Õhupalli ei nähta unes just tihti, aga vahel võib see sümbol sulle ikkagi ettekuulutust tuua. Kui sa hakkad enda unenägusid rohkem tõlgendama, siis sa võid tähele panna, et need võivad kohati olla väga utoopilised ja huvitavate sümbolitega. Kindlasti analüüsi enda emotsioone, mida koos õhupalliga tundsid, samuti on suur roll inimestel, kes su unes eksisteerisid, lisaks ka teistel sümbolitel, mida unes nägid.

Õhupall sümboliseerib kahte peamist asja. Emotsiooni millegi suhtes, lootust või pettumust, oleneb siis, millises kontekstis oli õhupall sinu unes. Lisaks sümboliseerib ka loomingulist lähenemist, millele, seda aitavad mõista teised unes nähtud sümbolid ja tegevused. 

Kui õhupall lendab taevasse,
siis sa lähed läbi raskuste õnne poole ehk võit tuleb pingutamise ja vaevaga. Kui õhupall lendab vaikselt ja kaunilt, siis saabub peagi sinu ellu rahu, kui kaob taevasse kiirelt ja järsku, siis võib õnn peatuda sinu juures vaid korraks.


Õhupalli täis puhumine sümboliseerib sinu head lootust millegi suhtes, sinu enda inspiratsiooni, ambitsioone ja vajadust tegutseda. See on väge positiivne enne. See võib olla ka märk, et saabub lootus asjas, mille suhtes sul ei olnud eelnevalt lootust või võimalust.

Kui sa hoiad käes õhupalli, mille sa saadad teadlikult taevasse, siis see sümboliseerib millegi või kellegi vabaks laskmist. On keegi, keda sa sa ei hoia enam enda elus kinni või on midagi, mida sa tõrjud enda elust eemale. Kui sa aga hoiad õhupallist tugevasti kinni ja kardad selle vabaks laskmist, siis sa hoiad ka enda elus millestki kinni, selles on midagi, mis ei teeni sind enam hästi või sa kardad selle kaotamist nii väga, et see tekitab sulle stressi.

Väga suur õhupall on märk sellest, et see, mida teised sümbolid su unenäos ette kuulutavad, mõjutab sind väga tõsiselt. Sa võid tunda millegi suhtes survet.

Must õhupall on alateadvuse märk depressioonist, isegi siis, kui ülejäänud märgid või sümbolid on positiivsed.

Tühi või ebakorrapärase kujuga õhupall kannab endaga kaasas negatiivset informatsiooni, mis annab sulle teada peagi saabuvast reetmise tundest või ebamugavast situatsioonist. See on ka märguanne, et sa oled kellegi suhtes väga pettunud või mingi situatsioon ei vastanud sinu ootustele ja sa ootasid sellest midagi muud.

Kui seesama õhupall on sinu käes, siis see tähendab seda, et mõni inimene on pidanud sinus pettuma. Kui seda hoiab käes keegi teine, siis see on vihje selle kohta, et sina oled temas pettunud.

Katkine õhupall sümboliseerib mõnda ideed, mille suhtes sa võid olla veel skeptiline ja mis vajaks sinu poolt rohkem tähelepanu ning tegutsemist.

Õhupalli katki tegemine on märk peagi saabuvast problemaatilisest perioodist, kus on palju muret ja kurbust ning seda põhjusega. Kui sina teed õhupalli katki, siis sa ise põhjustad probleemi. Kui õhupalli lõhub keegi teine, siis tekitab tema selle probleemi.

Kui sa otsid õhupalli, siis see on märk selle kohta, et sa otsid enda ellu rohkem loovust ja ka väljapääsu millestki, mis rõhub sind juba ammu.

Kui õhupall läheb õhku täis, siis tuleb päevavalgele mõni situatsioon, mis võib sulle teha väga palju liiga või tekitada pahameelt.

Õhupalli sees kinni olemine kuulutab ette väga ohtlikku ja ebasoodsat ettevõtmist, reisi või projekti. Kui soovid mõista, milles ebaõnn peitub, seleta lahti selles unenäos olevad teised sümbolid.

Kui sa puhud õhupalli täis ja samal ajal tekib sul hirm, et see läheb katki, on see märk sinu alateadvusest, et sa kardad millegi suhtes läbi põleda.

Kui sa sõidad unes kuumaõhupalliga, siis see on märk, et sa peaksid enda negatiivsusest vabanema ja suhtuma millessegi positiivsemalt. Samuti võib see olla märguanne, et sa hakkad stressist välja tulema. Kuumaõhupall sümbolina soovitab sul enda närvilist reaktsiooni vaos hoida ja suhtuda täie rahuga millessegi, mis tuleb päevavalgele.

Kui sa vaatad kuumaõhupalli lendamas või näed seda lihtsalt kusagil kaugemal hõljumas, siis on see märk selle kohta, et sa hakkad mingis kindlas olukorras enda üle kontrolli kaotama.

Kui sa oled õnnelik ja näed kuumaõhupalli lendamas ning rõõmustad seda nähes, siis sa soovid kellegi silmis paista rohkem positiivsena ja sa hakkad selle nimel pingutama.

 
Kui sa soovid unenägude nägemist aktiveerida, siis leia igas päevas kasvõi 5 kuni 10 minutit aega mediteerimiseks. Meditatsioon lõõgastab ja aitab tšakraid tervendada. Kasuta mediteerimiseks eeterlikke õlisid, need aitavad rahutasandile jõudmist kiirendada, selleks põleta neid õlilambis või difuuseris. Meditatsiooniks sobivad tegelikult kõik eeterlikud õlid, soovitan sul valimisel kuulata enda intuitsiooni. Hoia enda magamistoas Skolessiidi ja Seleniidi kristalle, need toovad prohvetlikke unenägusid. Loo kristallide jaoks eraldi alus, karp või hoia neid öökapi peal. Kristallid aktiveerivad sinu Kroontšakra ja see omakorda laseb visioonidel läbi une sinuni jõuda. 

Kõik minu teised unenägude seletajad leiad SIIT.

Alati armastusega ja sinuga telepaatiliselt ühenduses olles

Tene Laul