Menüü
Ostukorv

TERVIS RSS Feed

04 märts OOMEGA-3 RASVHAPE JA SELLE OLULISUS
admin 0 4813
Soovides ilusat nahka, head silmanägemist, mõnusat enesetunnet, tugevat südant ja immuunsüsteemi, kõrget intelligentsi ning vähem stressi, on sul igapäevaselt vaja tarbida oomega-3 rasvhapet. Tegemist on toitainega, mis aitab tagada sinu tervise. On olemas toitained, milleta keha ei soovi hakkama sa..
15 veebr MILLE ÜLE OLLA TÄNULIK - 42 VALGUST SINU ELUS
0 1697
Oleme eelnevalt sinuga rääkinud tänulikkusest, kuid sellest võiks vestelda ikka ja jälle. Eriti just siis, kui sul või ükskõik kellel on hingeliselt keeruline olla, tuleb tänulikkusele tähelepanu juhtimine kasuks. Sellel on oodatust suurem mõju ja võime sind toetada, kui sa enne tä..
12 veebr TÕUSE JA SÄRA, KUI ELU SIND MAHA TÕMBAB
0 2397
Sinu elu on nagu meri, mille lainetega oled sa kantud ühest eluetapist teise, katsumusest õppimiseni, rahu- ja tasakaalulainest kuni järgmise suure laineni, mis võib endaga kaasa tuua palju uut ja põnevat või hoopis raskusi, mida on keeruline ületada. Kuid ükski raskus ei tule sind tegelikult maha t..
05 veebr PIMEDUSELOOR - 7 MÄRKI JA KUIDAS SELLEST VÄLJA TULLA
admin 0 4351
Pimeduseloorist on läbi käinud väga paljud ja kahjuks võib isegi öelda, et enamus inimesed. Pimeduseloor kuulub meie elu juurde ja võib tunduda, et see tuleb sinu elus teemaks täiesti ootamatult. Tegelikult see siiski nii ootamatult sinu ellu ei tule - sa lihtsalt ei suuda seda väga kiirelt ära tund..
28 jaan 102 POSITIIVSET MÕTTETERA DEPRESSIOONI ÜLETAMISEKS
0 6220
Arvestades seda, millises seisus on meie maailma rahvas hetkel, siis kõige olulisem on suurendada positiivsust siia maailma ning tegeleda depressiooni tervendamisega, mis on vaid kasvavas suunas. Olen alati öelnud, et minu jaoks on oluline see, et meie ümber oleksid positiivsed ning rõõmsameelsed in..
18 dets TOTAALNE AURAPUHASTUS EETERLIKE ÕLIDEGA
admin 0 9719
Aurapuhastust on võimalik teha väga mitmel erineval viisil, näiteks on seda võimalik teha ka eeterlike õlidega. Eeterlike õlidega on hea enda Aurat puhastada juba seetõttu, et nende aroomid on nii head. Eeterlikud õlid on taimsed ja igal taimel on omad konkreetsed tervendavad omadused. Aurat on väga..
27 nov MIDA TEEB PIMEDUS MEIE KEHA JA HINGEGA
admin 0 8600
Pimedusel on väga palju tumedaid varjundeid ning selle mõju on tugevam, kui me arvatagi oskame. Pimedus viib meid lähemale negatiivsetele mõtetele, kehvadele harjumustele, stressile, unehäiretele ja depressioonile. Paljud inimesed ei oska pimedusega toime tulla, kuna ei märgata selle mõju meie kehal..
15 sept KUKESEENED - SINU TERVISE ALLIKAS JA HELIOTERAAPIA ENERGIA EDENDAJA
0 2154
Öeldakse, et seentel ei ole väärtust, kuid ma soovin siinkohal väita vastupidist - seened on kasulikud, sest vastasel juhul ei oleks maailm neid meile loonud.  Seega igal taimel ja seenel on tegelikult põhjus olemas, miks need eksisteerivad meie planeedil Maa. Seened on kasulikud ja seda samuti on..
20 juuli ALKOHOLISM - KUIDAS LIHTSATE VAHENDITEGA SELLEST VÄLJUDA
0 5465
Alkoholism on maailmas üks levinumaid probleeme, millega seisab silmitsi suur osa inimestest. Alkohol iseenesest ei ole kahjulik kehale, kui seda intelligentselt tarbida. Selleks, et seda intelligentselt tarbida, tuleb kas mõista selle olemust või teadvustada endale millal ja kuidas seda kasutada..
03 juuli SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD
admin 0 6923
Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead iga hinna eest tervena hoidma. Olgu see sulle inspiratsiooniks ja kui sa tunned, et sa ei toitu enda keha jaoks tervislikult, siis loe minu motivatsiooni ning sea end uuesti taas õigele rajale. Enda keha tuleb aus..
28 juuni KOOKOSÕLI - HINGE JA KEHA TURGUTAJA
admin 0 6929
Ole enda keha parim kaaslane ja anna sellele, mida see vajab. Toitu teadlikult ja väärtusta enda vaimset ning füüsilist keha. See on viis, kuidas sa saad olla terve nii seest kui väljast. Kookosõli on üks imeturgutajatest, mis võiks end aeg-ajalt sinu menüüs ilmutada. Tervislikke toiduaineid on väga..
23 juuni 6 VIISI NAHA NOORUSLIKKUSE SÄILITAMISEKS
admin 0 11431
Kas sa soovid väärikalt vananeda? Säilitada enda naha nooruslikkus nii kaua, kuni selleks on võimalus? Kui jah, siis saa minu teadmistest inspiratsiooni. Üldiselt pole alternatiivvõtetega võimalik eemaldada sügavaid kortse ja geneetiliselt kaasasündinud jooni. Küll on võimalik vähendada vananemismä..
Tooted 1 kuni 12, kokku 139 tootest (12 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.