Menüü
Ostukorv

KULLISILM lapik

KULLISILM lapik KRISTALLID
KULLISILM lapik
4.90€
Maksudeta: 4.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KULLISILM lapik

Võimalikud valikud

KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjusefüüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab enesekindlustisiklikku jõudu ja aitab lahti saada väga paljudest hirmudest.

Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm on üks Tiigrisilma vormidest. Kullisilma kaevandatakse peamiselt Namiibiast ja Brasiiliast, nii nagu ka enamus kristalle, kuna Brasiiliast on terve maailma kohta leitud kõige enam kristalle. Värvuselt võib Kullisilm olla täiesti must ja valguse käes võib näha selgeid tumesiniseid triipe. 

Kullisilm annab jõudu juurde erinevate projektide ja tööülesannete täitmiseks. Kullisilm toob tahtejõudu ja suurendab energiat, mida on vaja ühe või teise ülesande täitmiseks. 

Kui me räägime Kullisilmast  kui suhtekristallist, siis seda hoitakse koos armastusekristallidega vaid siis, kui suhe on hakanud lagunema ja tõepoolest soovitakse suhet koos hoida. Kullisilma kingitakse naiselt mehele, kui naine soovib suhet tugevdada ning samuti ka vastupidi.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

MEDITATSIOON

Kullisilma kristalliga on võimalik meditatsiooni minna ja selle kaudu visioone saada, mis võiksid sind eluteel aidata. Kui kasutad neid mediteerimisel, siis võid tabada enda mõtlemas kõige selle peale, mida sa saaksid enda heaolu nimel teha.

Mediteerides Kullisilmaga, kasuta alati kahte kristalli korraga. Hoia ühte kristalli ühes käes ja teist teises käes. Seda seetõttu, et nii vasak kui ka parem poolkera saaksid mediteerimise ajal aktiivsed olla ning tänu sellele tulevad visioonid ka selgemini.

Tegemist on päris tugeva kaitsekristalliga ja Kullisilma meditatsioonis on võimalik sul saada vastuseid küsimustele, mis on negatiivse alatooniga. Näiteks saad sa uurida läbi meditatsiooni, kas keegi võib sulle ohtu põhjustada. Väga kasulik on Kullisilma kasutada ajal, mil sul on kahtlusi millegi või kellegi suhtes. Mediteerides küsi enda käest väga täpseid küsimusi ja lase visioonidel tekkida.

Hea õnn ja küllus

Kullisilma soovitan endaga kaasas kanda hetkel, mil soovid õnnestuda ja hoida enda ümber head õnne ja külluslikke energiaid. Kullisilm on seotud kaitsega, hea õnne ja intuitsiooniga. Need kolm omadust muudavad selle kristalli suurepäraseks abiliseks hetkel, mil on sul vaja teha õigeid otsuseid ning hoida end võimalikult vastupidavana. Kullisilm suurendab sinu isiklikku jõudu ja võimekust.

Universaalne kaitsekristall

Kullisilm suurendab enesekindlust, isiklikku jõudu ja aitab lahti saada väga paljudest hirmudest. Näiteks kasutatakse Kullisilma pimedusekartuse ja vargusekartuse tervendamiseks. Kullisilm on väga kaitsev kristall ja on üks kristallidest, mis võiks kaitsta sinu kodu ebaõnne ja varaste eest. Kullisilma parim asukoht kodus on loomulikult välisukse juures ja kui seal juba on kaitsekomplekt, mis on kristallidest valmistatud, siis Kullisilma võib nende juurde lisada. Kullisilm konkreetselt kaitseb varaste, huligaanide ja vandaalide eest. 

Peale selle, et Kullisilm kaitseb kodu, soovitan ma seda hoida ka töölaual tööedukristallina, kuna Kullisilm annab jõudu erinevate projektide ja tööülesannete täitmiseks. Kullisilm toob tahtejõudu ja suurendab energiat, mida on vaja ühe või teise ülesande täitmiseks. 

Kullisilma kantakse kaasas reisimise ajal, eriti siis, kui reisitakse lennukiga. Kullisilm kaitseb lennuõnnetuste eest ja aitab vähendada lendamishirmu.

