KAKSIKUD on tähemärk, kellel on mõistust mitme tähemärgi jagu. Ta on ka kaval, aga üldse mitte negatiivses võtmes, vaid tal on kavalus, mis annab talle oskuse olla vajadusel õigel ajal õiges kohas, öelda õigel ajal õigeid sõnu või märgata õigel ajal head võimalust. Kaksikud on kiire taibuga, kiire reageerimisega ja äärmiselt analüüsivad.

Kaksikute tähemärgis sündinutel on vajadus suhelda, aga see suhtlemisvajadus on eriline. Ta võib sinuga suhelda täna nii, nagu ta oleks sinu parim sõber, aga homme jätta sind tundega, nagu sind ei eksisteerikski. Ta ei tee seda halva pärast, vaid tema tähemärgi energia annab talle soovi olla pidevas muutumises, liikuvuses ja käia erinevates suundades. Kaksikud võib aga mõne aja möödudes sinu juurde tagasi tulla ja suhelda sinuga täpselt sama positiivselt nagu enne, nagu mitte midagi ei oleks vahepeal juhtunudki. See on Kaksikute omapära ja kes soovib selle ülienergilise tähemärgiga olla sõber või lähedane, siis see peab lihtsalt kannatlik olema.

Kaksikute suhtlemises on veel üks eriline joon. See on nende mõttemaailma pidev muutumine, vahest kümme või mitukümmend korda päevas, ja see teeb temast alati huvitava kaaslase. Sa ei tea mitte kunagi, mida ta sulle rääkima hakkab ja mis arvamus tal on. Teised tähemärgid ei suuda ette aimata, mis tema mõistuses toimub, välja arvatud Kalad, kes on piisavalt intuitiivsed ja mõistlikud teiste tähemärkide suhtes. Seesama kiire muutus mõttetegevuses teeb Kaksikud heaks suhtlejaks, kuna nad rikastavad teisi tähemärke oma informatsiooniga. Kaksikutele meeldib jagada informatsiooni, mis on seotud nende arvamusega, aga mis pole nende isiklik info. Jah täpselt, Kaksikud on kehvad eneseavajad, nad ei soovi seda teha ja kui teevad, siis kahetsevad mitu kuud. Võib-olla tuleb neile meelde isegi mõni viie aasta tagune teema ning see põhjustab Kaksikutele ka praegu veel piinlikkust, et ta võis tookord sellise faktiga lagedale tulla. Ühtepidi on see hea, et inimene kaitseb oma privaatsust, teistpidi on Kaksikutel äärmiselt raske oma tundeid täiel määral väljendada, kuna nad tunnevad mingisugust emotsionaalset seina iseenda, oma tunnete ja kaaslase vahel. Kõige targem on siis Kaksikutele lihtsalt aega anda või intuitiivselt tajuda, mis Kaksikute peas toimub. Kaladel, Vähkidel ja Skorpionitel on selle tähemärgiga ilmselgelt kergem toime tulla, kuna nendele on intuitsiooni sünniga kordades rohkem kaasa antud kui teistele.

Kaksikud on armastaja-hinged. Aga kui nad armastavad, siis ennekõike iseenda jaoks. Nad ei soovi endale tunnistada, et neile väga meeldib, kui nende eest tehakse väga palju ette-taha ära. Seetõttu peab tema kaaslane jätma Kaksikutele mulje, et ta on iseseisev, tugev ja saab ise hakkama. Kaksikutele ei meeldi, kui neid alahinnatakse ja neile väga meeldib, kui keegi nende tugevust hindab. Kaksikutele on äärmiselt tähtis olla tugev, see on nagu missioon, ja kui keegi tembeldab teda nõrgaks, siis on tema järgmine samm oma tugevuse näitamine. Mitte mingil juhul ei tohi keegi arvata ega teada, et ta võib olla emotsionaalselt nõrk. Seetõttu sobib Kaksikute kaaslaseks väga hästi Sõnn, kes ei soovi mitte kunagi oma kaaslasele tema nõrkusi näidata, ja Sõnnid ei ole suhtes nii impulsiivse jutuga kui mõni teine tähemärk, nagu näiteks Lõvi.

