Menüü
Ostukorv

SERAFINIIT poleeritud

SERAFINIIT
SERAFINIIT poleeritud
46.30€
Maksudeta: 37.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SERAFINIIT poleeritud

Võimalikud valikud

SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul saada kontakti nähtamatude energiatega, aidates sul neid paremini mõista ja tunnetada. See kristall omab väge, mis on kasulik sinu spirituaalse arengu juures. Serafiniit aitab sul paremini mõista kõike seda, mida silmaga ei ole võimalik näha, vaid on võimalik tunnetada. Kui soovid seda maailma paremini mõista, siis hoia Serafiniiti enda lähedal, kanna seda ja leia sellele kristallile enda elus eriline koht. 

Serafiniiti leidub peamiselt Venemaal Siberis Baikali järve ääres. Serafiniit muutub iga päevaga vaid väärtuslikumaks, kuna selle saadavus kahaneb.

Serafiniit on kristall, milles on emotsionaalset keha tervendavad võimed. Serafiniiti kannab see sinu Auravälja positiivset energiat, mis asendab negatiivsuse, mida sa iseendaga kaasas kannad. Serafiniit aitab vabaks lasta selle, mis sinu hingele pidevalt haiget teeb, olgu see ükskõik kui sügaval sinu sees. Selle energial on oskus kaitsta sind ka edaspidiste haavade eest, mida elu sulle võib tuua. Seega on see emotsionaalset keha kaitsva toimega.

Serafiniit on telepaatia suurendaja. Tegemist on armastusekristalliga, mis aitab luua spirituaalse kontakti Kaksikleekide vahel, et teil oleks ühine keel, et te mõistaksite üksteist, et te ei põgeneks teineteise armastuse eest ning see suurendab armastuse potentsiaali teie vahel. Kaksikleekide ühinemise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kristall, mis aitab saada ühendust nähtamatu maailmaga

Serafiniidi kristalli on kasulik hoida magamistoas, kuna see aktiveerib sind unenägusid nägema, läbi une enda kaitseingli käest sõnumeid saama ja aitab sind ühendada sinu kadunud lähedastega. Kui sa juba oled loonud oma magamistuppa Inglite jaoks eraldi kristallialtari, siis on kasulik lisada Serafiniiti sinna. Kui sul on olemas astraalrännakut soodustavaid kristalle, siis hoia Serafiniiti nendega koos.

Serafiniit aitab sind viia ühendusse nähtamatu maailmaga, suurendades võimalust kogeda midagi väga erilist ja ebamaist. Kui sa soovid saada spirituaalseid kogemusi, siis oled valinud endale õige kristalli.

Serafiniiti on kasulik hoida oma kodus, kuna see aitab sind viia ühendusse Inglitega, ja kui neil on olemas soodsaid maandumispunkte, siis nad ka ilmutavad end sulle palju rohkem. Serafiniit aitab lahti mõtestada märke ja numbrite kombinatsioone, mis sulle Inglite poolt saadetakse. Hoia seda kristalli enda peopesas, kui tunned, et soovid peale märkide nägemist mõista, millest sulle räägitakse.

Serafiniit on üks kristallidest, mis on ka minu eraseansiruumis. Seda selleks, et mul oleks võimalik saada väga kiirelt kätte mulle külla tulnud inimeste kaitseinglid ja anda nende kaudu oma klientidele erinevaid nõuandeid. Serafiniidile lisaks on mul seal väga palju Alabasterit, Seleniiti ja Skolessiiti. Kõik need kristallid aitavad meid kaitseinglitega ühendada. Kuna minu üheks töövõtteks on lugeda tagantjärgi kõike seda, mida kaitseingel on kellelegi rääkinud, siis just need kristallid aitavad mul seda veelgi edukamalt teha. 

Serafiniit toob selgust

Serafiniit on selline kristall, millel on oskus valgustada inimese hinge spirituaalsusega, aidates mõista, miks sa siin oled, mida sa siin teed, mis on sinu eesmärk, mis võiks olla sinu elus järgmine samm, miks mõni inimene sinu elus suurt rolli mängib ja kuidas sa saaksid edasi paremuse poole liikuda. See on kõik seotud spirituaalse valgustamisega ja Serafiniit on suunatud hinge aitamiseks ning arendamiseks. 