Kodukaitse kristallikomplekt

Kullisilm on kodukaitse kristallikomplekti üks peamisi kristalle, mis peab kindlasti selles olema. Kullisilm on universaalne kodu, sinu hinge ja perekonna elu kaitsja kristall. Kullisilm suudab ära hoida ootamatuid õnnetusi, lahendamatuid probleeme, perekonna sidemete purunemist ja see kaitseb nähtamatude jõudude eest. Seda kristalli võiks olla sellest komplektis mitmeid.

Kodukaitse kristallikomplekti kohta saad põhjalikumalt edasi lugeda SIIT.

Hoia Kullisilma oma autos

Kullisilm on tugevatoimeline kaitsekristall, mida saab kasutada väga mitmel erineval viisil. Üheks võimaluseks on hoida seda oma autos, et hoiduda õnnetustesse sattumisest. Kullisilm on üks Tiigrisilma liikidest, mis tähendab seda, et see kristall suudab ohtu ära hoida. Kullisilma hoia autos selleks, et sinu tähelepanu oleks auto juhtimise ajal teel, liikluses ja sinu teel olevatel inimestel. Kui sa soovid ära hoida ootamatuid kokkupõrkeid ja õnnetusi, mis võivad tekkida tähelepanu puudumisest, siis kindlasti kasuta seda kristalli. Kullisilma võid hoida koos teiste kristallidega, mida oled autosse eelnevalt kaitse eesmärgil viinud. 

Feng Shui

Feng Shui järgi omab Kullisilm vee elementi, mis on kasulik kodu Põhjapoolses piirkonnas. Põhi sümboliseerib karjääri, edu, tööd ja inimese isiklike saavutusi. Kullisilma hoitakse lillede juures, kui soovitakse seda energiat tasakaalustada ja head õnne majja tuua. Kullisilm sobib väga hästi kokku kodu Põhja piirkonnas Ahvileivapuuga.

Muudab sind austusväärseks ja blokeerib sinu suunas tuleva ebaviisakuse

Kullisilm muudab sind tugevamaks, julgemaks ja enesekindlamaks. Tegemist on kristalliga, mis aitab teistel sinu osas autoriteeti hoida, aidates sul olla nende silmis keegi, keda peaks ja võiks austada. Kui sa tunned, et sind ei austata kas kodus, suhtlusringkonnas või tööalaselt, siis Kullisilm aitab sind. Kullisilm tekitab aukartust, kuid mitte halvas mõttes. See pigem õpetab teistele inimestele sinu suhtes piire hoidma, blokeerides ära alandamise, tagakiusamise ja suurendades tõsiseltvõtmist ning austust. Kanna seda tööl kaasas, et saada tagasi austus,  mis on kaduma läinud. Hoia seda kodus Lääne-ilmakaares, kui näiteks sinu lapsed ei kohtle sind enam austusega. Kullisilm suurendab võrdset kohtlemist, blokeerides ära üleolemist üksteise suhtes.

Kui me räägime Kullisilmast kui suhtekristallist, siis seda hoitakse koos armastusekristallidega vaid siis, kui tõepoolest soovitakse suhet koos hoida ja see on hakanud lagunema. Kullisilma kingitakse naiselt mehele, kui naine soovib suhet tugevdada, samuti ka vastupidi.

Kullisilm aitab sul saavutada enda elus rahulolu. Kui sa tunned, et sa ei ole rahul sellega, mis sul on, või sa ei oska enda elus väärtustada väga olulisi pisikesi asju, siis Kullisilm avab sinu silmad. Kullisilm aitab sul tunda rahulolu kõigest sellest, mis on sinu elus hea, pannes sind tundma tänulikkust. Lisaks aitab Kullisilm tekitada sinu ellu ka rahulolu soodustavaid sündmusi ja elemente. Hoia seda kristalli enda kodus, et see saaks sinu ellu seda tuua või kanna seda kristalli ehtena, et see saaks sinu silmi avada. 

Salakavalus ja ärakasutamine

Kullisilm aitab näiteks sul läbi näha seda inimest, kellel on soov sind enda jaoks ära rakendada/kasutada. Kullisilm kaitseb sind salakavaluse ja ärakasutamise eest. See avab sinu silmad ennem, kui lased endale liiga teha. Kullisilm julgustab ka sul enda eest seisma.  

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Silmanägemist, aidates sellel teravamaks muutuda ja aitab erinevaid silmadega seotud haigusi ravitseda. Väga heaks talismaniks neile, kes on silmaoperatsioonil käinud või lähevad sellele, aidates paraneda ja kaitsta õnnetuste eest. 