Kaksikutele on tähtis nende väline pool, nende hoiak, nende elu üleüldine välja paistmine ehk kus nad on käinud ja mida nad on näinud. Kaksikud on kogemuste järgi hullud. Kui Kaksikute tähemärgis sündinud on enda elu heas perioodis, on ta väga seiklushimuline ja võib elada nii, nagu homset ei eksisteeriks. Just see mulle Kaksikute juures meeldibki, et nad soovivad elust võtta väga palju ja nende peamine soov on elu mitte raisata. See seiklushimu ja soov erinevat kogeda annab neile teiste inimestega palju jututeemat. Aga kui Kaksikute tähemärgi all sündinud on oma negatiivses eluperioodis, siis sulgub ta täielikult endasse, blokeerib tuttavad, blokeerib iseennast ja satub lõksu. Lõksu, mida mitte keegi teine ei saa lahti teha, kuna Kaksikutele on omane lahendada kõik probleemid ise. Kaksikute eesmärk, see eesmärk, miks üldse Kaksikuna sünnitakse, on see, et selles elus lahendad oma probleemid ise, kogud enesekindlust ja mõistad seeläbi inimese hingejõudu.

Loomult on Kaksikud temperamentsed ja kohati närvilised, mis annab neile oskuse igale olukorrale väga kiirelt reageerida. Kui me räägime tööst või töötegemisest, siis Kaksikud on multifunktsionaalsed tööinimesed. Kaksikutel on vaja mitut ülesannet korraga, mitut eesmärki, mitut suunda ja erinevaid väljakutseid. Üks töö, üks ülesanne ja rahulik elu ei tule nende puhul kõne allagi. Kaksikud jagavad energiat igale poole, igasse ilmakaarde, see on lihtsalt nende loomuses. Ära kunagi oota Kaksikutelt kohest tööülesanne täitmist, ta teeb seda ainult siis, kui see on tema jaoks piisav väljakutse, kui ta tunneb, et ta peab ülesandega võitlema. Kaksikud on kohati äärmiselt manipuleerivad, nad võivad enda ülesanded oma väga hea jutuga kellegi teise kätesse anda. Nii teevad nad tegelikult paljude asjadega, aga samas nii hästi, et teised tähemärgid võtavad ülesannete saamist preemiana. Veider, eks?

ELEMENT

Õhu-element 
annab Kaksikutele pideva liikumise, soovi tuua ellu muutusi, soovi kogeda oma elus erinevaid asju ja rahutustunde, mis ei lase neil paigal seista. Kui Kaksikute tähemärgi all sündinud on lapseeas, siis võib ta võib sinu silme alt põgeneda nii, et sa ei pane seda tähelegi. Tal on ju vaja maailma avastada ja analüüsida, mis, kus, millal on toimunud. Kaksikute lapsed unustavad ennast igale poole ära ja võivad olla oma tegemistega ühed suured peavalud.

Kaksikutele annab õhu-element ka pidevalt muutliku mõttetegevuse, muutuva arvamuse inimeste suhtes, mis on ühtepidi hea, teistpidi halb. Eks nad soovivad ka vahel ise kellegagi püsivalt tundeid jagada, aga nad ei suuda. Ühel päeval armastavad, teisel päeval tunnevad passiivsust, nii on nii nende sõprussuhte kui ka armastussuhtega.

TERVIS

SAMMALAHHAT 
on Kaksikute tervisekristall, mis aitab neil erinevatest terviseprobleemidest jagu saada. Kaksikute suurimaks tervisemureks on närvisüsteem, samuti tema füüsilise keha ära löömine, kukkumised ning teised füüsilised õnnetused. Sammalahhaat on see kristall, mis turgutab Kaksikute tervist ja toob head terviseõnne terveks eluks. Sammalahhaati on peetud juba sajandeid üheks tõhusamaks tervenduskristalliks, mida on kasutatud ükskõik millisest terviseprobleemi jaoks. Sammalahhaat tugevdab immuunsust ja aitab tervenemisprotsessi kiirendada, samuti kaitseb suuremate terviserikete eest.

Teiseks väga heaks Kaksikute tervisekristalliks on ka KRÜSOKOLLA, mis aitab tervendada Kaksikutele omast hingamisteede probleeme. Krüsokolla on tervendaja kristall, mis suudab immuunsust tugevdada ja ülemisi hingamisteid tervendada. Krüsokolla on ka väga rahustava toimega kristall, mida saab kasutada ennekõike stressi või ärevustunde leevendamiseks. Krüsokolla on samuti vabastaja-kristall, mis tähendab seda, et see aitab ebavajalikest emotsioonidest ja tunnetest vabaneda. 

PLANEET

MERKUUR annab Kaksikutele soovi olla pidevast läheduses, olla kellegi silmis tähtis, et keegi neid kuulaks ja keegi nendega vestleks. Kaksikutele on inimestega suhtlemine sama tähtis, kui on Neitsi tähemärgi all sündinutele organiseerimine või Amburitele töötegemine, päris tõsiselt. Planeet Merkuur annab Kaksikutele sügava hinge, oskuse detailselt analüüsida ja soovi teisi oma teadmistega õpetada.

