Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - tähtkuju artikkel RSS Feed

12 juuli JÄÄR 21. MÄRTS - 20. APRILL
admin 0 48105
JÄÄR on tähemärgisüsteemis kõige esimene sodiaak. Seda tähtkuju valitseb tule-element, andes Jäärale oskuse olla energiline, elujõuline, aktiivne ja teotahteline. Kui Jäära lühidalt iseloomustada, siis just need neli sõna sobivad selleks kõige paremini. Jäär on väga aktiivne inimene, kellele absoluu..
03 juuli SÕNN 21. APRILL - 20. MAI
admin 0 34955
SÕNNI tähemärgi all sündinud inimesed on äärmiselt tulise hingega, kuigi nad oskavad end teistele inimestele väga tasakaalukana ja veidi isegi tagasihoidlikuna välja näidata. Aga tõeline sõber teab, et Sõnnil on kõik see olemas, mis on Jääras, Lõvis ja Kaljukitses - tuline soov pidevalt muudatusi te..
28 juuni SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER
admin 0 34141
SKORPION on tulise hingega inimene, kellele on eluenergia juba sünnist saadik kaasa antud. Kui teised tähemärgid vajavad pidevat motiveerimist, siis Skorpion seda ei vaja, see tuleb tema seest loomulikult. Ükskõik mis Skorpion ette võtab, selle peab ta ka lõpuni viima ja see peab tulema välja hea, s..
27 juuni NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER
admin 0 46391
NEITSID, nii huvitavad, nii salapärased, nii müstilised - tõepoolest. Mina, kes ma olen Kalad, olen lummatud Neitsite müstilisusest. Võiks öelda, et kõige enam saab Neitsist aru just Kalad, AGA teised tähemärgid mitte nii väga. Neitsid suudavad ükskõik millal, ükskõik kellele ja ükskõik millises sit..
14 juuni AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER
admin 0 29607
AMBURITE kirjeldamiseks võtan hetke aega ja küsin enda käest, millised siis on need Amburile kõige iseloomulikumad omadused. Esimese asjana, mis mulle Amburite juures silma paistab, on see, et nad on tõelised seiklejad. Seiklejad nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. Amburitel on sisemine soo..
12 juuni KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI
admin 0 48265
KAKSIKUD on tähemärk, kellel on mõistust mitme tähemärgi jagu. Ta on ka kaval, aga üldse mitte negatiivses võtmes, vaid tal on kavalus, mis annab talle oskuse olla vajadusel õigel ajal õiges kohas, öelda õigel ajal õigeid sõnu või märgata õigel ajal head võimalust. Kaksikud on kiire taibuga, kiire r..
06 juuni KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER
admin 0 61112
KAALUD, Kaalud... Alustan Kaalude tähemärgi kirjutamist jah niiviisi, eks Kaalud saavad väga hästi aru, miks ma seda nii teen. Segadust tekitav jutu algus on juba väike vihje milline meie Kaalu preili või härra ka on. Tähtkujud nagu näiteks Kaalud, Kaksikud ja Kalad, nende tähemärki sümboliseerib ka..
05 juuni VÄHK 21. JUUNI - 22. JUULI
admin 0 124696
VÄHK on äärmiselt intuitiivne tähemärk ja enne, kui ma hakkan Vähki iseloomustama, soovin öelda seda, et tegemist on ühe keerulisema tähemärgiga. Nad on keerulised teistele, aga veelgi keerulisemad iseendale. Mulle meeldib Vähi tähemärk, minu elus on väga palju selle tähemärgi esindajaid ja eks ole ..
20 juuli LÕVI 23. JUULI - 22. AUGUST
admin 0 85440
Lõvi (ladina keeles Leo) on põhjataeva tähtkuju ja üks 88 tänapäeva tähtkujudest. Selle tähtkuju heledaim täht on Regulus. Lõvi oli üks esimesi konstellatsioone, mis avastati. Lõvi konstellatsioonis on 15 tähistatud tähte, millest see ka koosneb. Lõvi asetseb Vähi ja Neitsi tähtkujude vahel ning on ..
21 aug KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR
admin 0 80656
Kaljukits on tähemärgisüsteemis kümnes sodiaak, keda juhib maaelemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Ta on tõepooles..
14 aug VEEVALAJA 20. JAANUAR - 18. VEEBRUAR
admin 0 56210
Veevalaja on tähtkujude süsteemis üheteistkümnes sodiaak, kes on sündinud 20. jaanuari ja 18. veebruari vahel. Seda perioodi peetakse Veevalaja sodiaagiks ja kui sinu sünnikuupäev langeb sinna perioodi, siis oled ka sina üks maagilistest Veevalajatest. Seda sodiaaki juhib õhuelement, mis muudab Ve..
28 veebr KALAD 19. VEEBRUAR - 20. MÄRTS
admin 0 56382
Kalad on tähemärgisüsteemi kaheteistkümnes sodiaak, keda juhib Neptuuni vägi. Neptuun annab Kaladele emotsionaalsust, empaatiavõimet, tundlikkust, sensitiivsust ja tugevat intuitsiooni. Selle tähemärgi alguseks loetakse 19. veebruari ja lõpuks 20. märtsi. Kalad on tähemärk, kellel on kõige sügavam..
Tooted 1 kuni 12, kokku 12 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.