Mediteerimine on üks osa minu elust, kuna see käib väga suuresti kokku minu olemuse, minu uskumuse ja minu jõu kogumisega. Meditatsioon on endas selgusele jõudmine, mida ma soovitan igalühel enda elus viljelema hakata. Mediteerimiseks on sul vajal rahulikku kohta, aega ja harjutamist.


Paljud ütlevad mulle, et nad ei oska mediteerida ja nad sooviksid seda teha. Mina ütlen selle peale, et see on tegelikult lihtne, aga ajaga tuleb oskus enda vaimset keha konkreetsematesse seisundisse viia ja visioone koguma hakata. See tuleb kõik ajaga, harjutamisega ja sihikindlusega.

Miks mediteerida ja mida sellega on võimalik saavutada?

- Mediteerimine aitab hinge rahu tuua, eneses selgusele saada, koguda visioone oleviku ja tuleviku jaoks.


- Inglitega kontakteeruda, neid enda lähedale kutsuda ja nende käest võimsat kaitset saada.


- Mediteerimise viljelemine eemaldab närvilisuse, stressi ja aitab saavutada ülima rahutunde.


- Suurendab spirituaalsust ja aitab intuitsioonil areneda.

Minu üks suurimaid põhjuseid mediteerimiseks on see, et ma soovin läbi selle saada sõnumeid enda Inglitelt. Neil on alati midagi öelda, ette hoiatada või rääkida. Läbi mediteerimise avan ma nende jaoks energiakanali, mille kaudu neil on lihtne mulle visioone ja mõtteid tuua. See ongi nende suhtlemine, kui sa meditatsiooni käigus hakkad nägemusi nägema.

MEDITATSIOON MUSTA TURMALIINIGA

Kuna minu spirituaalne arenemine on seotud kristalliteraapiaga ja kristallid on minu viis ennast arendada, siis meditatsioonis kasutan alati nende abi. Igal kristallil on oma jõud ja vägi, mida see suudab läbi meditatsiooni inimesele anda.

Mediteerimisel hoian käes kahte Musta Turmaliini kristalli ja koos nendega lasen enda argimõtetel kaduda. Musta Turmaliini mõlemas käes hoides aitavad need eemale viia mõtteid sinu tänasest elust, see on aga kasulik selleks, et meditatsioon saaks sügav olla. Paljud minu tuttavad räägivad tihti sellest, et nad ei suuda keskenduda. Siis soovitan ma meditatsioonis kasutada kristalle, et need aitaksid neil keskendumist saavutada.

Läbi meditatsiooni aitab Must Turmaliin tuua järgmist:

- Aitab sügavat meditatsiooni saavutada.

- Kui soovid meditatsiooni käigus enda Inglitelt mõnele oma küsimusele vastust saada, siis Must Turmaliin on selleks kasulik. Must Turmaliin aitab keskendunult Inglite sõnumeid kuulata ja visioonidel tekkida nii, et sa suudaksid neid kaua ka jälgida. Paljude meditatsioonide juures võid sa kiirelt nii-öelda "ärgata" ja sügavad visioonid võivad äkitselt kaduda. Must Turmaliin ongi selleks kasulik, et suudaksid visioone lõpuni näha.

- Aitab meditatsiooni ajal maandada erinevaid energiaid sinu Tšakrakanalites, mis on tasakaalust väljas, seega on see samal ajal ka kasulik tervendaja.

- Lisaks aitab Must Turmaliin läbi meditatsiooni kaitsta halbade hingede eest, kes võivad Inglite kõrvalt Aurasse pääaseda. See on ka põhjus, miks ma kannan meditatsiooni läbi viies Musta Turmaliini ehtena. Sama efekti annavad ka paljud teised kristallid, nagu näiteks Turmaliisuletistega Kvarts, Merevaik, Hüpersteen, Kiastoliit jt.

- Aitab puhastada eeterkehasse kogunenud negatiivsest energiast, negatiivsetest mõtetest, teiste poolt suunatud kurjusest ja ebaõnne tekitavatest energiatest. Seega on väga mitmekülgselt kasulik kogu hingele.

KUIDAS MUSTA TURMALIINIGA MEDITEERIDA?

Mediteerimiseks läheb sul vaja aega ja sa ei tohi kellaajaliselt kusagile kiirustada. Mediteerida on alati hea siis, kui Täiskuu või Noorkuu hakkab looma.

- Leia endale sobiv koht, kus sa tunned ennast mugavalt.

- Pane küünlad põlema, lase viirukitel suitseda või eeterlikel õlidel samas toas oma maagiat edasi anda. Need kolm rituaalieset aitavad sul lõõgastuda. Viirukite suits aitab avada mediteerimiseks sobilikud kanalid.

- Istu, ole rätsepistes või kasvõi pikali. See, kuidas sa soovid olla, on väga individuaalne, aga peamine on, et sa pead end mugavalt tundma.

- Hoia mõlemas käes Musta Turmaliini kristalli. Need võid võtta enda selgeltnägemise-, intuitsiooni-, astraalrännaku või inglikristallide komplektis, kui need juba seal on. Kui ei ole, siis võid neid hiljem seal hoidma hakata. Kõiki kristalle, mis nendes neljas kristallikomplektis on, võib kasutada meditatsiooni tegemise ajal ja pärast puhastust tagasi panna.

- Sule silmad ja oota, et sinu mõtted kaoksid. Tekib vaikne puhkus, mis aitab sinu meeltel sügavasse maailma minna ja visioonidel esile tulla.

- Oota ja vaata, mida sulle näidatakse - see on kasulik informatsioon sinu oleviku ja tuleviku jaoks. Meditatsiooni ajal saadud visioonid on saadetud sinu Inglite poolt.

- Kui soovid vastust mõnele konkreetsele küsimusele, siis silmi sulgedes küsi: "Näidake mulle vastust.." selle või teise asja kohta. Seejärel oota, kuni Inglid hakkavad sulle vastuseid andma.

Ole kannatlik, harjuta ja sa saad sellega hakkama. Kui sa oled meditatsioonis juba esimese visiooni kätte saanud, siis usu mind, see saab olema osa sinu elust. Mediteeri, puhka, lase visioonidel tulla, usalda enda nägemusi ja sa näed, kuidas kõikidele küsimustele on vastused sinu sees olemas...