Karma on sõna, mida peaaegu et igaüks teab. Kas aga teatakse ka seda, mis see karma endast täpsemalt ette kujutab? Täna räägin ma sellest, mida tähendab karma, mis see on ja kuidas see töötab. Karma on inimeste hinge seadus, mida kannab igaüks meist kaasas. See on seadus, mille järgi me elamist õpime. Sa oled kindlasti kuulnud sellist väljendit nagu "Mida külvad, seda lõikad". See on lause karma seadusest ehk tõepoolest lühidalt kokku võttes on karma see, mida sa enda elus ära teenid. See, mis väe sa universumisse saadad, sellele võrdväärset vastust ka saad.

Karmat ja karmaseadusi ei tohiks mitte ükski inimene lihtsalt võtta ning sellesse peab täie tõsidusega suhtuma. Karma on energiavoog, mis juhib sinu eluteele teatud sorti katsumusi ja ka õnne. Väga paljud inimesed usuvad, et kui räägitakse karmast, et siis on sellel vaid negatiivne tähendus. Seda see aga ei ole, sellel on ka positiivne tähendus. Karma on see, mille sa oled ära teeninud ja see on energia, mis ei peatu mitte kunagi. Ehk see töötab igapäevaselt, sina kas toidad seda positiivse energiaga ning saad karma käest õnne või toidad seda negatiivse energiaga ning saad karma käest ebaõnne ehk katsumusi. See on kõik tegelikult sinu enda valik, mida sa elus soovid tunda, näha, saada ja kogeda. Kõik negatiivsus, mis meie eludes on, see on meil ära teenitud ja samamoodi oleme me ära teeninud ka kõik hea. Jäta meelde, ükskõik, mis sinu elus eksisteerib, selle sa oled ise enda ellu kutsunud.

Iga inimene on oma õnne sepp ja karma on see, mis määrab ära selle kui palju sinu elus õnne eksisteerib. Karma käib sinu hingega kaasas ja see kogub muudkui sinu käest endasse energiat. See tähendab seda, et elust-ellu sa võtad ühte ja samat karmat endaga kaasa. Karma ei sure, see on osa sinu hinge energiast. Karma on energia ja informatsiooni kogum, mis hoiab endas sinu ärateenitud preemiaid ning karistusi. Kui õige aeg, saad premeeritud ja kui õige aeg, siis saad karistatud - oleneb täpselt sellest, mida sa enda ellu külvad.

Kui lihtsalt tõlkida sinu jaoks Karma tähendus ära, siis see tähendab järgmist - kõik see, mida sa enda elus teed, selle üle sa pead vastutama. Kui sa teed head, siis sa suunad karmasse õnne, kui sa teed halba, siis suunad karmasse ebaõnne. Kui sa aitad sõpra, siis toidad karmasse head õnne armastuse ja perekonna teemal. Kui sa oled rahaahne ning tegutsed selle ahnuse pärast vääralt, siis toidad enda karmasse materiaalset ebaõnne. Karma on aga energiakogum, mis vallandab enda õnne või ebaõnne alles hiljem, siis kui seal on piisavalt palju energiat kogunenud. Kui ühel päeval teed sõbrale siira südamega heateo, siis see võib olla põhjus, miks kunagi tulevikus sa võid sa endale armastatu leida. Karma määrab sinu tuleviku!

Kui inimene ära sureb selles füüsilises kehas, milles ta hetkel eksisteerib, siis ta võtab oma kogutud karma tulevikku kaasa. Kui ta taassünnib, siis ta sünnib teatud õnne või ebaõnnega. See on ka põhjus, miks peab pidevalt iseennast paremaks muutma, õppima, heategusid tegema, et karmaatiline õnn suureneks.


"Ole ettevaatlik, mida sa universumisse saadad" 


Ükskõik, mida me universumisse iseenda mõtetest ja läbi tegude saadame, me saame selle tagasi, kuid hoopis erineval kujul. Kui sina teed täna heateo oma naabrinaisele, siis ei pruugi see olla tema, kes selle heateo sulle tagasi toob. Sind võib keegi kunagi hiljem aidata siis, kui sa seda vajad. Kui sa täna kiusad meelega kedagi viha ja kadeduse pärast, siis sa saad selle tagasi, kuid see võib tulla veelgi inetumal näol. Karmaseaduses kehtib reegel, et kui annad endast headust välja, siis saad selle topelt tagasi ja kui halba, siis samamoodi topelt suurusega saab sinu karistus olema.

"Kas sa soovid olla õnnelik ja enda eluga rahul?"

