Numeroloogias on eluteenumber see, mis viitab sinu iseloomule ja eesmärgile. Eluteenumbreid on võimalik lihtsasti välja arvutada - liidad kokku enda sünnikuupäeva ja aasta kuniks saad ühekohalise numbri. Number kolm sümboliseerib kedagi, kes on väga kunstiline või kellele meeldib kunsti vaadata, nautida ja mõnele ka soetada.

Numeroloogia järgi on eluteenumber 3 esindaja piisavalt iseseisev inimene, et talle ei lähe korda see, mida keegi temast arvab - see annab palju eeliseid nii enesekindlas suhtlemises kui ka eneseväljenduses. Eluteenumber 3 esindaja ei ole kindlasti arg ega soovi hoida omaette, mida parem seltskond teda ümbritseb, seda õnnelikumaks ta muutub.

Kui eluteenumber 3 esindaja soovib stressi maandada, siis on kõige õigem kasutada eneseväljenduseks ja maandamiseks kunsti.

Igal inimesel siin maailmas on ülesanne, miks ta elab. Me tulime siia maailma kogema ja andma. Eluteenumber 3 näitab selgelt seda, et sa oled tulnud siia maailma numeroloogia tasandil eesmärgiga hoida omavahel koos teisi inimesi. Sa oled liitja - teiste inimeste ühendaja. Kui sul peaks kunagi tulema tunne, et soovid üht ja teist inimest omavahel kokku liita ehk tutvustada, siis tee seda alati. See on üks sinu ülesannetest, millega siia maailma tulid.

Kui sa oled sündinud eluteenumber 3 all, siis sa oled äärmiselt optimistlik, lahke ning sa näed end ümbritsevat loomulikult helgetes ja kergetes tunnetes. Sinu jaoks on oluline see, et kõik inimesed sinu ümber tunneksid end suurepäraselt ja kellelgi ei oleks halb olla. Juhul kui keegi tunneb ennast halvasti, siis oled sina see, kes muudab selle inimese tuju paremaks juba enda loomuliku olemusega, enda kohaolekuga. Alati on hea, kui sa oled seltskonnas olemas, tood teistele naeratuse näole juba enda loomusega.

Eluteenumber 3 seostatakse numeroloogias loovuse, eneseväljenduse ja suhtlemisega. Selle eluteenumbriga inimestel on sageli järgmised isiksuseomadused. Ta on väga loominguline ja kunstiline. Indiviididel, kelle eluteenumber 3 on loomuomane anne loomingulisteks ettevõtmisteks. Neid tõmbab sageli kunst, olgu selleks siis kirjutamine, maalimine, muusika või mõni muu kunstilise väljenduse vorm.

Eluteenumber 3 isikutel on sageli dünaamiline ja kirglik armuelu. Nende karismaatiline, loominguline ja väljendusrikas olemus mõjutab nende suhtumist suhetesse, muutes nad kaasahaaravaks ja nauditavaks partneriks. Siin on mõned ülevaated selle kohta, kuidas eluteenumber 3 positiivselt armuelus liigub. Elutee 3 isikud on loomulikult võluvad ja romantilised. Nad teavad, kuidas panna oma partner tundma end erilisena ja hellitatuna, sageli läbimõeldud žestide ja loominguliste armastusavalduste kaudu.

Eluteenumber 3 esindaja võib olla kimpus sellega, et ta muudab pidevalt enda meelt ning hüppab ühelt teemalt teisele päris kiirelt. Ühtepidi on see omane eluteenumber 3-le, kuid teistpidi see häirib teda ennast ja võibolla lähedasigi. Sellest ei ole midagi, kuna sinu spirituaalne kasv toimub siis, kui on õige aeg ning muudad selle hüppamise ühelt teemalt teisele ühel hetkel tasakaalukamaks. Kus suudad keskenduda ühele teemale piisavalt pikka aega kuniks vaja täpselt on.

Kui soovid seda osa endas kiiremini tervendada, siis soovitan kanda sul enda õnnekristalli - Dalmaatsia Jaspsist. See aitab keskenduda ning toob üleüldiselt head õnne.

Eluteenumber 3 esindajatel on samuti kriitikatundlikkus. See, et oled eluteenumber 3 esindaja tähendab, et sa ei ole enda eelmises elus ära õppinud, mida tähendab tingimusteta armastus ja sul on vaja see selles elus ära õppida. Kui sa ühe hetkel ei ole kriitikale tundlik, siis sa oskadki tingimusteta armastada. Sellisel juhul sa tead, et sa oled enda selle elu ühe suure ülesande ära täitnud - õppinud tingimusteta armastama.

