Kahjuks pean väga tihti kuulma inimeste käest lugusid luupainajate ja hirmutavate unenägude kohta, mis on ülireaalsed. Enamus, kes tulevad sellel teemal minu juurde, ei tea tegelikult seda, et nende luupainajate taga peitub keegi, kes võib inimese hingele väga palju kurja teha. Tegelikult on aga nii, et inimene ei tohiks unes luupainajaid näha ja kindlasti ei tohiks neid regulaarselt kogeda. Kui selliseid seikasid tuleb me elus ette, siis on see selleks, et me saaksime hoiatatud suurema probleemi ilmnemisest.

Kes on siis see kurikuulus luupainaja ja miks selliseid asju üldse kogetakse?


Esiteks soovin ma lahti seletada selle, kellega on tegu - jah, tõepoolest, tegemist on elava hingega.

Luupainaja on see, kui sa koged läbi une ülireaalset tunnet, et keegi hirmutab sind. Täiesti tavaline näide on see, kui unes siseneb keegi sinu enda ruumi, eriti magamistuppa ja sa ei näe tema nägu. Kuid sa tunned, et ta on tume ja hirmuäratav. Tavaliselt esineb luupainaja nägemisel hingamisraskusi ja nähakse, et seesama "keegi" lämmatab sind. On ka väga tavaline, et selle hirmuäratava näota tegelase eest joostakse ära või ta hoopis hoiab sind mõnes ruumis kinni. Need näited on need, mida on väga paljud luupainajat näinud inimesed kogenud, ja kindlasti on neid verisoone veel väga palju.

Kuidas analüüsida seda, kas sa nägid luupainajat või mitte? Küsi enda käest järgnevad küsimused. Kui sa suudad enamustele küsimustele vastata jaatavalt, siis võis tegu olla luupainajaga.

- Kas sa kartsid tema olemasolu ja tema lähedust?

- Kas sa soovisid tema eest põgeneda?

- Kas sa tajusid, et ta oleks nagu inimene?

- Kas sa tundsid, et tal on sinuga halvad kavatsused?

Kui sa suutsid nendele küsimustele vastata jaatavalt, siis see oli kindlasti luupainaja. Aga kes see luupainaja siis on? Mina nimetan luupainajat elavaks deemoniks ja see on hing, kellel ei ole hetkel selles elus füüsilist keha. See hing on puhtast kurjusest ja tema eesmärk on võtta inimeste hingest positiivsust.

Luupainaja on kogemus elava deemoni unes nägemisest ja tema küüsi sattumisest. Luupainaja on hing, kes on oma Maapealses elus väga tugevalt põrunud, ta ei ole oma eluülesannetega hakkama saanud ja ta ei ole õppinud armastama. Iga inimese hingest võib saada elav deemon ja luupainaja, kui me ei suuda enda vihaga toime tulla. Igast hingest võib saada deemon, kui me ei õpi andestama ja laseme vihal endast võimu saada.

Luupainaja toitub hingede positiivsest energiast ja võtab läbi sellise õudusunenäo sinu hingest sinu headuse, sinu hea energia ning elurõõmu. Pärast luupainajate kogemist võid sa hommikul üles ärgates tunda jõuetust, halba tuju ja negatiivsust. See juhtub kõik sellepärast, et sinu hingest on elujõud välja tõmmatud.

Miks luupainaja neelab ära sinu positiivsuse?

Elavad deemonid toituvad hinge positiivsusest ja seda sellepärast, et nendes endas see energia puudub. See on nagu iseenda kibestumise ja kurjuse leevendamine. Hingel on vaja siin ilmas õppida headust, lahkust ja teisi erinevaid positiivseid emotsioone. Elavad deemonid kadestavad optimismi ja headust. See hing, kes on kurjusega kaetud, ei soovi näha teiste positiivsust, see teeb talle haiget.

Luupainajad satuvad sinu nägemustesse sinu enda Aura purunemisel.

Igal inimesel on Aura, mis kaitseb teda ohtude, halbade emotsioonide ja negatiivsuse eest. Aura on üks põhiline asi, mida ma käsitlen peaaegu igas enda artiklis. Aura on iga inimese jaoks ülioluline ja mitte kunagi ei tohiks inimese energiavälja suhtuda pealiskaudselt. Iga inimene peaks iseenda Aura eest hoolitsema ja seda korras hoidma. Aural on võimalik katki minna ehk tegelikult selle kaitsekilbil on oskus puruneda ja Aurasse võivad tekkida energialekked ehk väikesed augud, mille kaudu kaob ära sinu enda positiivne energia.

