Kas sinu ette toodi number 5454? Kas sul tekkis sellega seletamatu side või tundsid, kuidas see on saadetud sinu teele mingi märgina? Kui sind valdas seda numbrit nähes ebamaine tunne, justkui keegi oleks sulle selle ette söötnud, siis just nii ilmuvadki Inglitelt saadud sõnumid. Aitan sul lahti seletada selle, mida tähendab Inglite maailmas number 5454 ja millise sõnumiga on see sinu ette tulnud.

​Ma olen eelnevalt väga palju rääkinud sellest, et Inglid üritavad meiega kontakteeruda ja mida tugevam side sul Inglimaailmaga on, mida spirituaalsem sa oled, mida rohkem Inglikristalle sinu elus on, seda enam hakkavad Inglid sinuga ühendust võtma. Inglid saadavad numbrite kombinatsioone sulle ikka selleks, et sa loeksid nende salakeelest välja sõnumi, mida sul on täpselt selsamal hetkel vaja teada. Tuletan ikka ja jälle meelde, et Inglisõnumeid tuleb enda jaoks kohe tõlkida, et need tõlkes kaduma ei läheks. Üritada neid hiljem mõista on väga keeruline.

Kui Inglisõnum 5454 ilmub ükskõik millisel kujul, näiteks, kui kellaaja minutid on 54 ja telefoni akutase on samuti 54 protsenti, siis võib seda nimetada Inglisõnumiks. Sellisel juhul saad selle tähenduse SIIT.

Aitan sul mõista, mida see Inglisõnum tähendab. 5 sümboliseerib selles numbrite kombinatsioonis motivatsiooni, edasi pürgimist, tuleviku suunas liikumist ja tuleviku loomist. Number 4 sümboliseerib asjade realiseerumist, füüsiliseks muutumist, soovide või unistuste täitumist ning seda eriti veel maises mõttes.

Inglisõnum 5454 annab sulle märku, et sa oled segatud ühte konkreetsesse plaani, mis sinu Kaitseingil või kellelgi Inglite maailmast sinuga plaanis on. See on hea endega Inglisõnum, andes sulle märku, et midagi suurt ja head on sinuga kohe-kohe juhtumas. Inglil on sulle varuks plaan, mis sulle väga meeldib. Peagi muutub sinu elu või sind haaratakse kaasa muudatusega, mis toob sinu ellu kaasa vaid head.

Kui seda Inglisõnumit näed, siis palun võta vastu see, mis saatusel sulle varuks on. Lase muudatustel toimuda, kui need soovivad juhtuda. Ära hakka vastu, mine vooluga kaasa!

Inglisõnumite mõistmiseks ja Inglitega parema kontakti saavutamiseks alusta Ioliidi kristalli kandmist. Ioliit ühendab sind Inglite maailmaga.

Inglid ümbritsevad meid, ole nendega kontaktis ja ma aitan sul mõista, mida nad soovivad öelda. Kõik ülejäänud Inglisõnumid, mille olen juba jõudnud kirja panna, leiad SIIT.