Merkuuri ruut Neptuuniga toimub 17. juunil, 6. jaanuaril 2025, 9. juunil 2025, 1. jaanuaril 2026, 3. juunil 2026 ja 26. detsembril 2026.

Sellel päeval võid sa asjadest valesti aru saada, mis tähendab, et sul tuleks äärmiselt ettevaatlik olla selles osas, mida sa teistele räägid ja mida lased endale rääkida. Sa võid asjadest nii valesti aru saada, et need võivad viia tülideni ja probleemideni, mida tegelikult vaja üldse ei lähe.

Seoses sellega, et on valesti mõistmisi, see ei ole parim päev õppimiseks ja koolitustel käimiseks. Sellel ajal omandatud teadmised võivad olla valesti omandatud ehk vigased.

Ülimalt hea päev on kõikidele neile, kes harrastavad rituaalide ja maagiate tegemist. Need täituvad kiiremini kui tavaliselt, seega kui sul on mõni rituaal või maagia tegemise ootel, siis oleks nüüd hea seda kõike teha.

Sellel ajal soovitan tegeleda kunstiga, kuna kosmosest tuleb piisavalt inspiratsiooni. Kui oled kunstnik või tegeled mingil määral kunstiga, siis see päev sellega tegelemiseks on ideaalne. Lase kogu oma inspiratsioon lõuenditele või kuidas iganes sa parasjagu kunsti praktiseerid.

17. juunil ei ole hea keskendumine ja sellel päeval ei ole kasulik ka enda lähisuhetesse selgust tuua. Igasugune suhete tervendamine jäägu pigem mõneks teiseks päevaks - selleks, et mitte sattuda probleemidesse, millesse kogemata Merkuuri ruut Neptuuniga võib sind sellistes vestlustes tõmmata.

Sellel päeval võidakse sind valesti mõista ja kui peaks nii juhtuma, siis tea seda, et see tuleneb planeetide seisudest ning sa ei pea muretsema sellepärast, mis siit edasi saab. See laheneb iseenesest ära. Nii räägivad planeedid ehk see on tõlgendus, kuidas planeedid meid mõjutavad.

Väga oluline on sellel päeval eemale hoida alkoholist, mõnuainetest (nii ehk naa tuleb nendest eemale hoida), petuskeemidest või ükskõik, millisest madalast energiast. Miks just nüüd eriti palju tuleb nendest eemale hoida? Kuna nende tegevuste mõju, Merkuuri ruudu Neptuuni ajal, jääb sind saatma 6 kuuks. Kõik negatiivne ehk madala energiaga tegevus tõmbab sinu isikliku energiavälja 6 järjestikulisel kuul nii madalasse seisu, et sul ei ole energiat millegi tegemiseks. Kui soovid end kaitsta selle energia mõjutuse eest, siis soovitan sul sellel päeval kanda Kullisilma kristalli, mis aitab blokeerida selle madalseisu teket ning muudab sinu enda intuitsiooni äärmiselt tugevaks.

Sellel päeval tuleks võtta aega iseendale ning pühenduda enesearmastamisele. Tee sellel päeval midagi iseenda jaoks, et end hellitada ja armastada. Miks tuleks sellel päeval just seda teha? See kasvatab 6 kuuks sinu hinge sisse tingimusteta armastust ja seda just sinu enda suhtes. Kui soovid veelgi rohkem seda kasvatada, siis soovitan kanda Roosat Kvartsi, mis õpetab tingimusteta armastama ja kutsub armastuseõnne ligi.

Merkuuri ruut Neptuuniga sünnikaardis:

Oled see, kellele on sünniga kaasa antud ärivaist. Hoia seda annet ja kasvata sellest midagi tugevat ning võimast. Sa oled unikaalse silmavaatega ja seda just ärimaastikul olles. Sul on naturaalne oskus juhtimiseks ja tasakaalu kontrolli all hoidmiseks - seetõttu sobiksid sa ideaalselt ka investeerijaks.

Sind häirib see, kui keegi seab end sinu ellu uudishimu eesmärgil. See ajab sind ääretult endast välja ning sa oled võimeline enda kaitsmise nimel enda eest seisma ja läbi tugeva oskuse end väljendada, mida sa tavaliselt teedki.