Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja üks nende suhtlemise viisidest on numbrite kombinatsioonide saatmine. Igal numbril on omad konkreetsed tähendused. Siia panen kirja kõik selle, mis tähendavad need kolm järjestikust numbrit, mille esimesteks numbriteks on 1 ja 7.

Number 17 ja 171 leiad number 7 kombinatsioonide alt SIIT

Inglisõnumi 17:17
kohta saad lugeda SIIT.

Numbrite kombinatsioone, mis on 3-kohalised, neid tuleb alati seletada järjest. Ehk kui sa näed 741, siis selle vastus ei ole sama, mille ma olen esimesena kirja pannud ehk 174. Numbrite järjekord on väga tähtis ja erinevad järjekorrad muudavad Inglisõnumite tähendusi.


172 - OLE POSITIIVNE!

Number 172 saadetakse sinu Inglite poolt sinu juurde, kui nad soovivad, et sa oleksid õnnelik. Seega ütlevad nad sulle, et hoia positiivset suhtumist ning hoiakut. Järelikult on just see sinu õnnelikuks olemise võti ja see aitab sul nii mõndagi hetkel ära lahendada, mis sinu elus käimas on.

Number 172 annab sulle mõista, et tegele iseenda ellu rahu toomisega või tee rahu millegagi, mis sind piinab. See hetk, kus sa elad ei ole hea riidlemiseks, probleemide lahendamiseks järsul viisil, see aeg on selleks, et sa ise oleksid tolerantsem mõne asja suhtes - nii tuleb rahu!

See number saadetakse sinu teele siis, kui sinu enda Ingel või Inglid soovivad sind tänada heateo eest. Sinu heategu saab tasutud. Seega mõtle, kellele sa just abi osutasid.

173 - JAGA OMA TEADMISI

Sinu Inglid annavad sulle märku, et sa pead enda teadmisi kohe kellelegi jagama. Mõtle, mis sind piinanud on viimased mitu tundi, mille peale sa oled mõelnud või kelle peale. Sa peaksid enda mõtete analüüsimise juures leidma selle, kellele sa enda teadmisi peaksid jagama. Järelikult on sul midagi, mida teised peaksid teadma.

Samal ajal, kui sa number 173 näed võib sinu elus olla millegi suhtes paras segadus. Sinu Inglid soovivad sulle vihjeks anda lahenduse. Lahendus on see, et sa pead vabastama negatiivse suhtumise või sellise suhtumise: "Sa ei suuda, sa ei saa hakkama". See on esimene asi, mida sa pead tegema. Teine asi on see, et sa pead ise selle ära lahendama nii füüsiliselt, kui ka vaimselt. Järelikult ei ole kedagi, kes saaks sulle toeks olla. Kui sa selle ära lahendad ja selle jaoks energiat kulutad, siis saad ka tasutud. Järelikult selle segaduse taga peitub kuldkalake.

173 viitab sellele, et kõik vastused on sinu sees olemas. Inglid kõnelevad sinu hingega ja annavad läbi sinu enda mõtete sulle vastuseid. Ole tark ja kuula iseennast!

174 - HOIA ENDA KÜLLUSEKANAL AVATUNA

174 saadetakse sinu teele siis, kui sul on vaja hoida materiaalses mõttes head suhtumist ja lootust ülal. Järelikult on midagi head sinu teele tulemas, vastutasuks pead sa enda suhtumisega hoidma küllusekanalit avatuna.

174 saadetakse sinu Inglite poolt siis, kui sinu teele soovitakse midagi head materiaalses mõttes saata. Sina pead olema väga avatud mõttemaailmaga ja uskuma, et sinu jaoks läheb elu paremaks. Kui usud sellesse, siis see on viis, kuidas nemad saavad abiväe sinuni saata.

175 - SINU SOOVE ON KUULATUD, NÜÜD ON AEG SOOVIDE TÄITMISEKS

Inglid paluvad sul otsuseid langetada kuulates ennekõike seda, mida sinu süda soovib, mitte mõistus. Kui nad tulevad sinu juurde Inglisõnumiga number 175, siis järelikult samal ajal ongi sinu elus vaja võtta vastu mõni otsus. Õige otsus on see, kui sa mõtled, mida süda soovib, mitte mõistus.

Kui sa samal ajal unistasid millestki ja nägid number 175, siis sinu Inglid soovivad sulle teada anda, et nad kuulasid sinu soovi. Nad said soovi kätte ja nüüd nad asuvad seda soovi täitma, kui sa ise takistusi nendele ei sea. Takistus on näiteks see, et sa oled negatiivne, kurb, ärevuses või hoiad üleval ükskõik millist halba emotsiooni.

