Menüü
Ostukorv

KOOBALT AURA geood (koobas)

KOOBALT AURA geood (koobas) KRISTALLID
KOOBALT AURA geood (koobas) KRISTALLID
KOOBALT AURA geood (koobas) KRISTALLID
KOOBALT AURA geood (koobas) KRISTALLID
KOOBALT AURA geood (koobas)
19.30€
Maksudeta: 16.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KOOBALT AURA geood (koobas)


Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.

        

KOOBALT AURA on üks Aura Kvartsi liikidest. Kõik Aura Kvartsid on saadud Mäekristalli kuumutamisel mõne konkreetse metalliga, et saada veelgi võimsam energia sellele kristallile. Koobalt Aura on Mäekristall, mida on kuumutatud Koobaltiga. Kõikidel Aura Kvartsidel on oskus jõudu anda visioonide nägemisele, selgeltnägemisele, ennustamistele ja kõikidele analoogsetele teemadele. Igal Aura Kvartsil on aga ka oma eriline vägi, mida see suudab edasi anda.

Paljud lapsed valivad endale Koobalt Aura kristalli, kuna neil tekib sellega side. Sellisel juhul see tähendab seda, et lapsel on vaja enesekindlust juurde, lisakaitset ja jõudu, et tõlgendada oma öiseid visioone.

KOOBALT AURA GEOODI OMAPÄRA (omapära, mida tavalisel poleeritud Koobalt Aura kristallil ei ole):

Koobalt Aura geood on kristall, millel on väikestest tipulistest kristallidest moodustunud koobas sees. Seesama tipuline osa selles kristallis annab väga palju jõudu juurde otse sellesse keskkonda, milles see on. Seega toimivad geoodilised kristallid mitmeid kordi võimsamalt, kui tavaliselt poleeritud kristallid. Koobalt Aura geoodi ei ole vaja eraldi puhastada, piisab sellest, et igakuiselt tehakse kodus puhastust Salvei rituaalitaime suitsuga.

- Koobalt Aura geoodi peal sobib laadida kõiki ehteid, mis suurendavad intuitsiooni ja spirituaalsust. Selle peal lae ehteid, mida kannad enda ülemiste Tšakrate aktiveerimiseks, tervendamiseks ja tugevdamiseks. Väga kasulik on Koobalt Aura geoodi peal laadida näiteks LasuriitiIoliitiKüaniiti ja Skolessiiti, need kristallid aitavad sinu ülemisi Tšakraid tervendada ja sind ka spirituaalselt võimekamaks muuta. 

- Koobalt Aura geoodi võib koos hoida näiteks Titaanium AuraIngli Aura ja Šampanja Aura geoodidega, kui soovid iseennast võimekamaks muuta. Hoia kõiki neid geoode üheskoos enda magamistoas või kristallide seas, mida kasutad samal eesmärgil. 

- Hoia Koobalt Aura geoodi enda magamistoas, voodi all, voodi kõrval, selgeltnägemis- või inglikristallide keskel. Seda selleks, et Koobalt Aura saaks avada portaale, läbi mille on võimalik näha prohvetlikke unenägusid.

- Kaitseb sind öösel luupainajate ja halbade hingede eest.

- Koobalt Aura geoodil on oskus kodu kaitsta needuste eest, selleks aseta see välisukse kõrvale. Seda võib selsamal eesmärgil hoida ka kodukaitsekristallide keskel.

Selgeltnägemine, intuitsioon ja ennustamine

Aura Kvartsid on peamiselt seotud spirituaalsusega ja selle arendamisega. Koobalt Aurat saab päris paljudes erinevates kristallikomplektides kasutada ja see on üks parimaid kristalle pendlite, taro- või inglikaartide energia laadimiseks.

- Hoia Koobalt Aura enda selgeltnägemis-/intuitsiooni-/inglite või astraalrännakukristallide komplektis enda voodi lähedal. Seal aitab Koobalt Aura avada visioonide nägemist, inglitega kontakteerumist, tugevdada läbi une Kolmanda Silma Tšakra tööd ja avada erinevaid spirituaalseid andeid, mis on sünnipäraselt kaasa antud.

