Menüü
Ostukorv

IOLIIT poleeritud

IOLIIT poleeritud KRISTALLID
IOLIIT poleeritud
3.80€
Maksudeta: 3.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: IOLIIT poleeritud

Võimalikud valikud

IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud, miks sinu ümber just sellised asjad toimuvad ja miks need inimesed on koos sinuga, kes sinu eluteel on. See on nagu karma mõistmise kristall, mis aitab sul mõista tervet enda elu ja selle tähendust.

Ioliit on Kordieriidi üks liikidest ja sellel on väga tugevad spirituaalsed omadused. Ioliit on küllaltki väärtuslik kristall. See on ka teise astme kristall ehk neile, kes on juba eelnevalt kristallidega tööd teinud. Ioliidi leiukohad asuvad MadagaskarilBurmasSri Lankal ja Indias. Kusjuures Ioliit on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast ja see tähendab lillat. Küll aga on Ioliit on ise tumesinist tooni, vahel harva see esineb ka tumelillana. Ioliidile on omane ka läbipaistvad või valged tekstuuri osad.

Ioliit on ennekõike neile, kes soovivad avastada enda andeid ja spirituaalseid oskusi. See on kristall, mida kannan mina selleks, et avada kõike seda, mis mulle sünnist kaasa on antud.

Loomingulisuse kristall

Ioliit on muusade ja kunstnike kristall, mida hoitakse maalimise, kirjutamise või visioonide tööruumides, et avada ülim loomingulisus. Ioliit aitab uusi kunstiteoseid välja mõelda ja seda võivad kasutada ka muusikud, aga seda pigem ehtena. Ioliit on ennekõike neile, kes soovivad avastada enda andeid ja spirituaalseid oskusi. 

Ioliit on see kristall, mis aitab muusikutel ja lauljatel hoida end maa peal ehk kaitseb neid stressi eest. Loomingulised inimesed unustavad tihtipeale ära füüsilise maailma ning tegelevad vaid oma loominguga. See võib viia aga olukorrani, kus tekib stress, melanhoolia ja isegi vahel ka suitsiidsed mõtted. See tekib Kurgutšakra liigse töö pärast ja Ioliit on see, mis sellise probleemi eest loomingulist hinge kaitseb.

Paremad suhted

Ioliidi kristalli hoitakse elutoas, kui majja on kolinud uus pereliige (kui vanemad on lahku läinud ja üks vanematest on uue kaaslase leidnud), et lapsed kohaneksid uue olukorraga ning laseksid uuel pereliikmel endale emotsionaalselt läheneda. Kombineerides Ioliiti Musta Obsidiaaniga, aitab see juba nende vahel tekkinud erimeelsused lahendada. Need kristallid mitte ainult ei tööta lapsega vaid ka täiskasvanuga, aidates mõista, et ta peab last aksepteerima ning võtma teda kui enda kaaslast. Samuti võib Ioliiti hoida lastetoas, nende õdede-vendade toas, kes omavahel läbi ei saa. Ioliit aitab perekonnasiseseid probleeme kiiremini lahendada ja muudab nad üksteise vastu tolerantsemaks.

Ioliit on Indigolaste ehk Indigohingede kristall. Ioliit aitab Indigoid hoida tasakaalus, aidates leevendada liigset melanhoolsust ja hoida neid negatiivsest mõttemaailmast väljas. Ioliit suurendab Indigohinges olevat positiivsust. 

Nähtamatu nägemiseks

Ioliiti mõlemas käes hoides ja samal ajal mediteerides mõne spirituaalse rituaali taime hõngu saatel, aitab Ioliit viia inimest astraalrännakusse ning tänu sellele näha meid ümbritsevaid teisi dimensioone ja nii mõnelegi küsimusele vastust saada. Kasutage Ioliiti vaid siis, kui te tõesti tunnete, et kuulute siia kristallimaailma ja sellest loobumine jätaks teie südamesse tühja augu. Siis olete valmis selle kristalli ülivõimsaks ja maagiliseks mõjuks.

Ioliiti on hea kanda endaga kaasas, see muudab sinu Aura spirituaalsetele energiatele vastuvõtlikumaks, aidates sul energiaid, visioone ja sõnumeid kätte saada. Kõige enam töötab Ioliit Inglitega suhtlemisel. See aitab sinu Inglil sulle sõnumeid edastada nii, et sa need ka kätte saaksid ja vastupidi sinul temale sõnumeid saata nii, et tema need kätte saaks.

Ioliiti hoitakse pendlikotis, taro- või inglikaartide karbi juures või visioonitööd tehes laual, et suurendada oskust näha asju selgelt. See on kristall, mida kannan mina selleks, et avada kõike seda, mis mulle sünnist kaasa on antud.

Uudishimu vaigistamine

Kui Ioliit kombineerida Gagaadiga ja neid endaga kaasas kanda või välisukse/värava kõrvale matta, siis aitavad need kristallid kaotada liigse uudishimu, mis on tulnud mõnelt konkreetselt inimeselt. Selleks tuleb enne nende kristallide kasutuselevõtmist neid kristalle peos hoida ja mõtelda selle inimese peale, kes pistab liialt oma nina teie ellu. Seejärel peidetakse kristallid ära või kantakse endaga kaasas ja need kristallid hakkavad vaikselt seda inimest eemale peletama.

Alkoholisõltuvuses vabaks

Ioliit kombineeritult Tšaroiidi, Ametüsti ja Tsitriiniga aitab lahti saada pidevast vajadusest alkoholi järele. Need kristallid võiksid olla selle inimese "lemmikkohas", kus soovitakse alkoholi soovitakse manustada või olla kristallikomplektina temaga pidevalt kaasas. 