KRISTALLID KAKSIKUTELE 

Kristallidele lisaks sobib Kaksikutele nii hõbeda kui ka kulla kandmine, nad võivad neid väärismetalle kanda ka korraga.

Kui me räägime mõttetegevusest, siis Kaksikutele on sünniga kaasa antud ülikiire mõttetegevus. Kaksikute puhul on pigem vaja stopp-nuppu, et ta saaks puhata ning oma meelde selgeks teha, kuna nad on siiski ülemõtlejad. Ülemõtlemise vastu aitab Kaksikutele see, kui ta kannab PUNAST JASPIST. See kristall aitab Kaksikud maa peale tagasi tuua ning mõista, mis on muretsemist väärt ja mis mitte. Punane Jaspis aitab Kaksikutel olla see, kes ta tegelikult on, mitte üks paljude seast ja selline, nagu enamus inimesed on.

Küllusekristallideks on Kaksikutele on kindlasti TSITRIIN ja ORANŽ KALTSIIT. Tsitriin on suurepärane küllust ja jõukust edendav kristall, mis suudab tuua materiaalset õnne inimese ellu, kes seda kasutab või kelle koduses keskkonnas see eksisteerib. Tsitriin on kristall, mis aitab sul mõista ja märgata seda, kuidas enda ellu häid materiaalseid võimalusi tuua, võimalusi, millest kinni haarata ja mida enda materiaalse seisu parandamiseks ära kasutada. Tsitriin sobib paljude tähemärkide Aurasse ja ka Kaksikud võtavad selle energeetika kiirelt omaks. Oranž Kaltsiit ei ole tüüpiline küllusekristall, aga Kaksikutega toimib väga hästi. Soovitan kindlasti kanda just Oranži Kaltsiiti, veel parem, kui mõlemat kristalli. CRAZY AHHAAT on samuti küllusekristall, mis aitab Kaksikutel olla edukas nii tööalaselt kui ka eraelus. See on rikkuse ja edu kristall.

Kaksikute jaoks on nende materiaalne olukord väga tähtis, nad võivad vahel oma rahalised varud lugeda üle lausa mitu korda, kuna neile lihtsalt meeldib see, kontroll peab siiski majas olema. Neile on omane tunda vaesusetunnet isegi siis, kui neil on mitme kuu palk tagataskus, nad lihtsalt peavad alati ootamatuks olukorraks valmistunud olema. Oranž Kaltsiit on see kristall, mis aitab materiaalset stabiilsust luua ja Tsitriin läbi töö head teenistust tuua.

DENDRIITAHHAAT
on Kaksikute jõukuse- ja küllusetalisman. Dendriitahhaat töötab ideaalselt nii Kaksikute tähtkuju meestega kui ka naistega. See talisman toob neile tööedu ja materiaalset küllust. Kanna Dendriitahhaati töö juures kaasas, et mõista rohkem teisi inimesi, luua enda suhtes paremat arvamust, paremat läbisaamist teiste inimeste ja kollektiiviliikmetega. Dendriitahhaat on läbirääkimiste kristall, mis edendab suhtlemist igas valdkonnas.

Kaitsekristallideks on SERPENTIIN JAAD, TIIGRISILMBOTSWANA AHHAAT ja DALMAATSIA JASPIS. Kaksikud üldjuhul teavad, kuidas ennast kaitsta, aga nad ei oska pahatihti end kaitsta iseenda eest, mis tähendab seda, et nad kiusavad end emotsionaalselt. Kaksikute tähemärgis sündinud seisavad enda eest, kui keegi teine soovib neile liiga teha, aga samas võivad nad vahel end niiviisi kritiseerida ja maha teha, nagu keegi teine ei oskaks seda teha. Serpentiin Jaad õpetab Kaksikutel end ise armastama ja samas kaitseb salakavalate naistuttavate eest ning toob õigeid inimesi ligi ehk on ka sõpruse õnnetalisman. Tiigrisilm kaitseb head õnne, tööd, materiaalsust ja toob külluslikke võimalusi. Botswana Ahhaat kaitseb Kaksikuid nende enda negatiivse mõttetegevuse eest, mis teeb neile endale kurja. PILTJASPIS toob ärilist ja tööeduõnne. Dalmaatsia Jaspis kaitseb Kaksikute päikesemärgi esindajat kõige halva eest, mis võib tema ellu pääseda. See tugevdab Kaksikute Auravälja, enesekaitset ning julgustab rohkem elama. Dalmaatsia Jaspis edendab tervislikku elustiili, kaitseb tervist ja pakub tuge keerulistel aegadel. Ühendab Kaksikute esindajat enda kaaslase, sõprade ja perekonnaliikmetega.

