Inglid ümbritsevad meid igal pool, nad on meie Auras, nad võivad olla meie kodus ja ka lennata meie ümber ringi. Kodu on koht, kus me peame pidevalt energeetikat positiivsena hoidma, et head Inglid ja hinged meid seal ümbritseksid. Siis, kui me kodu energeetikat ei puhasta, loob end magusalt sisse negatiivsus, mille kaudu erinevate halbade hingede portaalid avanevad. Läbi nende portaalide saavad sisse halvad hinged, kes tekitavad meis stressi, ärevusetunnet, armastusega seotud probleeme, suhteprobleeme, tervise hädasi ja palju muud, mis hingele haiget teeb. Sinu energia algab sinu kodust!

Koju on võimalik luua Inglite jaoks vastav võrgustik, et me Ingleid koju kutsuksime, head energiat kodus hoiaksime ja avaksime enda kodus positiivse Inglite portaali, mitte negatiivse halbade hingede portaali.

Ühes vanemas artiklis ma panin kirja selle, kuidas kodu kaitse võrgustiku luua kristallidest, asetades erinevaid kristalle maja välisnurkadesse. Selle artikli soovitan ma samuti läbi lugeda ja selle leiate SIIT. Kui sul on see võrgustik loodud, eriti Seleniidi ja Musta Turmaliiniga, oled juba samm selle poole, et Inglite kaitse võrgustikku endale luua. Samuti on väga kasulik, kui sul on juba Inglite kristallide komplekt olemas. Iga pisikene detail ja spirituaalne energia sinu majas või kodus aitab kiirendada erinevate süsteemide toimimist.

Inglid pääsevad meie koju läbi peeglite, samuti pääsevad sealt läbi ka halvad hinged. Et luua positiivsuse portaal enda koju, aseta iga peegli ette Mäekristall, Tselestiit või Vanadiniit Bariit geoodi kristall. Nendel kolmel geoodilisel kristallil on oskus takistada negatiivsuse portaali avanemist ja samal ajal aidates vaid headel hingedel ning Inglitel sinu koju pääseda. Kui soovid vanu peegleid halvast energiast puhastada, on vaja peegli ette püramiidi, selleks sobib samuti Mäekristalli püramiid.

Kuna peeglid avavad Inglitele uksed, siis oma Inglite kristallikomplekti hoia samuti magamistoas peegli lähedal või leia selle juurde väike peegel, mis aitab kristallidel kiiremini tööd teha. Kristallidest valmistatud konkreetse eesmärgiga komplekte loo alati mõne naturaalse aluse peale, kausi sisse või karpi. Kui sul on Inglite kristallide komplekt olemas, siis sinna uusi kristalle on kõige soodsam lisada Täiskuu, Noore Kuu või Kuu esimese veerandi loomise päeval. Nendel kolmel päeval on kõige enam jõudu, et kristalle laadida, puhastada või energiat anda. Enne igat uue kristalli lisamist puhasta kristallide komplekt ilusti Salvei suitsuga, viirukite, küünalde ja eeterlike õli suitsuga ära.

INGLI KRISTALLIDE KOMPLEKTI KUULUVAD JÄRGMISED KRISTALLID:

Kui need kristallid kõik omavahel kokku panna peegli ette või voodi alla/kõrvale, hakkavad need Inglite ja sinuga tööd tegema. Aitab sul sinu ingleid tundma õppida, nendelt abi saama, neid ligi tõmmata, läbi nende prohvetlike visioone tuua ja palju muud head, mida Inglid oskavad teha. Komplekti loomisel on tähtis esmalt üks geood, milleks peab olema Tselestiit ja vähemalt 7 erinevad kristalli, et see komplekt Inglitega kontakteeruma hakkaks. Kõiki kristalle võib olla mitmekordselt komplektis ja igal kristallil on oma konkreetne vägi, mida see siis sulle anda võib. Kui hakkad kristallikomplekti looma, siis tunne, mida sa kõige enam alustuseks vajaksid ja siis järk-järgult lisa hiljem teisi kristalle juurde.

SELENIIT Seleniidil on oskus Ingleid ligi kutsuda ja üleüldse nendega kontakti looma hakata. Seleniit on üks vajalikumaid kristale Inglite kristallikomplektis. Peale selle see aitab ka kaitsta Ingli ära kadumise eest.