Kui oled sündinud eluteenumber 3-na, siis sind iseloomustavad loovus, väljendus- ja suhtlemisoskus, mistõttu sobid ametitesse, mis võimaldavad neid andeid kasutada. Sa oled loovuslik ja uuendusmeelne, kui oled sündinud selle numbriga. Eluteenumber 3 inimesed arenevad keskkondades, kus nad saavad mõelda kastist välja ja tuua värskeid ning loomingulisi ideid lauale. Nad on loomulikud uuendajad, kes naudivad uute kontseptsioonide ja lahenduste uurimist.

Inimesed, kelle eluteenumber 3, on tuntud oma elava, sotsiaalse ja väljendusrikka isiksuse poolest, mis teeb neist suurepärased sõbrad. Eluteenumber 3 isikud arenevad sotsiaalsetes oludes ja naudivad sõpradega koosolemist. Tihti on nemad just need, kes algatavad plaane ja toovad koosviibimistele energiat.

Kui sinu eluteenumber on 3, siis see muudab sind ääretult heaks kuulajaks ja seetõttu on teistel inimestel sinu seltskonnas lihtne ja mugav olla.

Akvamariin on suurepärane kristall eluteenumber 3 inimestele, eriti armastuse ja õnne toomiseks. Siin on mõned põhjused, miks Akvamariin sobib just eluteenumber 3 inimestele ning kuidas seda kasutada:  

1. Rahustab ja tasakaalustab - Akvamariin on tuntud oma rahustavate omaduste poolest, mis aitavad eluteenumber 3 inimesi tasakaalustada. See aitab maandada nende kõrget energiat ja rahustada emotsionaalset tundlikkust. 

2. Soodustab selget suhtlemist - Eluteenumber 3 inimesed on tuntud oma kommunikatsioonivõime poolest. Akvamariin tugevdab neid omadusi, aidates neil veelgi paremini väljendada oma mõtteid ja tundeid.

3. Toetab emotsionaalset tervist - Akvamariin aitab leevendada stressi ja ärevust, mis võib olla kasulik eluteenumber 3 inimestele, kes võivad olla emotsionaalselt tundlikud ja kergesti haavatavad. 

4. Suurendab loovust - Kuna eluteenumber 3 inimesed on sageli väga loovad, võib Akvamariin suurendada veelgi nende loovust ja inspireerida uusi ideid ja projekte.

Kuidas Akvamariini kasutada?

1. Kaasas kandmine  - Kandke Akvamariini ehtena (näiteks kaelakee või käevõru kujul), et kristalli energia oleks alati teie Auraväljas. See aitab pidevalt kaasa rahulikkuse ja tasakaalu säilitamisele. 

2. Mediteerimine - Kasutage Akvamariini meditatsiooniks, hoides kristalli käes või asetades selle oma Kolmanda Silma või Südametšakra piirkonda. See võib aidata sügavamalt ühenduda oma sisemise rahuga ja suurendada intuitsiooni. 

3. Kodus või tööl hoidmine - Asetage Akvamariin oma kodus või töökohal, et tuua ruumi rahu ja harmooniat. See võib aidata luua positiivset ja inspireerivat keskkonda. 

4. Magamistoas hoidmine - Hoidke Akvamariini öökapil või padja all, et edendada rahulikku und ja toetada emotsionaalset tasakaalu. Akvamariin on ideaalne kristall eluteenumber 3 inimestele, aidates neil säilitada rahu ja tasakaalu, suurendada loovust ja parandada kommunikatsiooni. Kristalli kaasas kandmine ja kodus hoidmine toob palju positiivset energiat ja õnne armastuses ja elus üldiselt.

Eluteenumber 3 annab sulle vähem muretsemist enda eluteel, sa võtad kõike kergemalt ja julged vastu vaadata raskustele hoolimata sellest, et need sulle ei meeldi. Need on ära lahendamiseks ja seetõttu võtab sinu alateadvus neid ka kergemini vastu. Numeroloogia annab sulle suuresti väge juurde olla tugevam isiksus.

Kõik erinevad eluteenumbrid ja nende kohta lugemist leiad SIIT.

Tene Laul