toob, on kireenergia järsk suurenemine. Seda on kõigil alati vaja. Mida kirglikumalt me elame, seda suurem on tõenäosus eluga rahul olla. Kirepuudus on paljude mure. Aga sellel perioodil aastas võib ka kõige kiretum inimene tunda enda sees uut hingamist.

Kireenergia pikaajaliseks suurendamiseks soovitan Merkuuri retrograadi lõppedes kanda endaga kaasas Vikerkaare Kuukivi või Granaati. Need on kristallid, mis suudavad inimese hinge kirglikuks muuta, andes võimaluse nautida suhet, elu, tööd ja teha elus kõike kirega. Näiteks ajurveeda ravimtaim Boswellia on kireenergiat suurendava toimega, eriti kasulik neile, kes on kaodanud oma seksuaalsuse. Leiad Cytoplan Boswellia toidulisandi SIIT.

Neile, kes tunnevad retrograadi ajal alati kurnatust ning närvilisust, soovitan ma Bacopa Monnierit. Tegemist on ajurveeda stressi maandajaga, mis aitab kaasa rahueenergia loomisele ja sisemise tasakaalu saavutamisele.

Merkuuri retrograadi lõpp loob positiivse perioodi ja toob endaga kaasa häid aegu. Võta see heaga vastu ning täida oma elu positiivsusega - nii säilib selle vägi su elus kauem!

Kõik minu kirjutatud artiklid Merkuuri retrograadi koha leiad SIIT.