Lasuriit on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab veelgi täpsema tulemuse ennustamisel, mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele leiad. Seega on soovitatav ka peale põhikomplekti lisada teisi kristalle komplekti.

VASTUS: Üldiselt tuleb Lasuriidi kristalli ennustus kotist välja siis, kui sul palutakse end hetkel kõikide ja kõige jaoks võimalikult nähtavaks teha. See tähendab seda, et on aeg liikuda välja, näidata end, et hea õnn saaks üldse sinuni jõudagi.

- Lasuriit ennustab suhte teemal uut algust, uusi võimalusi, uut inimest ellu tulemast ja kui oled suhtes, siis see ennustab täiesti uut peatükki teie kahe elus, aga seda positiivses võtmes.

- Reisi küsimuse korral Lasuriit annab teada, et eelpool tuleb reis, mis on sinu spirituaalsele avanemisele hea. See reis ei pruugi olla meelelahutuslik, aga see on õpetlik.

- Tööalaste küsimuste korral Lasuriit annab teada, et sa pead hetkel väga palju vaeva nägema ja enda tunnustuse ise välja teenima.

- Lasuriit tervise teemadel annab sulle teada, et sa võid liialt üle mõelda hetkel enda tervisliku seisundi. Arvatavasti ei ole seal tegelikult mitte midagi, isegi kui sa tunned, et seal on.

- Lasuriit võib ette ennustada seda, et on soodne aeg prohvetlikeks visioonideks ja soovmõtlemise täitumiseks.

PÄEVASÕNUM Päevasõnumina annab Lasuriit sulle teada, et hetkel on sinu enda kaitseingel ja võib-olla isegi lisaingel sinu Auras, mis tähendab seda, et ole äärmiselt ettevaatlik oma soovide ja emotsioonidega. Mida tunned, mida mõtled, see Inglite poolt teele saadetakse.

Põhilised märksõnad: prohvetlikud visioonid, enda nähtavale toomine, inglid auras, spirituaalne reis.