Inglid saadavad meile pidevalt sõnumeid ja märke, meie peame olema targad ning oskama need enda jaoks lahti seletada. Kui sa oled viimasel ajal näinud number 186 või korduvalt hakanud seda numbrit igal pool nägema, siis sinu Inglid soovivad sulle sõnumi edastada. Iga numbrikombinatsiooni sees peitub salajane sõnum. See, kuidas aru saada, kas number, mida sa näed on sinu Ingli poolt või mitte, seda on väga lihtne tähele panna. Kui see on sulle saadetud, siis sinu mõtted lihtsalt peatuvad sellele ja sa tunned, et see on sulle sõnumina toodud, või et sa pead seda märkama.

Kui numbrid on kolme erineva numbriga kombineeritud, nagu on 186, siis on numbrite järjekord ülioluline. Seega 186 ei tähenda seda sama, mida tähendab 681 või 816.

Kõik, mida sa teed ja mida oled mõelnud, see on õige!


Inglid saadavad sinu juurde selle numbrite kombinatsiooni, kui nad soovivad sulle teada anda, et sa hakkad kohe-kohe lahendama iseenda elus olevat probleemi või ärevust tekitavat teemat. See on hetk, kus sa oled tegelikult õige otsuse just vastu võtnud ja Inglid annavad sulle lihtsalt tuge, et sa julgeksid seda teha. Mõtle ja küsi iseenda käest, millele sinu Inglid praegu soovivad viidata. Nad tulid sinu juurde selle numbriga sellepärast, et sind toetada.

Inglinumber 186 sümboliseerib ka materiaalset ja kodust heaolu ning nende tasakaalus olemist. Kui Inglid toovad sinu eluteele selle numbri, siis nad ütlevad sulle, et kõik, mis on seotud rahaasjadega ja koduga/perekonnaga, läheb paremaks.

Jäta meelde, et see number annab sulle ka vihje selle kohta, et kui sa soovid midagi siin elus saavutada, siis sa pead hoidma end positiivsena, sa pead olema rõõmsameelne, sa pead ise ennast inspireerima ja motiveerima. 186 sümboliseerib õnne läbi õnnekanali avamise ja õnnekanalit avatakse läbi rõõmu, see on Päikesepõimiku üks emotsioonidest.

Selline numbrite kombinatsioon suunab sinu poole ka mõtte, et kui sa soovid midagi siin elus saada, siis sul tuleb esmalt anda. Jäta see meelde!

Inglitega aitab sul paremat kontakti luua see, kui sa kannaksid vähemalt ühte Inglitega kontakteerumise kristalli endaga igapäevaselt kaasas. Üheks selliseks kristalliks on Serafiniit, hästi sobib ka Sodaliit.

Loe ka kõiki teisi minu kirjutatud Inglisõnumite tähendusi SIIT