Intuitsiooni areng ja Kirde-ilmakaar

Kirdes asub enesearengu, teadmiste ja tarkusekanal. See on kodus väga oluline ilmakaar, kus on väga kasulik leida oma koht kristallidele, mis aitavad sul areneda. Kirde ilmakaarde on hea luua eraldiseisev kristallide altar või kogu, mis avavad intuitiivse meele. Need abistavad kõiki, kes seal elavad. Seal on kasulik hoida IoliitiKüaniitiSinist KvartsiAqua AuratKoobalt AuratIngli AuratSodaliitiAmetüstiAmetriini, Kuukivi ja teisi kristalle, mis aitavad sul enda spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta.

Ioliit suurendab sinu energiatunnetust õige ja vale vahel, aidates sul mõista seda, mida on õige aktsepteerida ning mida mitte. Kuna tegemist on suurejoonelise intuitsiooni kasvatajaga, siis selle kristalli kandmine toetab sinus märkide lugemist ja nende mõistmist.

Telepaatiline side Kaksikleegiga

Kui soovid enda Kaksikleegiga paremat telepaatilist sidet, kus sa saad ka enda tunnetust/mõistust usaldada, siis selleks hoia enda kodus Ioliiti koos Tselestobarüüdi ja Sodaliidiga. Need võiksid olla sinist värvi koti sees ja kui võimalik siis lisa nende juurde ka enda foto, sest foto lisamine kristallide juurde kiirendab nende toimet. See omakorda annab kristallidele väge juurde pääsemaks kiiremini sinu energeetikasse. Kui soovid, siis võid neid kristalle ka eraldi kanda. Kristallikomplekti soovitan sul hoida voodi all.  

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ioliiti on lausa vaja kanda neil, kellel on probleeme alkoholismiga või alkoholi liigtarvitamisega. Ioliit töötab kõige paremini küll meestega, aidates neil alkoholist vabaneda. Naistel aitab samas ka liigsöömist piirata ja aidates toitumisharjumusi paremaks muuta.

- Ioliit on peavalude tervendaja ja seda see aitab vaid siis, kui Ioliiti kanda talismanina kaelas või kõrvarõngastena kõrvas, et see kristall saaks ülemiste Tšakratega tööd teha. 

- Tervendab simahaiguseid, väsinud silmi ja on kasulik neile, kes soovivad taastuda silmadega tehtud protseduuridest või haigusest.

KOLMAS SILM

Kuna tegemist on siiski Kolmanda Silma kristalliga, siis sellel kristallil ongi enamus oskustes sind spirituaalselt arendada. Ioliit tervendab Kolmandat Silma, aidates vabastada probleeme, mis ei lase sul selgelt tajuda enda elu.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ioliit kõige enam AMBUREID. Ioliit on Amburi elueesmärgi täitmise kristall ja seda tegelikult igal tasandil. Ioliit on äärmiselt spirituaalne kristall, mis õpetab Amburi hinge õiges suunas liikuma ja õigeid tegusi tegema. Ioliit suurendab Amburi intuitsiooni, tõstab tema teadlikkust ja aitab Amburil elu poolt antud ülesandeid täita. Kui Ambur kannab või kasutab Ioliiti, siis suudab Ambur igal hetkel mõista seda, mida tuleks edasi teha, kuidas tuleks käituda, kellega tuleb mis ülesanne ära täita ja palju muud.

Lisaks loe kindlasti ka läbi minu artikkel Amburi ja tema elueesmärgi kohta, mille leiad SIIT.

Ioliit võiks kindlasti Amburi sünnikristallide laekas esindatud olla. Lisaks sellele, et Ioliit aitab Amburil enda elueesmärki täita, aitab see ka Amburi unistusi täide viia ja soovmõtlemist tugevamaks muuta. Sünnikristallide laeka kohta saad lugeda SIIT

Soovitatavalt võiks Ambur kanda Ioliiti koos armastusekristallidega, et need kristallid saaksid Amburi elus veelgi võimsamalt tööd teha.

NUMEROLOOGIA

Ioliit on elutee number 7 spirituaalset arengut kiirendav ja intuitsiooni tugevdav kristall. Ioliit muudab elutee number 7 kandja spirituaalselt väga võimekaks, tugevaks ja see on kristall, mis aitab hingel areneda. Ioliit muudab intuitsiooni tugevaks ja õpetab seda usaldama. Soovitan elutee number 7 kandjal Ioliiti enda elus hoida, kanda seda või seda hoida sünnikristallide laekas.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Ioliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või Lavendli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

LAAVA kristall on üks vanimaid ja enimlevinud kristalle terves maailmas, mida ka inimesed enda tervendamiseks ning spirituaalseks kaits..
2.50€
Maksudeta:2.05€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.80€
Maksudeta:1.48€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
28.10€
Maksudeta:23.03€
WOLLASTONIIT on väga konkreetse väega kristall, mis ei ole maailmas kristalliinimeste seas väga tuntud või kasutusel olev kristall. Tavalisel..
7.90€
Maksudeta:6.48€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud, miks sinu ümb..
22.10€
Maksudeta:18.11€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
2.80€
Maksudeta:2.30€
KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austrias, Mehhikos ja Austraalias. Küaniidil on erinev..
15.00€
Maksudeta:12.30€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased ..
9.00€
Maksudeta:7.38€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.