Kui sinu Aura on nõrk, see on purunenud, siis sinu hingel ei ole oskust kaitsta end halbade emotsioonide, kogemuste, ebaõnne ja elavate deemonite ehk luupainajate eest. Tugeva ja terve Aurakilbiga inimene ei koge luupainajaid, neid kogeb vaid katkise Auraga inimene. Kui inimese Aura on katki, siis suudavad luupainajad end ilmutada ja kui sa oled kogenud viimasel ajal luupainajat, siis tuleb kiiremas korras enda energiat parandada. Peale enda energia parandamise, tuleb ka enda magamistoa energia ära puhastada ja luua sellele ruumile ümber tugev kaitse.

Sõltuvushaigused tulevad elavatelt deemonitelt

Oled sa vahel mõelnud, miks mõni inimene langeb alkoholi või mõne teise sõltuvuse küüsi ja miks vahest juhtub selliseid asju inimestega, kes on iseenesest niivõrd head. Vastus on ülimalt lihtne - see on pikaajalise nõrga Aura tulemus ja keegi on selle nõrga Auraga inimese hinge elama läinud. Loomulikult on selleks hingeks deemon.

Kui inimene elab oma katkise Auraga, siis ükskõik kus ta liigub ja mida ta teeb, ükskõik, kellega ta räägib, kõikidelt võtab ta vastu halba energiat. Kui ta on käinud kusagil, kus on olnud deemon, siis see deemon on end selle inimese Auravälja kinnitanud. Deemonid võivad eksisteerida igal pool ja nad liiguvad ringi nii nagu kõik teised hinged. Kui deemon näeb soodsat energiat, kus endale kodu luua, siis ta seda ka teeb.

Kui deemon siseneb inimese Aurasse, siis see neelab järk-järgul endasse kogu selle inimese positiivsuse, elujõu, energia, enesekindluse, väe ja kõik muud positiivsed emotsioonid. Nendel deemonlikel hingedel on oskus inimest sõltuvustesse viia ja nemad on need, kes juhivad selle hinge allakäigule.

Enda Aurat tuleb tugevana hoida ja sellega tuleb tegeleda, et sinu hinge sisse keegi elama ei asuks. Esimene märk selle kohta, et sinu hinge soovitakse sõltuvuste küüsi viia on see, et sa hakkad luupainajaid nägema.

Alkoholismi vastu aitavad võidelda
teatud kristallid, mis aitavad deemonist põhjustatud sõltuvushaigust vaigistada ja selle vastu võidelda.

Alkoholismi vastu aitab võidelda Ioliidi või Ametüsti kristalli kandmine. Neid kahte kristalli tuleks talismanina kaelas kanda või vähemalt mingisuguse ehtena endaga igapäevaselt kanda. Üks võimalus on veel see, et need kaks kristalli pannakse voodi alla koos Ametüst geoodiga. Neid kristalle kasutatakse alkoholismiga võitlemisel.

Kui luuakse alkoholismi vastu kristallikomplekti, siis lisaks nendele kolmele erinevale kristallile lisatakse sinna veel Ageriin, Draviit, Apatši Pisar, Must Turmaliin ja Rüoliit.

Hasartmängusõltuvuse vastu aitavad võidelda 
Gagaadi ja Hüpersteeni kristall. Narkosõltuvusega aitab võidelda Must Ahhaat ja Must Turmaliin.

KUIDAS TUGEVDADA ENDA AURAT JA ENDA MAGAMISTOA AURAT, ET LUUPAINAJAID EEMAL HOIDA

Enda ja oma kodu Aura parandamine võib võtta väga kaua aega. Sinuga ei juhtuks mitte midagi, kui sa teeksid korrapäraseid kodupuhastusrituaale ja kannaksid kristalle, mis sinu Aurat tugevdavad. Neid kristalle on väga palju ja koduenergia kaitsmise võimalusi on samuti väga palju.

