ANGELIIT on üks lisakristallidest, mis kuulub ennustuskristallide komplekti. Iga kristall annab ennustamisel veelgi täpsema tulemuse - mida rohkem on komplektis kristalle, seda täpsema vastuse sa enda küsimusele saad. Seega on soovitatav lisada põhikomplektile ka teisi kristalle.

VASTUS: Angeliit jõuab sinu juurde siis, kui sulle soovitakse öelda, et sinu Inglid on sinu lähedal ja aitavad sul korda saata absoluutselt kõike ning aitavad toetada seda, mida sa oled endale parasjagu mõtetesse/plaani võtnud. Tea, et sul on Inglitepoolne tugi!

PÄEVASÕNUM: Angeliit ütleb seda, et sinu ümber on hing või hinged, kes soovivad sind aidata. Saada terve päev teele sõnumeid ja palu abi ning näed ise, kuidas nad sulle vastuseid annavad ning sulle ennast ilmutavad.

SUHTED: Angeliit ütleb seda, et palun lahenda probleemid ise ära, kui need eksisteerivad. Vastasel juhul need ei lahene. Teine sõnum Angeliidilt on see, et saada teele oma positiivsed mõtted, et Inglid saaksid sind toetada ja aidata. Angeliit soovitab küsida öösel uinudes see sama küsimus - Inglid võivad sulle läbi une veelgi täpsemalt vastuse ette näidata.

REISIMINE: Reisi küsimuses ütleb Angeliit, et sul on vaja kodus olla ja kodus puhata, mitte reisile minna. Samas soovitab Angeliit puhata ja olla eemal rahvarohketest kohtadest.

TÖÖ: Tööalaselt annab Angeliit märku, et sulle ei saa vastuseid anda - seda kõike sellepärast, et sa oled väsinud. Angeliit soovitab öösel uinudes küsida see sama küsimus, Inglid võivad sulle läbi une vastuse veelgi täpsemalt ette näidata.

TERVIS: Tervise küsimuse korral palub Angeliit sul rohkem magada ja puhata ning korrakski sõna otseses mõttes mitte millegagi tegeleda. Angeliit vihjab ka kurguhaigustele.

Põhilised märksõnad: aja maha võtmine, magamine, inglid sinu kõrval, soovide teele saatmine.