Kui sa soovid elada elu kus eksisteerib õnn, rahu ning palju teisi emotsioone, siis ennekõike pead sina esimese sammu tegema. Karma ütleb sulle seda, et kõigepealt pingutad sina ja siis tulevik tuleb selline, milline sa soovid, et see oleks. Kui sa tahad olla õnnelik, siis sina oled esimene, kes naeratab, proovib rahu teistega teha, olla sõbralik ja positiivne. Kui sa suunad positiivset energiat endast välja, siis karmaseadus suunab sinu ellu seda suuremal hulgal tagasi. Kui sa oled negatiivne, pessimistlik ja teiste suhtes halb, siis sa tõmbad seda energiat enda ellu veelgi suuremal määral juurde. Seega, kui sa soovid, et sinuga ollakse hea, siis tee ise esimene samm ja ole teiste vastu hea.
 

"Kui soovid füüsilisele soovile täitumist, siis ise pead seda hakkama looma"
 
Karmal on oma seadus füüsiliste soovide täitumise jaoks. See seadus annab sulle teada seda, et kui sa soovid midagi siin maailmas, nagu näiteks oma kodu või mõnda teist füüsilist objekti, millest unistad, siis pead seda ise looma hakkama. Karmaseadus näeb ette seda, et mitte ühtegi füüsilist objekti, millest sa unistad, ei saa tekkida, kui sa ise sellesse midagi ei panusta. Karmaseadus näeb ette seda, et sina hakkad samm-sammult selle poole liikuma ja samal ajal ka unistama, et sellele õnne tuleks ning siis see unistus ka täitub. Karmaseadus soovib sinu käest lisaks emotsioonidele ka füüsilist tegutsemist, kuna see sama asi, mida sa soovid omab füüsilist kuju.

Karma õpetab sulle ka seda, et kui sa soovid füüsilisele unistusele täitumist, siis sa pead väärtustama seda seest ja väljast poolt. See tähendab seda, et kui sa liigud unistuse poole, siis sa pead sellele unistusele andma armastava väärtuse. See unistus ei tohi olla ahnusest, vaid armastusest - vastaseljuhul sinu unistus ei täitu. Kui sa soovid midagi saada, siis sa pead hindama selle füüsilist ja vaimset poolt.

"Keskkond loob sinu enda energiavälja"

See osa karmast on väga kasulik sinu jaoks ja ka väga oluline. Kui sa soovid enda elus muudatusi ja end hästi tunda, siis peab olema sinu keskkond vastava energiaga. Kui sa soovid rahu ja õnne, siis ei tohiks sinu lähedal eksisteerida negatiivseid inimesi, Feng Shui järgi negatiivset keskkonda. Keskkond, milles sa eksisteerid, kuhu sa oled ennast sisse seadnud ja mida sa lood, peab kokku käima sinu sisemiste soovidega. Kui sinu kodune keskkond ei ole harmoonias, siis ei saa sa harmooniat oodata ka enda hingeelus. Sellepärast on väga tähtis, et me tegeleksime enda kodu energia parandamisega, Feng Shui teraapiate, puhastusrituaalidega, kodu kristallidega täitmisega ja paljude teiste spirituaalselt positiivsete tegevustega.

Vaata, kus sa elad, mis sinu kodus on, kellega sa suhtled, kus sa töötad, mida sa sööd ja sealt saad vastuse, kas need toetavad sinu unistusi või hoopis rikuvad neid. See on samamoodi seotud karmaga!

"Millest keeldud, seda saad!"

Karmaseadusega käib üks väga tugev mõjutus kaasas, milleks on see, et kui sa midagi niivõrd väga soovid enda elust eemale hoida, siis see tõmbab ennast just sinu eluteele. Sellepärast ei tohi mitte kunagi öelda seda, et "ma ei tee seda mitte kunagi", kohe, kui sa selle välja ütled, siis see teema tuleb sinu ellu ja sa teed seda. Kui sa soovid, et mõni asi ei tuleks sinu ellu ja sa tead, et sa ei soovi ka mitte kunagi kogeda teatud teemasid, siis kasuta teistsugust emotsiooni selleks. Tee nii, et mõtle selle peale ning ütle iseendale, et sa ei soovi seda kogeda ja et seda ei ole vaja sinu ellu. Sellel on hoopis teistsugune energiaväli, sellel emotsioonil! Kui sa aga keeldud, siis tõmbad seda sama energiat enda ellu.

Kui sa näed kellegi suhtes halbu iseloomuomadusi, agressiivsust ja pahatahtlikkust, siis sellest ei tohi samuti keelduda ega ka ignoreerida. Sa saad selle vastasel juhul tagasi! Kui sa näed kellegi teise käitumises halba, siis mõtesta enda peas see lahti nii, et sa ei soovi selliseks saada ja pigem mõista, kust see negatiivsus pärit on, mitte ära hakka seda inimest hukka mõistma. Hukka mõistmine toob sulle endale kaela selle sama iseloomuomaduse.