176 - RAHA ON SINU POOLE TEELE SAADETUD

On aeg teha julgeid otsuseid seoses sinu materiaalse elupoolega. On vaja teha muudatusi, muuta kodus midagi või töö juures. Kui sa tead, et sul on vaja uuendusi teha, et edasi liikuda, siis tee seda nüüd ja praegu. Sinu enda Inglid annavad sulle teada, et nad on sulle toeks ja aitavad sind nii, et asjad sinu kasuks liiguksid.

Number 176 tuleb sinu juure siis, kui sulle antakse märku, et sa peaksid enda kodu energiat muutma, puhastama ja täiendama. Järelikult kodu kaotab järk-järgult oma positiivse väe ning muudab sind negatiivseks või rikub asjata sinu tuju pidevalt ära. Seega kodupuhastusrituaalid ja värskendus on see, mis sind aitab!

176 saadetakse sinu poole vahel ka siis, kui sinu Inglid soovivad sulle teada anda, et mingisugune rahasumma on sinu poole teele saadetud.

178 - SA INSPIREERID TEISI INIMESI

Kui sulle saadetakse Inglite poolt number 178, siis nemad näevad sinu elevust millegi suhtes või millegi üle. Nüüd mõtle, kas sa oled elevil millegi üle, tunned ärevust ja see ärevus kuidagi ei lase sul millelegi keskenduda? Sinu Inglid näevad, et sinu sees on vastav energia olemas, mis aitab sinu eluteel teatud väravaid avada. Sinu Inglid soovitavad sul mitte kaotada seda ärevust, et need väravad saaksid avaneda. Kui sa oled positiivselt ärevil, siis sinu Inglid annavad sulle märku, et sa inspireerid teisi oma suhtumisega ja tänu sinu energiale, võib keegi sinuga kaasa tulla kõige sellega. Sa võid enda teadmata teisi inspireerida. Võib-olla on miski, millesse sa usud, hetkel väga aktuaalne, millest teised niivõrd väga aru ei saa. Küll aga sa inspireerid neid seda uskuma.

179 - SA OLED KELLEGI JAOKS EESKUJU

Inglinumber 179 annab sulle soovituse. Soovituseks sinu Inglitelt on see, et ela nii, et teised sellest õppust võtaksid ning sinu tegemistest inspireeritud saaksid. Sa oled kellelegi eeskujuks täna, olgu see sinu sõber või laps. Keegi on kuskil, kes sind jäljendab ja sinu tuge otsib. Sina ole tark ja mõtle hästi järgi, mida sa õpetad kellelegi, kes sinust nii väga hoolib, et sa teda õigele teele suudaksid salamisi suunata.

179 tuuakse sinu silme ette ka siis, kui sinu enda Inglid annavad sulle mõista, et nad on terve päev, võib-olla isegi eelmised päevad sinu lähedal olnud ja pidevalt sulle informatsiooni tuleviku jaoks ette andnud. Nad soovivad, et sa mõtleksid hästi järgi, mis lähipäevil juhtunud on - sa leiad nendest sündmustest enda jaoks vastuseid. Vastuseid küsimustele, mis sinu peas on ringi käinud juba väga kaua aega.

Inglid paluvad sul enda mõtteid kuulata, kõike analüüsida, mis sinu elus hetkel toimub.

170 - SULLE SAADETAKSE PEAGI VÄÄRTUSLIK KINGITUS

Kui sinu teele saadetakse sinu Ingli või Inglite poolt Inglinumber 170, siis nad soovivad sind tänada tehtud töö eest. Sinu Inglid märkavad sinu vastutulelikkust nende soovidele, sõnumitele ning suuna näitamisele. 170 sümboliseerib Inglite tänulikkust sinu suhtes. See on märk sellest, et sa oled teinud täpselt nii, nagu sul on palutud teha.

Selle eest, et sa oled olnud avatud sõnumitele, nägemustele, visioonidele ja Inglitepoolsetele teadetele, on nendel sinu jaoks midagi väärtuslikku varuks. Selle väärtusliku kingituse saadavad nad peagi sinu teele, jää ootele!

On olemas erinevaid kristalle, mis aitavad sul Inglite käest sõnumeid saada. Näiteks kanna Küaniiti või hoopis
Serafiniiti, et sa saaksid nende käest veelgi rohkem märke.

Loe ka teisi minu kirjutatud Inglisõnumite tähendusi SIIT.