- Koobalt Aura sobib pendli laadimiseks pendlikotti või alusele, kus pendlit hoitakse (kus on ka geood, millega pendlit laetakse). Koobalt Aura takistab pendli energial kaduda ja aitab tuleviku küsimustele paremaid ning korrektsemaid vastuseid saada pendeldamise ajal.

- Hoidke seda kristalli endaga igapäevaselt kaasas, kui soovite enda intuitsiooni tugevamaks muuta.

- Koobalt Aura aitab sul paremini mõista iseennast, enda teekonda, seda elu, eelmisi elusid ja Karmat. See aitab kokku panna sul endast spirituaalset pilti, aidates mõista seda, miks sa täna just selline oled ja miks sinu elu on olnud just selliste kogemustega. Koobalt Aura aitab tagantjärgi kogu elu puslet kokku panna. 

Kodu aura puhastamine

Koobalt Aura hoidmine toas aitab lahti saada närvilisusest, stressist ja rahutustundest. Selleks hoia seda mõne kodupuhastuse kristallikomplekti või geoodi juures. Teised kristallid puhastavad kodu Aurat, Koobalt Aura koos nendega aitab eemaldada närvilisust ja agressiivset energiat.

Teine võimalus on hoida Koobalt Aura kodu positiivsuse ja heaolukristallide komplektis, kuna hoides koos TsitriiniKarneooliCrazy Ahhaadi ja teiste positiivsust toovate kristallidega, võimendab see nende tööd.

Hoia töö juures

Koobalt Aura kristall kontorilaua peal aitab olla avatud erinevatel teemadel suhtlemiseks, ka negatiivsetel teemadel. Aitab õppida võõraste inimestega avatult suhtlema nii, et ei tekiks energiavampiirlust. Aitab vältida kollektiivseid pingeid ja sinule suunatud viha.

Tööedukristall kokkadele ja toitlustusasutuses töötajatele

Koobalt Aura on see kristall, mis aitab läbi söögitegemise tuua majja rikkust ja jõukust. Peale selle aitab Koobalt Aura suurendada loomingulisust toiduvalmistamisel. Hoidke Koobalt Aurat oma kohvikus, restoranis või ka köögis, et see tööks külluse majja.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil hoidke Koobalt Aurat oma madratsi vahel või kandke seda kaasas, et see saaks võimalikult palju teie Auraga tööd teha, kui teil on mõni järgmistest terviseprobleemidest:

- Koobalt Aurat kanna, et parandada neerude funktsioneerimist või, et pakkuda alternatiivset tervendust neeruhaigusele. Koobalt Aura geoodi või kristalli hoida voodi all või hoia neid koos ühes kotis Bretšastunud Jaspise ja Šungiidiga, mida saad endaga kaasas kanda. Need kristallid aitavad sul terveneda. 

- Tegemist on kristalliga, mis mõjub väga hästi närvidele. Närvihaigus on suureks probleemiks ja tänapäeva ühiskonnas üks edasi süvenev probleem. Koobalt Aura aitab rahustada pinges närve ja tervendada närvihaiguseid. 

- Alkoholismist, ravimite üledoseerimisest või mõnel muul põhjusel saadud maksahaigusest aitab välja tulla Koobalt Aura kandmine või kasutamine. Kristall aitab mõista, mida tarbida ja kuidas enda keha eest hoolt kanda, et leevendada haigusnähtusi.

Koobalt Aurast ei valmistata vee-eliksiire.

KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Koobalt Aura on tugevatoimeline kristall, mis suudab kahte kõige ülemist Tšakrat korrapäraselt tööle seada. Kolmanda Silma kaudu aitab see kristall intuitsiooni tugevamaks muuta, tuues esile visioonide nägemise ja õige tunnetuse. See aitab unenägude kaudu kasulikku informatsiooni saada ja spirituaalsel tasandil areneda. Kroontšakra kaudu muudab see sind entusiastlikuks, lootusrikkaks ja positiivseks. Koobalt Aura aitab Kroontšakra kaudu sul mõista iseenda teekonda, seda kes sa oled ja miks sa siia sündisid.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Ca 3x2,5x1,5 cm.
Värvus Koobalt annab geoodile põhiliselt sinaka tooni.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.