Periood, mil Merkuur on sekstiilis Saturniga, on meie kõigi jaoks väga soodne. See toob endaga kaasa head energiat, mis kulub alati väga ära. Planeetide seisud mõjutavad inimetegevust ja meie mõttelaadi, nende väe mõistmine annab sulle suure eelise teha õigetel hetkedel õigeid asju. Lisaks annab see sulle võimaluse mõista, mis toimub meie ümber ja kogu maailmas.

Merkuuri sekstiil Saturniga toob endaga kaasa suurepärase võimaluse panna oma elutee paika pikemaks ajaks. Sekstiili toimumise päeval on hea aeg keskenduda kõigele sellele, mida sa oma ellu soovid, mitte sellele, mida sa ei soovi. Väga oluline on hoida üleval oma head tuju, lootusrikast meelt ja olla oma mõtetega tulevikus.

Kui ma tavaliselt soovitan elada hetkes, kuna see suurendab inimese elukvaliteeti, siis selle sekstiili ajal ela tulevikus. See on sulle sellel päeval kasulik!

Keskendudes kõigele sellele, mida sa soovid enda tulevikus näha ja kogeda, aitab see sul rajada uut saatuseteed. See sekstiil ei toimu väga tihti, tavaliselt umbes kolm korda aastas, seetõttu on väga oluline neid kuupäevi teada ning nendel päevadel õigesti toimida. Soovitan sul endale see päev meeldetuletuseks panna, et sa ei saaks midagi nii olulist maha magada.

Kuupäevad, millal Merkuur on sekstiilis Saturniga:

10. aprill 2021

30. november 2021

7. aprill 2022

29. november 2022

Merkuuri sekstiil Saturniga muudab tugevaks sinu läbirääkimisoskused. Sul on end lihtne väljendada nii, et teised mõistaks sinu mõtteid. See on päev, mil eelarvamused jäetakse tahaplaanile ja inimesed soovivad pigem mõista, mitte hukka mõista. Tänu sellisele toetavale Merkuuri ja Saturni energiale on hea aeg pidada läbirääkimisi, teha koosolekuid ja lahendada keerulisi teemasid.

Sellel päeval võid suure tõenäosusega saada hea tulemuse ja jõuda heade järeldusteni/lahendusteni. Kui sul on vaja kellegagi midagi arutada, siis selleks on see hea päev, sest Merkuur ja Saturn aitavad luua head läbisaamist, parandavad suhtlemisoskust ja soosivad suheteõnne.

Sellel päeval suunavad planeedid tegema pikaajalisi projekte või looma pikaajalist teekonda. Kõik, mida sa sellel päeval teed, lood ja mõtleb, paneb aluse sinu tulevikule. Seetõttu on väga oluline end positiivse ja lootusrikkana hoida, keskendu kõigele heale, mitte halvale.

See päev suurendab vajadust suhtlemise järele, sa võid tunda, et vajad enda mõtete ja ideede jagamist. See on hea päev ka teistelt kasuliku informatsiooni saamiseks.

Parema ja edukama tulevikutee rituaal: tee seda just sellel päeval!

Sul läheb vaja:

valget paberit,

pliiatsit,

valget niidirulli/valget paela,

Lavendliküünalt,

1 Verekivi poleeritud kristalli.

Süüta küünal ja kirjuta paberile kõik oma tulevikusoovid ja -plaanid. Visualiseeri enda tulevikku, ürita see muuta võimalikult elavaks. Pane kõik oma mõtted paberile kirja ja keera paber rulli. Võta niidirull/pael ning seo paberirull keskelt kinni nii, et asetad Verekivi kristalli niitide vahele, ürita Verekivi niitidega või paelaga paberi külge kinni põimida. Seejärel võta põlev Lavendliküünal ja vala veidi küünlavaha niidi/lindi ja Verekivi peale. Seejärel peida tulevikuplaanide paber enda koju ja jäta see suletuna seni, kuni soovid on täitunud. Kui tulevikuplaanid on täide läinud, siis ava paberirull, eemalda kristall ja põleta paber ära. Kristall vii tänutäheks loodusesse tagasi.

Tegemist on rituaaliga, mis aitab tänu Merkuuri ja Saturni sekstiili väele kinnitada sinu tulevikusoovid saatusesse.

Planeetide seis mõjutab inimtegevust, meie mõttelaadi, suhtumist ja õnne. Merkuuri sekstiil Saturniga on planeetide seis, mis on igati soosiva väega!