Igal kuul on oma vägi, jõud, ainulaadne iseloom ja sellega kaasnev energia, millega see inimesi mõjutab. September tuleb ladinakeelsest sõnast septem, mis tähendab number seitset või seitsmendat. Algupäraselt algas aasta vanade Roomlaste kalendri järgi märtsikuust, milles siis september oli ka seitsmes kuu. Nüüd on see üheksas kuu ja omab number üheksa numeroloogiat. Numeroloogia on väga tugeva tähendusega ja see annab jõudu igaühele. Kui septembrist sai üheksas kuu, siis see hakkas ka seda numeroloogiat endaga kandma.

September on üheksas kuu terves aastas, numeroloogilisel tasandil sümboliseerib see tasakaalu ning ootamist. September kannab endaga kaasas number üheksa maagiat, mis annab sellele kuule jõudu tuua inspiratsiooni inimeste hingedesse. September on see aeg, kus hing hakkab midagi uut otsima.
Kas sina oled tundnud ja suudad meenutada, millised on olnud sinu septembrikuud? Mina võin igatahes öelda, et minu jaoks on alati olnud september uute alguste loomise perioodiks, kuna hing on tõepoolest motiveeritud tegutsema ja inspiratsiooni lendab uksest-aknast sisse. See on loomise kuu!

September on see kuu, kus luuakse endale uus tempo, rütm ja rutiin. Tullakse välja suvisest perioodist ja päikese mõjutuste alt ning hakatakse tasapisi samm-sammult liikuma Kuu valitsuse poole, milleks on pimeduse periood. Tehakse esimesi samme, vaimselt valmistatakse end ette liikumiseks uuele tasandile. Seda tehakse kõike alateadlikult, mida intuitiivsem on inimese hing, seda rohkem ta suudab seda imelist septembrikuud nautida.

September on number üheksa kandja, mis tähendab, et see on kuu, kus enamus inimesed soovivad enda ellu tuua perfektsust. Seda selles mõttes, et soovitakse asju korda seadma hakata. See soov tuleb seestpoolt, see ei ole midagi, mida keegi ütleks sulle, et vot, tee seda nüüd. See on inimese hinge soov luua kord majja. See on korrastamise kuu, kus mitte ainult ei minda aeda tööd tegema, vaid seda tehakse igal tasandil, suhtes, tööalaselt, kodus ja enda tervises kõige enam.

Septembrit valitseb tööingel, mis tähendab seda, et sulle antakse töötegemiseks palju jõudu. See on ideaalne aeg olla töörütmis ja see on üks parimaid kuid, kus inimene tunneb ennast töötades ka õnnelikult. Töötegemine annab sellel kuul energiat - mida rohkem sa ennast füüsiliselt rakendad, seda rohkem sa endasse energiat kogud. See oleks nagu viimase energia võtmine pikema pimeduse ajale üleminekuks, et see energia teeniks sind ka kõik teised kuud, kus Päikest jääb vähemaks.

Vanade maagide kalendri järgi ennustab septembrikuu esimene päev ette terve septembri ilma. Kui on kuiv ja päikesepaisteline, siis on see terve kuu nii. Kui on niiske ja pilves, siis terve kuu on rohke sajuga.

Septembri juures on kõige tähtsam see, et inimene vaataks iseenda sisse ja küsiks: "Kas ma olen rahul iseendaga, kas ma olen rahul enda eluga?". Tuleb oodata, mida sisemine hääl sellele vastab. Soovitan teil seda järgida. Septembrikuu on aeg, kus on kõige enam võimalusi enda heaolu jaoks uusi asju ette võtta. See on alguse kuu, see on mineviku seljatamise aeg ja hingelise kasvamise periood.

Kui tunned, et soovid enda juures ja elus midagi muuta, siis alusta sellega septembris. September annab sulle jõudu selle saavutamiseks, mille oled enda jaoks sihiks ning motivatsiooniks võtnud. September on enda tervendamise aeg, kus mõeldakse rohkem sellele "Mida mina tahan?" ja "Mida mina väärt olen?".