KÜANIIT Küaniit on isepuhastuv kristall, millel on oskus teisi Ingli kristalle töös hoida. Küaniit toimib nende kristallide keskel sarnaselt nagu Mäekristall teeb teiste kristallidega. Küaniit on vajalik selleks, et sa üldse saaksid kuulata oma Ingleid, Küaniit loob sinu enda Aurasse soodsa energia, mis võtaks Inglite sõnumeid vastu.

IOLIIT Ioliidil on oskus kaitsta sinu kodu halbade hingede ja Inglite eest. Kasuta Ingli kristallide keskelt võetud Ioliiti aeg-ajalt selleks, et see magamise ajal padja alla panna. Kui sa seda teed, siis see aitab tervendada ülemisi kolme Tšakrat. See on vajalik selleks, et sa üldse suudaksid Inglitega suhelda.

SKOLESSIIT Skolessiit töötab sarnaselt, nagu töötab Seleniit. Skolessiidil on oskus läbi une näidata sulle, kes on sinu Ingel ja temaga läbi une siis ka suhelda või sõnumeid saada. Skolessiit hakkab tööle siis, kui sinu ülemised kolm Tšakrat hakkavad tervenema, seega ennem soovitan teisi kristalle komplekti juba lisada või Inglitega seotud kristalle endaga kanda.

KIASTOLIIT Kiastoliit on ülioluline kristall selles komplektis, kuna sellel on oskus kaitsta sind energiadeemonite, halbade hingede, luupainajate ja halbade kodukäijate eest. Kiastoliit kaitseb sinu hinge, sinu keha ja sinu kodu energiate eest, mis sulle liiga võivad teha. Kiastoliit kaitseb sinu eeterkeha astraali minemisel ja sealt välja tulemisel.

GAGAAT Peale Kiastoliidi on sul hiljem vaja ka Gagaati ning mida rohkemaks läheb kristalle, seda rohkem on Gagaati ja Kiastoliiti vaja. Gagaadil on oskus kaitsta majja saadetavate halbade inglite eest ehk kui keegi soovib sulle halba, siis ta tegelikult saadab halbasid hingesid sinu majja. Gagaat takistab neil sinu kodu ülesse leidmast ja saadab need tagasi. Samuti kaitseb see kristall Ingli kristallide energia kadumise eest.

KUUKIVI Kuukivi on ennekõike sinu enda jaoks ja seda kristalli ma soovitan aastatega sinna komplekti ainult juurde ja juurde lisada. Kuukivi aitab luua inimese jaoks vastava laine, mille kaudu suudaks nende kristallide vägi öö jooksul sinu aurasse jõuda. Kuukivi hakkab öösel toimima, avades sinu Aura, sinu kodu Aura ja lastes Inglitel kiiremas korras kaitsma tulla, kui selleks vajadus on. Kuukivi aitab ka sul endal spirituaalselt areneda, et oskaksid Inglitega suhelda. Kuukivi on selline kristall, mida soovitan tervesse majja tuua, et sinu kodu oleks spirituaalne.

LABRADORIIT Labradoriit kaitseb stressi eest, mis võib tekkida siis, kui inimene arendab enda spirituaalset keha ja üritab Inglitega suhelda. Stress tekib, kuna alati ei osata selgitada enda mõtetes, mida sulle öelda üritatakse. Labradoriit tugevdab Kroontšakra tööd ja aitab läbi une sinu Aural terveneda. Labradoriit on neile, kes soovivad läbi Inglite teada saada ohtude kohta, kuna Labradoriidil on vastav jõud olemas, mis aitab Inglitel sulle väga suuri õnnetusi ette teavitada.
 
LARIMAR Larimaril on oskus läbi une lasta Inglitel kõneleda ja peale selle on üks väärtuslik omadus, milleks on hingesugulase leidmine. Läbi une võib Larimari kristall tuua prohvetlikke nägemusi selle kohta, kes on sinu hingesugulane.
 