- Kullisilm tugevdab analüüsivõimet ja kaitseb Alzheimeri haiguse eest. 

- Kullisilm tervendab kaela, kaelalülisid ja aitab lahti saada lümfivaludest, mis on kaela piirkonnas. Kui kael valutab või kaelaga on mõni õnnetus juhtunud, siis tuleks Kullisilma võimalikult kõrgel kurgu lähedal kanda.

KURGUTŠAKRA

Kullisilm on tugevalt seotud Kurgutšakraga ja Kullisilm aitab sellelt Tšakralt eemaldada tõsisemad blokaadid, mis ei lase ülemistel Tšakratel terveneda. Eriti kasulik on Kullisilma tervendus neile, kes soovivad enda intuitsiooni arendada, aga tunnevad, et üks tõeline sisemine probleem on neil selle saavutamiseks.

KOLMAS SILM

Kullisilm aitab Kolmandat Silma tugevamaks muuta. See on oluline, kui sa soovid olla intuitiivne ja näha öiseid visioone unenägudes. Kullisilma kasutades aitab see Kolmanda Silma Tšakral aktiivsemaks muutuda. 

SODIAAK

Kullisilma talisman on AMBURITELE, aidates nende Aurale tekitada tugeva kaitse salakavaluse eest.

Kullisilm on kasulik KAALUDELE, aidates nende intuitsiooni teravaks ja selgeks muuta. See on visioonide kristall, mis toob Kaaludele head sisemist vaistu ja oskust enda elu võimalikult hästi elada. See aitab mõista, mis toob õnne ja mis mitte. 

Nendel Kaaludel, kes on sündinud 1. - 3. oktoobril, aitab Kullisilm õigel ja valel vahet teha. Lisaks aitab Kullisilm Kaaludel intuitiivsemaks muutuda, aidates suurendada oskust ise enda elus toimuvat ette tajuda ja mõista seda, kuhu tuleks liikuda.

Kullisilm on kasulik armastusekristall JÄÄRA meestele, aidates neil endale kaaslast leida, armastuses õnne tuua ja isegi hingesugulast üles leida.

ASTROLOOGIA

Kullisilm annab igaühele, kes on Tiigriaastal sündinud, jõudu, enesekindlust, vastupidavust, kaitset, tarkust, intuitsiooni ja enda teekonna ülesleidmist. Tiigriaastal sündinul võiks Kullisilm olemas olla, seda võiks aeg-ajalt kanda või enda kodus hoida. Kui Kullisilma ei soovita kanda, siis oleks hea, kui tükike Kullisilma kristalli oleks foto lähedal, et kristalli vägi saaks foto kaudu oma jõudu edasi anda.

Kullisilm on nende õnnetalisman, kes on sündinud 1950 - 1951 Metallitiigri aastal.

NUMEROLOOGIA

Kullisilm on õnnekristall neile, kelle elutee numbriks on 7. Kullisilm aitab blokeerida negatiivseid mõtteid, aitab stressi maandada ja kaitsta emotsionaalsete probleemide eest. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel tunda end hästi ja üksilduse tundest vabaks saada, mida see elutee number võib põhjustada. Lisaks kõigele sellele toob Kullisilm õnne, küllust ja rikkust selle inimese ellu. Kullisilm aitab elutee number 7 kandval inimesel üles leida sobiliku eriala, millest leiaks ta enda õnne. Kullisilm toob isiklikku edu. Kullisilm aitab eemale hoida elutee number 7 kandja elust neid inimesi, kes takistavad tema arengut ja kes toovad talle ebaõnne. Soovitan elutee number 7 kandjal Kullisilma enda elus hoida, kanda seda või hoida seda sünnikristallide laekas.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Kullisilma võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
9.30€
Maksudeta:7.62€
KULLISILM poleeritud
Enim müüdud
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
4.10€
Maksudeta:3.36€
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
187.50€
Maksudeta:153.69€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
3.70€
Maksudeta:3.03€
SUGILIIT on väga kauni välimusega kristall, mis kiirgab violetset valgust. Violetse valguse kristallid on tugevatoimelised intu..
5.00€
Maksudeta:4.10€
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas asuv riik ..
3.00€
Maksudeta:2.46€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
5.50€
Maksudeta:4.51€
KUMMEL on läbi aegade olnud rahvameditsiinis au sees oma rahustavate, seedeprobleeme tervendavate ning põletikku ja pinget maandavate toimete..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.