Septembris on hea aeg ära lõpetada kõik, mis kord on käsile võetud ja mis ootab lõpetamist. Olgu siis selleks ülesandeks remondi lõpetamine või hoopis midagi muud. Septembris vanade asjade lõpetamine toob hingerahu tervesse sügisesse perioodi.

Sellel kuul võta endale ülesandeid ja kohustusi, mis on seotud tööga, kodu korrastamisega, aia korrastamisega või perekonnaga. Need on need lisaülesanded, mida september soosib peale enda hinge ning tervise korda seadmisele. Kõik teised kohustused ja ülesanded jäägu ootele.

Tuppa tuuakse pihlakamarju ja oksi, et enda kodule võimsamat kaitset luua. Aseta pihlakamarjad enda kodu kaitsekristallide peale, et nende tööd võimendada või riputa kodu välisukse lähedale.

September on see kuu, kus tuleb rohkem tegeleda iseendaga, perekonnaga ja tööga, see kuu ei soosi sõprussuheteid. Sõbrad jäävad terveks kuuks ootele, kuna sellele ei ole head energiat antud. Parem on hoida end eemale istumisest ning meelelahutuslikul eesmärgil koosviibimistest, kuna ei ole lihtsalt õige aeg sinna energiat jagada.

Septembri vägi on väga sarnane Täiskuu väele, kus Täiskuu loomise ajal antakse inimestele väga palju füüsilist energiat. September on täpselt samasugune, sellepärast, et tuleb asju korda seadma hakata. Igal kuul on oma vägi, täpselt selline, mida sul on vaja. Kasuta seda targasti ära, kasuta enda energiat õiges suunas - sellel kuul tee tööd ja näe vaeva, et külluseenergia sinu ümber õitsema hakkaks.

Septembri talismaniks on Ahhaat.

Ahhaat annab sulle terve septembri vältel palju energiat ja on kasulik neile, kes soovivad septembrist maksimumi võtta ning palju tööd ära teha. Ahhaadi kandmine septembris annab jõudu kõik ülesanded lõpuni viia ning säilitada ka energiat muudeks asjadeks.

Alates septembrist hakatakse kodus küünlaid põletama, et Päikeseenergiat rohkem ammutada ja seda koduenergiasse kutsuda. Küünalde põletamisega säilib inimese isiklik energia ja seda tehakse kuni kevadise pööripäevani välja.

Spiritualistid kasutavad septembrikuud ennustamiseks, enda spirituaalsusega tegelemiseks, kristallide kandmiseks, pendeldamiseks, kristallidega ennustamiseks, enda intuitsiooni kuulamiseks ja kaartide ladumiseks. See on aeg, kus võetakse uuesti käsile kõik see, mis on hingele hea ja arendatakse enda spirituaalset poolt.

SÜGISENE PÖÖRIPÄEV

Sügisene pööripäev jääb alati septembrikuusse, iga aasta on see kas 22. või 23. kuupäeval.

Sügisene pööripäev on see, millal öö ja päev on täpselt sama pikad. Sügisene pööripäev on maagide kalendri järgi üleminek sügisele ehk Päikeseenergia vähenemise perioodile.

Maagide kalendri järgi tähistatakse sügist pööripäeva suure pidusöömaga, kus tuuakse lauale kõike seda, mida on terve poolaasta kasvatatud ning nendest samadest aiasaadustest valmistatakse kõike maitsvat. See on kui tänuväärne õhtusöök maajumalanna Gaiale, et ta on aidanud seda kõike anda ja luua.

Sellel päeval põletatakse rohkelt oranžikat või pruuni toone küünlaid ning tuuakse tuppa õunu, mis sümboliseerivad viljakust. Õunad toovad head õnne järgmistesse pimedatesse kuudesse, mis on peale septembrit ees ootamas.

Põletatakse ka mürdi või Salvei rituaalitaime ning Salveiviirukeid, et anda jõudu uuele etapile üleminekuks.