LASURIIT Lasuriit võiks olla ka üheks esimeseks kristalliks, millega Inglite kristallikomplekti looma hakkad. Lasuriit on võimas energeetika muutja, aidates sinu enda kodul ennekõike magamistoa energial muutuda positiivseks Inglite vastuvõtmise suhtes. Kui sa uinud, siis Lasuriit hakkab tervendama sinu Kurgu- ja Kolmanda Silma Tšakrat. Kui sul on Lasuriidi ehteid, siis aeg-ajalt soovitan sul neid kanda, eriti siis, kui olen kirjutanud, et Inglite portaalid on jälle avanenud. Lasuriit eriti kombinatsioonis Labradoriidi ja Sodaliidiga aitavad sul läbi unenägude prohvetlikke visioone tuua iseenda elu kohta. Kuna jäta meelde, Inglid aitavad sul tuleviku näha vaid iseenda kohta, kuna nad tegelevad sinu intuitsiooniga.

SODALIIT Kui sul on Inglitega väga nõrk side olnud senimaani, siis Sodaliit peab olema kindlasti esimeste kristallide seas selles komplektis. Sodaliit avab sinu enda Aurat spirituaalsele kasvamisele ja mida spirituaalsem on inimene, seda kiiremini suudavad Inglid sinuni jõuda. Sodaliit meeldib ka mulle, kuna sellest saab luua omaette võrgustiku koju.
Aseta enda magamistoa välisnurkadesse Sodaliidi kristalle, et Sodaliit saaks avada Inglite jaoks soodsa energia.

OPALIIT Opaliit on Inglitega kontakteerumise kristall, Opaliit aitab Inglitel pidevalt majas olla ja sinu lähedal olla.

RUTIILNÕELTEGA KVARTS Kasuta seda kristalli siis, kui soovid suuremat jõudu juurde anda Inglite käest sõnumite saamiseks. Rutiilnõeltega Kvarts on seotud vastuste nägemisega läbi une, seega hoia seda seal komplektis võimalikult suure kristallina või erinevate väikeste kristallidena, et õppida osata nende sõnumeid tõlgendada.

SININE KALTSEDON Aitab avada Kurgutšakrat ja hakkab selles kristallidekomplektis ka öösel tööle selleks, et sinu Tšakrat tervendada. Sinine Kaltsedon on seotud Inglitele sõnumite saatmisega. Kui see kristall on ka päevasel ajal ehtena sinu lähedal, siis on võimalik enda soove kiiremini teele saata. Sinine Kaltsedon aitab Inglitega suhelda ja tekitada niinimetatud vastastikust suhtlust.

SININE PITSAHHAAT Sinine Pitsahhaat on täpselt sama toimega nagu on Sinine Kaltsedon, aga see aitab samal ajal ka Inglite poolt kiireid vastuseid tagasi saata. Soovitan samaaegselt hoida komplektis Rutiilnõeltega Kvartsi, Sinist Kaltsedoni ja Sinist Pitsahhaati, et Inglitele sõnumeid saata ning vastust koheselt tagasi saada.

SININE ARAGONIIT Väga sarnase toimega, nagu on Seleniit, Skolessiit ja Opaliit.

VALGE OPAAL Sobib neile, kes soovivad hingedega suhelda, kes on kord elanud ehk kadunud lähedastega. Valgel Opaalil on oskus Ingleid majja kutsuda ja ka hingesid, kes on inimesena elanud. Inglid ise ei ole üldse inimesed, vaid hoopis teise energiatasandi kandjad.

SININE KALTSIIT Rahustab, maandab ja korrigeerib selle sama toa energiat, kus need kristallid on. See on vajalik selleks, et Inglid saaksid üldse majja siseneda.

TSELESTIIT Minu lemmik Inglite kristall, kuna selles on üksi olemas juba mitmed energiad, mida kannavad eelpool nimetatud kristallid. Tselestiit on jõudu juurde andev ja protsessi kiirendava toimega kristall selles komplektis. Tselestiit aitab pidevalt Inglitele energiat anda, et need ikka meie lähedal oleksid. Tselestiiti kanna sellel perioodil, kus vajad lisakaitset nende käest.

AQUA AURA KVARTS Aqua Aura aitab kiirendada spirituaalse energia edasi kandmist. Lisa Aqua Aura siis, kui enamus teised kristallid on juba olemas. Aqua Aura aitab tundma õppida sul enda Ingleid ja saada igapäevaseid näpunäiteid läbi une.

