Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - TENE ARTIKLID - kaitseingel RSS Feed

07 veebr 6 ÜLIOLULIST MÄRKI, ET KAITSEINGEL SOOVIB SINUGA KONTAKTEERUDA
admin 0 36379
Kaitseingel on sinu kõrval selleks, et aidata sul selles elus enda eluülesanded täita. Tema töö on hoolitseda selle eest, et sa jõuaksid õigel ajal õigesse kohta. Tema on see, kes aitab sul kohtuda inimestega, kes peavad sinu eluteel sind kohtama ja palju muudki. Sellest kõigest tulenebki tema nimet..
20 juuli KAS IGAÜHEL MEIST ON KAITSEINGEL?
admin 0 4844
Tihtipeale satun ma sellistesse vestlustesse, kus minu käest küsitakse nõu enda kaitseingli tuvastamisel ja väga tihti küsitakse just nõu selle kohta, kas ikka temal, temal või temal on kaitseingel. Pidevalt küsitakse minu käest: "Tene palun ütle mulle, kas keegi seisab ka minu seljataga, kas mul on..
29 juuli KAKSIKLEEKIDE INGLINUMBRID EHK SÕNUMID UNIVERSUMIST (4. OSA)
0 9668
Kui sa oled mind aastaid jälginud ja minu artikleid lugenud, siis oled kindlasti Inglisõnumitega kursis. Kui mitte, siis selgitan sulle kiirelt ja lühidalt ära, mis need on. Tegemist on korduma kippuvate numbritega, mis ilmuvad sinu teele. Näiteks sa näed pidevalt 2 ja 1 ning seda erineval kujul. Kü..
15 juuni INGLISÕNUMID - 7 ja 4 KOMBINATSIOON
0 2791
Inglisõnumid on need, kui sa näed korduvalt ühe ja sama numbri kombinatsiooni, näiteks kellaajana, autonumbritena või majanumbritena. Ei ole otseselt vahet, kuidas need numbrid sinuni jõuavad, tähis on, et need jõuavad. Need ongi Inglisõnumid. Igal numbril on enda eriline tähendus ja ma aitan sul mõ..
28 jaan 6 ÕUDUSUNENÄGU, MIDA EI TOHIKS KUNAGI IGNOREERIDA
0 38402
Õudusunenäod on väga erksad, tõetruud ja hirmutavad. Hommikul ehmatusega ärgates on su sees ärev, närviline või ebamugav tunne. Paljude jaoks võivad need rikkuda terve päeva, sest kuskil kuklas on tunne, et juhtub midagi väga-väga halba. Tihtipeale ei tähenda õudusunenäod seda, et midagi katastroofi..
19 jaan VAIP - UNENÄGUDE SELETAJA
0 902
Vaip sümboliseerib mugavust, luksust, hubasust, küllust, rikkust, soojust ja head enesetunnet. Vaiba unes nägemine toob esile just selle energia, loomulikult sõltub kõik ka sellest, millises kontekstis sa unes vaipa nägid. Vaiba tähendus võib olla nii heaendeline kui ka vastupidine. Meenuta täpselt,..
17 nov INGLISÕNUMID - 8 JA 2 KOMBINATSIOON
0 2553
Inglid on sinu lähedal, sinu elus ja kaitsevad sind, kui sa ise nendega kontakti lood või kui sul on nende abi vaja. Kui näed viimasel ajal korduvaid Inglinumbreid ehk sõnumeid või sinu teele on sattunud näiteks 8 ja 2, siis tea, et sellel kõigel on oma tähendus. 8 ja 2 kombinatsiooni nägemine, sõlt..
04 okt KAS SURNUD LÄHEDASED VÕIVAD SAADA MEIE INGLITEKS?
0 33618
Kas sa usud inglitesse? Elu peale surma? Sellesse, et sureb meie keha, mitte meie hing? Kui sa oled juba selle kõigeni jõudnud, siis sa ilmselt tunnetad, usud, tajud või tead, et inglid eksisteerivad. Oled kogenud imelisi hetki, mida pole võimalik loogikaga lahti seletada ja kus sa tead, et selle ta..
27 sept 7 MÄRKI, ET SINU KOLMAS SILM SOOVIB SIND ÕIGELE TEELE JUHATADA
0 48974
Kolmas Silm on kuues Tšakra, mis asub otse sinu otsmikul. Tegemist on Tšakraga, mis on seotud intuitsiooni ja õigete otsuste langetamisega. Kui see töötab korrapäraselt ja on tervendatud olekus (tervendatud näiteks kristallidega), siis tekib sinu sees selgeltteadmine ja oskus märgata tõde. Kui Kolma..
20 sept 5 ASJA, MIDA ÄRA KUNAGI KAALUDELT KÜSI
0 18838
Kaalude esindaja on see, kes suudab kõiki üllatada. Pealtnäha on ta tundlik ja tagasihoidlik, kuid tegelikkuses on temas suurejooneliselt kangust ja tugevust, mis lööb välja just siis, kui on vaja enda, enda tõe või kellegi teise eest seista. Ära lase end sellest tagasihoidlikust energiast petta. Ka..
06 sept KUIDAS TEADA, KELLEL ON VANA VÕI NOOR HING
0 23030
Kui tullakse minu juurde eraseansile, siis peatume tihti teemadel, mis on üdini spirituaalsed ja seotud hingede rändamisega. Väga tihti küsitakse minu käest: "Kui vana hing ma olen? Olen kusagilt kuulnud, et olen elanud 30 korda?" Seda küsivad minu juurde külla tulnud inimesed iseenda kohta. Mul ei ..
20 aug TIIGER - HINGE TOOTEM
0 3730
Tiiger on sinu hinge tootem, kui sul on selle ilusa ja kuningliku loomaga seletamatu side. Kui nad meeldivad sulle lausa meeletult ja sa oled juba noorest peale tundnud nendega tohutut sidet, siis võib see olla märk, et oled ühes enda eelnevas elus elanud tiigrina. Kui sinu hinge tootem on tiiger, ..
14 juuli INGLISÕNUMID - 9 JA 5 KOMBINATSIOON
0 3092
Inglisõnumeid hakkad nägema siis, kui kellelgi Inglite maailmast, näiteks sinu isiklikul Kaitseinglil, on sulle midagi tähtsat öelda või siis, kui ta on tulnud sind abistama. Inglid tulevad välja kahel erineval põhjusel - sa kas oled suures hädaohus ja nende kohustus on sind aidata või sa teed midag..
31 mai INGLISÕNUMID - 8, 3 JA 1 KOMBINATSIOON
0 2557
Erinevaid Inglisõnumeid on tohutult palju ja paljud neist võivad olla seotud kolme erineva numbriga. Näiteks võib sinu Inglisõnumiks olla number, milles esinevad 8, 3 ja 1. Nende numbrite järjestusel ei ole väga suurt vahet, sõnum on ikkagi üks. Kui sa oled näinud numbrit 831, 138 või 813, siis soov..
Tooted 1 kuni 12, kokku 61 tootest (6 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.