Serafiniit on kristall, mis aitab sul mõista seda, millele sa ei tohi oma energiat ja tähelepanu enam jagada. Serafiniit õpetab meid märkama seda, millest me peame lahti laskma ja mõistma seda, miks see on oluline. Serafiniit aitab sul vabaks lasta kõigest, mis ei tohiks enam sinu elus eksisteerida. Serafiniidi näol on tegemist suhete tervendajaga, see aitab sul ise olla südamega inimese juures ja see peatab sind tegemast vigu, mis võivad nii sulle endale kui ka teisele osapoolele laastavalt mõjuda. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kasuta Serafiniiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Serafiniiti kasuta selleks, et anda endale võluväge tervenemiseks ja osata iseenda füüsilist keha rohkem tundma õppida. Serafiniit aitab intuitiivselt mõista, mida sa peaksid tervenemiseks tegema. 

SÜDAMETŠAKRA

Serafiniit tervendab Südametšakrat, aga mitte tavaliselt, nagu teevad teised selle Tšakra kristallid, vaid see tervendab minevikku ja ka seda minevikku, mis ei ole sul üldsegi selle eluga seotud. Serafiniit tervendab karmat ja Südametšakra probleeme, mille oled enda eelmistest eludest kaasa võtnud. See aitab mõista, miks sinu elus miski asi toimub ja miks sa oled selles elus kogenud teatud emotsionaalset valu. 

Serafiniit aitab vabastada Südametšakras olevad blokaadid, mis ei lase sellel Tšakral õigesti funktsioneerida. Pikaajaline Serafiniidi kasutamine aitab avada Südametšakra kohal eksisteeriva Tüümuse Tšakra. Kui Serafiniit on jõudnud Tüümuse Tšakra avanemiseni, siis suudad sa armastust elu vastu tundma hakata. 

KROONTŠAKRA

Lisaks Südametšakrale on Serafiniit kristall, mis suudab Kroontšakrat stimuleerida. Serafiniit aitab valgust sellesse Tšakrasse tuua, aidates Kroontšakral õigesti töötada. Serafiniidi kandmine ja kasutamine aitab sul Inglitemaailmaga ja kõige spirituaalsega intensiivsemas kontaktis olla. Ühel hetkel võib Serafiniit aga avada Kroontšakra kohal oleva Tähetšakra, mis aitab sul enda tulevikku tunda ja tajuda.

SODIAAK

Serafiniidi vägi kandub ka kergelt AMBURILE edasi. Tegemist on kristalliga, mis toob Amburile armastuses õnne, parandab tema suhteid enda lähedastega, tervendab Südametšakrat ja aitab üles leida tema hingesugulase. Ambur, kes soovib enda elu parandada ja kujundada just sellel teemal, neil on kasulik Serafiniiti kanda või enda elus hoida. 

Serafiniiti võid laadida Kõrberoos geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviiruki või eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SERAFINIIT on äärmiselt spirituaalse suunaga kristall, mille põhilisteks omadusteks on inimese hinge valgustamine ja juhatamine..
52.70€
Maksudeta:43.19€
SERAFINIIT on Maapealne uks inglite, hingede ja müstika maailma. Serafiniit on kristall, mis aitab sul kontakti saada nähtamatude energiatega, ai..
46.50€
Maksudeta:38.11€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
SANDLIPUU on väga rahustava toimega, sellest valmistatud viirukit kasutatakse ärevustunde leevendamiseks. Kui sa tunned, et sa oled muutunud väga..
4.40€
Maksudeta:3.61€
SANDLIPUU eeterlik õli aitab immuunsusel tugevneda ja võitleb krooniliste haiguste vastu. Pidurdab keha ja naha vananemist. Soodustab uinumist, s..
16.90€
Maksudeta:13.85€
RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on Keenia, Madagaskar, Mehhiko ja Kambodža. Rubiini leidub k..
23.00€
Maksudeta:18.85€
SAFIIR on kuninglik kristall oma hiilgava sinise tooni ja võimsa väega. Safiir on olnud aastatuhandeid väga oluline kristall. Safiir sümboliseerib mõj..
8.50€
Maksudeta:6.97€
KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Sobib hästi ka kinkek..
1.80€
Maksudeta:1.48€
SMARAGD on väga väärtuslik kristall, mis on oma omaduste tõttu olnud kõrgel positsioonil läbi inimkonna ajaloo. Smaragd näeb väga kaunis välja ja..
4.50€
Maksudeta:3.69€
VIKERKAARE HEMATIIT sõrmus
Enim müüdud
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
4.90€
Maksudeta:4.02€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.