Suhtlemist ei ole Kaksikutel vaja turgutada, aga samas aitab ARBUUSTURMALIIN Kaksikutel mõista, kellele energiat jagada, kellele mitte, keda ellu lasta ja keda mitte. Seda nii sõpruses, armastuses kui ka äris. Arbuusturmaliini kristall on seotud armastusega ja seega aitab see Kaksikute armastuseenergiat tervendada. Kui sa kannad seda endaga kaasas, siis see parandab sinu Aurat, aidates kinni panna lekked, mis ei lase armastusel sinu ellu tulla ja sinu ellu jääda. See valmistab sind ette sügavaks ja täisväärtuslikuks armastuseks, aidates sul armastust vastu võtta nii, et sa oskaksid seda enda elus hoida.

Intuitsioonikristallina on Kaksikutele kõige tõhusam TSELESTIIT. See on kristall, mis aitab Kaksikutel emotsionaalses mõttes kiiresti areneda ning avada Kolmanda Silma ehk intuitsiooniallika. Tselestiit on kristall, mis aitab leida tee tervenemiseni, leida tee spirituaalsele eneseleidmisele ja enda saatuse tundma õppimiseni. Tselestiit on kõige spirituaalsusega seotud ja on väga heaks abiliseks igaühele, kes soovivad enda intuitsiooni, tunnetust, enda keha tunnetust ja kõike muud spirituaalselt rohkem tundma õppima hakata. SININE KVARTS on Kaksikute jaoks samuti intuitsiooni edendava toimega kristall. Aidates mõista rohkem iseennast, selgust saada, parandada keskendumisvõimet ja mõista, kuhu poole tuleb elus edasi liikuda. Sinine Kvarts parandab Kaksikute enesetunnet, leevendab stressi ja toob tema ellu palju harmooniat, eriti suhetesse ja läbisaamisesse teiste inimestega.

Armastus. Esmalt soovin ma öelda, et kõige sügavamalt suudavad Kaksikute hinge mõista, aktsepteerida ja armastada Kaalud või Veevalaja. Seda seetõttu, et need tähemärgid suudavad elada koos lainetava iseloomuga inimesega. Kaksikute armastusetalismaniks on AKVAMARIIN, SININE SAFIIR ja RODOKROSIIT.

Akvamariin suurendab Kaksikutes tundeid oma kaaslase suhtes, aidates muuta suhet sügavamaks. Akvamariin õpetab Kaksikutele, millise väärtusega on armastus ja suunab teda veelgi paremini oma tundeid väljendama. Akvamariin aitab Kaksikute esindajal ka mõista, kellele ta süda kuulub. Akvamariin toob Kaksikute ellu armastuseõnne, aidates leida uut armastust või oma olemasoleva kaaslase suhtes tundeid veel tugevamaks muuta. Loe artiklit, kuidas Kaksikuid armastada, SIIT

Rodokrosiit ergutab südametööd, aidates armastust tunda, kirge suurendada ja romantikat ellu tuua. Rodokrosiit on armastusekristall, mis taastab ka kõige sügavamale peitunud armastuse. Rodokrosiit aktiveerib sind enda elus õnne ja kirge tundma. Tegemist on kristalliga, mis väga lihtsalt muudab sind õnnelikumaks. See kristall kingib sulle lootust ja oskust elu nautida. Kui sa tunned, et sa soovid osata elada nii, et oleksid enda eluga rahul ja selles õnnelik, siis Rodokrosiit aitab sul selliseks terveks inimeseks muuta.

KAKSIKUTE ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE

Olen Kaksikute esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algab Kaksikute tähtkuju 21. mail, teistel agal 22. mail, jne.

21. - 22. mai Suitskvarts
23. - 24. mai Punane Jaspis
25. - 27. mai Lumikvarts
28. - 30. mai Arbuusturmaliin
31. mai - 1. juuni Crazy Ahhaat
2. - 4. juuni Oranž Kaltsiit
5. - 6. juuni Sinine Kvarts
7. - 9. juuni Tansaniit
10. - 11. juuni Sinine Kaltsiit
12. - 13. juuni Kollane Kaltsiit
14. - 15. juuni Roheline Kaltsiit
16. - 18. juuni Dalmaatsia Jaspis
19. - 20. juuni Larimar

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.

Kaksikutele loodud kristallikomplekti, mis toob sellele tähtkujule küllust, positiivsust, optimismi, kaitset ja armastust, leiad SIIT.

Loe lisa ja sukeldu tähtkujude müstilisse maailma raamatus "Tähtkujude salapära."

Olen Kaksikute tähtkujust kirjutanud mitmeid artikleid, leiad need kõik SIIT. Mõnusat lugemist!