Esiteks soovitan ma tuua magamistuppa sellise taime, nagu on Havisaba. Sellesama taime poti sisse võiksid panna kristalle, mis kaitseksid sind luupainajate ehk elavate deemonite eest. Kaitsevad kõik need kristallid, mis ma siin ülalpool sõltuvuste juurde kirja panin ja veel lisaks teisedki kristallid. Põhilisemateks kristallideks on Gagaat, Hüpersteen, Must Turmaliin ja Ahhaat.

Kui koged luupainajaid, siis oleks hea, kui sul ripuks voodi kohal unenäopüüdja. Kindlasti ei tohiks unenäopüüdja olla vastu seina, vastasel juhul see ei toimi. Võid kaitsekristalle unenäopüüdja külge riputada, et need tugevamalt toimiksid. Unenäopüüdja takistab halbadel hingedel sinu Auravälja pääsemast.

Kui sul on magamistoas peegel, siis hoia peegli ees Musta Obsidiaani püramiidi, et see ei laseks halbadel hingedel end sinu Auravälja kinnitada. Samamoodi võiks olla peegli eest Mäekristall geood.

Isegi, kui sa ei koge luupainajaid, siis on selliste kristallidega enda magamistoale kaitsevõrgustiku loomine ikkagi kasulik. See aitab sind kaitsta selle eest, et deemonlik hing ei suudaks end mitte kunagi sinu Auravälja peita.

Kui sa oled hommikul ärganud teadmisega, et sa kogesid öösel luupainajat, siis tuleks kohe end ja oma magamistoa Aura puhastada ära Salveisuitsuga. Sellepärast ma räägingi pidevalt, et Salvei kodus hoidmine on kasulik. Salvei aitab kiirelt Auras olevad energiad tasakaalu viia, aitab energialekked kinni panna ja kui keegi halb hing on sinu energiavälja end sisse seadnud, siis see aitab teda eemale peletada.

Kaitseb ka see, kui sa oled enda magamistoa elemendid pannud paika Feng Shui järgi. Vastavalt ilmakaarele peavad selles ruumis olema teatud elemendid, et energiad oleksid positiivsed.

Peale luupainaja kogemist tuleks järgmiseks ööks panna voodi alla meresoolaga täidetud kauss koos kadakaokstega või salveiokstega. Meresool koos kadaka või salveiga suudab sinu energias olevad augud kinni panna. Kuigi selline rituaal toimib nõrgalt, annab see sulle vähemalt aega, et sa saaksid enda Auraga tegelema hakata. Meresoolal ja taimel lastakse voodi all olla üks öö ning siis visatakse need minema.

Luupainajate ehk elavate deemonite eest kaitseb ka see, kui sa kannad otse Südametšakra koha peal kaitsetalismani.

Kõik kristallid ja nende luupainajate vastased seletused leiad SIIT. Lisasin siia lingi kristallidest, millel on kõigil oskus sind luupainajate eest kaitsta ja neid sinu elust eemale tõugata.

MIKS VÕIB AURA NÕRGAKS MINNA JA MIS VÕIB VEEL TEKITADA SINU ELLU LUUPAINAJAID?

- Alkoholi ja teiste uimastavate ainete liigtarbimine.

- Enesekritiseerimine, -haletsemine ja negatiivne mõttetegevus.

- Liiga pikk haigus, mille tagajärjel on Aural olev kaitse hävinenud.

- Stressi tekitavate inimestega aja veetmine.

- Halb keskkond ja elamine majas, kus elavad paljud deemonid.

- Trauma üle elamine, mille tagajärjel tekivad Aurasse augud.

- Depressiooni langemine.

- Kellegi teise halvad soovid, mis on sulle saadetud. Needus.

Kui sa koged luupainajaid, siis tuleb sul rohkem veeta aega õues, kuulata head muusikat, hoida eemale negatiivsetest inimestest ja nendest tegevustest, mis ma siia kirja panin. Aitavad kristallid, tervisliku keskkonna loomine ja positiivsete asjadega tegelemine.

Jäta meelde, et enda Auraga tuleb sul terve elu tegeleda ja sellele tuleb pidevat kaitset luua. Iga sinu negatiivne emotsioon nõrgestab sinu Aurat ja tekitab sellesse auke. Mida kriitilisem sa iseenda vastu oled ja mida rohkem sa lased teiste inimeste negatiivsusel enda sisse minna, seda nõrgemaks sa muutud.

Luupainajaid võib kogeda igaüks, kes on lasknud enda Aurakilbil katki minna ja kelle hingelt on kaitse ära kadunud.