INGLI AURA KVARTS Ingli Aura Kvarts aitab Ingleid juurde meelitada ja neid majja kutsuda. Ajapikku aseta erinevate taimede muldadele Ingli Aura Kvartsi koos Ševroon Ametüstiga, kui soovid võimast Inglite kaitse võrgustiku koju luua. Lisa see kristall ka alles siis, kui enamus kristallidest juba olemas on.

TITAANIUM, ŠAMPANJA ja KOOBALT AURA KVARTS / GEOOD Kaitseb halbade hingede eest ja aitab kanalduda sügavamõttelisemate küsimute esitamisele ning ka Ingli käest vastuste saamisele. On seotud juba väga tugeva Ingli kaitsega ja need geoodid arendavad ka nendega suhtlemise oskust.

AMETÜST AURA KVARTS Vabastab sind sinu enda tekitatud energia blokaadidest, mis ei lase sul Inglitega suhelda, ega ka vastupidi. Väga oluline kristall neile, kes tõepoolest ei oska spirituaalseks muutuda.

ANGELIIT Angeliit on soetud surnud hingede unne kutsumisega ja enda lähedaste hingede Auras hoidmisega. Hoia Angeliiti selles komplektis ja kanna ehtena, kui soovid enda kadunud lähedast enda kaitseks lähedal hoida. Angeliit aitab surnud lähedastel end läbi une ilmutada.
Angeliiti peida igasse maja välisnurka, et aidata kadunud hingedel end endale ilmutada. Nii on neil suurem võimalus kanalduda end sinu juurde, kui selleks vajadus on olemas.

AKVAMARIIN Akvamariin sobib neile, kes kardavad surnuid, aga soovivad Ingleid enda lähedale. Akvamariin aitab lahti saada surmahirmust, hirmust teispoolsuse eest ja samas aitab Inglite lähedust hoida.

AMASONIIT ja LARIMAR Need kristallid peavad kindlasti koos olema. Need aitavad unenägusi tõlgendada, mõista unenägusid, seletada neid ja saada väga konkreetse tähendusega sõnumeid läbi une. Loomulikult saadavad need Inglid sulle need unenäod!

ATLANTISIIT ja SININE APATIIT Need kristallid peavad kindlasti koos olema. Aitab Teejuhil sinu unenägudesse pääseda ja näidata läbi unenägude sinu tõelist elu eesmärki.

TSELESTIIT GEOOD Paneb kristallid omavahel tööle sinu heaks ja konkreetselt suunab nendest kristallidest Inglitega seotud väe välja. Väga kasulik!

VANADINIIT BARIIT Toob unenägusid esile, aitab täpsemaid unenägusid näha, mida Inglid saadavad.

AMETÜST GEOOD Aitab luua sinu magamistuppa vastava väe, et kristallid suudaksid sinuni öösel jõuda.

MÄEKRISTALL GEOOD Hoiab kristalle töös, nende energiat tugevana ja võimsana.

Ükskõik, millise nende kristalli ehtena kandmine aitab sinu Aurat tervendada ja Inglite kaitset suurendada.

Selle kristallikomplekti keskel põleta aeg-ajalt helesinist, tumesinist, sinist, valget või halli värvi küünalt, et aktiveerida neid kristalle tööle. Kui soovid öösel vastust mõnele küsimusele saada, siis kindlasti lase küünlal enne põleda, kui magama lähed.

Inglid suhtlevad meiega läbi une, annavad sõnumeid läbi märkide ja kaitsevad meid, kui me neid enda kodus hoiame.

Hoia selle komplekti all enda, enda kaaslase või isegi enda perekonna pilti, kui soovid enda perekonna kohta läbi une sõnumeid saada või kaitset neile anda. Kaitsta saavad need vaid inimesi, kes sinuga samas kodus elavad. Hoia selle kristallikomplekti all pilti enda kadunud lähedasest, kui soovid, et tema kaitseks sind ja oleks sinu Ingel senikaua, kuni ta on oma uue eesmärgi leidnud.

PUHASTUS: Puhasta kristalle Täiskuu, Noore Kuu või Kuu esimese veerandi loomise päeval Salvei suitsuga, Muskuse, Sandlipuu, Aaloe või Vanilje viirukiga/õliga/küünaldega.