Sügisene pööripäev on alati olnud nõidade jaoks tähistamist väärt, see on aeg, kus nõiad hakkavad jälle rohkem tervendustega, ennustamistega ja abistamistega tegelema. Kui suvine ja kevadine aeg on see, kus tegeletakse varustamisega, energia ammutamisega, siis sügisene aeg on see, kus võetakse jälle ette ennustamised. See on ka põhjus, miks näiteks mina suveti tegelen vähem inimeste isiklikult abistamisega ja hakkan sügisel-talvel sellega uuesti tegelema. Selleks on lihtsalt õige aeg! Pealegi kohe peale sügist pööripäeva hakatakse valmistama maagiajooke ja -salve, mida tervenduses kasutatakse, mida saab siis ka hiljem inimeste abistamisel ära rakendada.

Sügisesel pööripäeval ollakse võimalikult kaua üleval ja ei minda magama enne südaööd, et koguda terveks sügisperioodiks enda hinge eluenergiat. Sellel õhtul põletatakse väga palju küünlaid, et eluenergiat tõsta ja juuakse Invgeri-Kaneeli teed.

SEPTEMBER ON VARUMISE JA SÄILITAMISE KUU

September on see aeg, kus hakatakse kõike varuma, mida maa on kandnud kevadest sügiseni. See on aeg, kus õunad korjatakse külma, kartulid võetakse talveks maast välja, et sügis-talvisel perioodil oleks süüa. See on aeg, kus varutakse endale kõike pimedaks perioodiks, et oleks millest energiat saada. Korrastatakse loodust, mis sulle vilja kannab ja sätitakse kõik järgmiseks etapiks valmis. See on ka aeg, kus puud kogutakse koju, et neid hiljem kütteks teha.

September on kuu, kus tuuakse väga palju maitsetaimi õuest tuppa, hakatakse neid säilitama ja kuivatama. September on õige kuu paljude roheliste lõikamiseks, sellepärast, et siis kannavad need endaga kõige õigemat väge kogu sügis-talvise perioodi jaoks. Ka paljud taimed istutatakse maha alles septembris.

Septembris süüakse palju astelpajusid, õunu, marju, seeni ja köögivilju, et varuda endasse võimalikult palju vitamiine, mis aitavad pimedale ajale üle minna. Need valmivad sügisel just sellepärast, et inimene saaks enda kehasse varuda vajalikke vitamiine, mis aitavad Päikese kadumisest tekkiva energiapuuduse eest kaitsta.

TÄHTSAD PÄEVAD SEPTEMBRIS

Septembris on veel kolm väga tähtsat päeva peale pööripäeva. Nendeks päevadeks on 7. september, 21. september ja 26. september. Need on päevad, mis kannavad endaga numeroloogiliselt kaasas väga palju edu, jõudu, energiat, mis annab võimaluse võitmiseks ja saavutamiseks. Need päevad töötavad just nii hoolimata Kuufaasist. Loomulikult, kui samale päevale langeb Noorkuu või hoopis Täiskuu loomine, siis on need võimendatud.

Need kolm päeva on väga head millegi loomiseks, millegi alustamiseks või ka näiteks abiellumiseks. Nendel päevadel septembrikuus abielludes saab see päevnumeroloogiliselt endaga kaasa võimst suhte ning hea õnne.

Septembrikuu on järelevaatamise kuu. Kui sa paned ennast teise inimese seisukohta ja üritad sellel kuul olla võimalikult tolerantne, siis sa puhastad sellega enda karmat, mis on seotud enesekesksusega. September on see aeg, kus me saame enda iseloomudest välja lükata omaduse, mis on seotud kadeduse, kriitika, enesekesksuse, ülbuse ja upsakusega. Sellel kuul ole tolerantne, et enda iseloomust neid halbu omadusi välja viia. Kui sa seda aga ei tee, siis see kasvab sinu jaoks karmaatilise tähendusega probleemiks. Seega ole mõistev, armastav, arusaav, tolerantne ja kaastundlik, niiviisi kasvab sinu hing septembrikuus.