Oled sa kunagi näinud unes, et värvid seina või soovid seda värvida? Kui jah, siis oled täiesti õiges kohas - aitan sul mõista selle tähendust. Seina värvimine võib tähendada seda, et sul on elus tulemus suurejoonelisem muutus või sa oled sisenemas eluperioodi, kus hakkavad muutused tulema. Igatahes sa vajad seda muudatust, et liikuda eluga edasi ühest etapist teise.

See muutus võib tulla sinu ellu nii sinu isiklikus elus kui ka karjääris. See, kus kohas muudatus tuleb sõltub sellest, mida sa veel lisaks seina värvimisele unes nägid.

See, mis värvi sa seina värvisid, on samuti oluline:

- Kui näiteks värvisid seina musta värvi, siis see viitab mingis eluaspektis suuremat sorti kaitsevajadusele.

- Valge viitab uuendusele kogu sinu elu ulatuses ehk uuendused ilmuvad igal tasandil või neid on kindlasti vaja teha.

- Sinakas-lilla toob uuendusi sinu eluvaates.

- Roosa või punane viitab sellele, et muutus tuleb sinu armuelus.

- Kollane sümboliseerib helget ja kerget tulevikku.

- Roheline viitab tööalastele muudatustele.

Juhul kui värvisid seina ja tundsid samal ajal keerulisi tundeid, siis on sul soov midagi enda elus varjata ning teiste eest nähtamatuks muuta. Igatahes viitab see, et sul on vaja mõelda sellele, kellele sa mida enda kohta räägid. Sinu alateadvus annab märku, et sa võiksid olla ettevaatlik.

Juhul kui näed kedagi teist seina värvimas, siis sellisel juhul on teil mõlemal suhtes tulemas uus etapp. Te jätate vana seljataha ning tervitate eludes uut algust!

Värvimise kohta saad eraldi lugeda SIIT. Kõik unenägude seletajad, mille oled sulle kirjutanud leiad SIIT. Kui soovid veelgi rohkem prohvetlikke unenägusid näha, siis hoia enda voodi lähedal Lasuriidi kristalli, see toob sulle ettekuulutusi.

Tene Laul