Karmaseadus õpetab sulle seda, et me ei tohi mitte kedagi teist hukka mõista, me ei tohi ka leppida tema iseloomuga. Me peame õppima teiste inimeste negatiivsusest, aru saama, miks see nii on ja miks sina ise ei tohi selliseks saada. Ehk sa analüüsid enda jaoks läbi, miks inimene võib selliseks muutuda ja kus võiks olla see lahendus - mitte hukka mõista.


"Me saame vaid iseennast muuta ja kontrollida"


Karmaseadus õpetab sulle seda, et sul on ainult vaid iseenda üle kontroll ja oskus end muuta. Me ei saa muuta mitte kedagi teist, me ei saa enda valu pärast teistele etteheiteid teha. Kui sa tunned end kellegi juuresolekul ebamugavalt, siis sina pead seda olukorda enda sees muutma, mitte õpetama teisel inimesel ennast muutma. Karmaseadus on see, et kui sa soovid end paremini tunda, siis ei saa seda teised inimesed sinus tekitada. Sa pead ise enda tuju üleval hoidma, end tervemaks muutma ja end paremaks inimeseks looma. Teised inimesed ei ole süüdi sellest, et sul on halb olla või sul on halb tuju. See on sinu enda valik, kuidas sa olukordadele ja inimestele reageerid.

Kui me muudame oma suhtumist millessegi/kellessegi, siis hakkavad alles asjad muutuma, mitte ennem.

"Kui midagi on valesti sinu elus, siis see peegeldab sind ennast"

Kui sinu elus on midagi valesti, sul on väga raske periood või ebaõnn on sinu teele sattunud, siis see peegeldab sind ennast. Järelikult tegid sa kuskil vea ja sa pead sellest aru saama. Järelikult see koht, kus sa eksiteerid on vale koht ja sa pead seda muutma. Võib-olla sa ise tõmbasid seda õnnetust endale ligi ning sa pead nüüd mõistma, miks sa oled sellisesse olukorda pandud.

Me peegeldame enda eluga seda, mida me oleme välja teeninud. Kui meie elus midagi toimub, siis see toimub põhjusega. Ei ole olemas sellist asja, et sa ei ole ära teeninud seda. Kui miskit halba on sinu eluteele saadetud, järelikult on see põhjusega. Sulle võib-olla antakse võimalus uuesti õppida seda, mis sul õppimata jäi.

Karma on osa inimese hinge õpingutest. Et õppida, peame me pidevalt aru saama, kas liigume õiges suunas ja kas õpime õigesti. Kui elu läheb õnnelikus suunas, siis oleme õppinud ja kui negatiivses suunas, siis oleme kusagil maha jäänud ning vea teinud. Kui ebaõnn saabub, siis ainuke viis sellest lahti saada on õppida selle ebaõnne õppetunnist, mitte alla anda.

"Kui soovid elus edasi liikuda..."

Kui sa soovid elus edasi liikuda, maha jätta halbu harjumusi, vanu emotsioone, muresid ja probleeme, mis on minevikus olnud, siis tuleb nendest vabaneda. Vabanemine ei juhtu siis, kui sa blokeerid emotsioone. Vabanemine ei juhtu ka siis, kui sa soovid hetkes elada või jätta kõik seljataha ning ei mõtle selle kõige peale, mis on juhtunud.

Kui sa soovid elus edasi liikuda, siis sa pead pidevalt seljataha vaatama ning enda jaoks lahti mõtestama selle, miks see kõik juhtus, mida ma valesti tegin, kus ma oleksin pidanud olema teistsugune ning miks see kõik minu eluteele saadetud. Jäta meelde, et kui sa ei oleks olnud enda eluga just seal kohas minevikus, siis sa ei oleks täna siin.

Kui sa õpid mineviku valusse positiivsusega suhtuma, kui sa suudad näha selles valus head, siis sa liigud edasi. Sa ei liigu enne edasi, kui sa ei mõtesta enda jaoks lahti, miks sa oled midagi pidanud läbi elama. Igas halvas asjas on ka midagi head.

Kui sa ei mõtesta enda jaoks minevikku lahti, kui sa ei analüüsi enda tegusid, siis tõmbad täpselt samasuguseid probleeme enda eluteele. See on karmaseadus - kui ei õpi, saad uuesti selle sama õppetunni. Kui blokeerid, siis tuuakse see sama emotsioon sinu ette lahendamiseks. Seega karma ei lase sul unustada midagi, millest õppima pidid.

"Kahte asja korraga ei saada"

Karmaseadus määrab ära selle, et kui sa soovid enda ellu "midagi", siis sa ei saa analoogset asja soovida. See seadus on väga lihtsasti mõistetav sinu jaoks siis, kui ma seletan lahti selle suhte teemal. Näiteks, kui sa oled suhtes juba ühe kaaslasega ja samal ajal suhtled ka teise potentsiaalse kaaslasega, siis sa ei saa mitte kumbagi. Mõlemad suhted nurjuvad. Kui sa oled vallaline ja sa soovid endale kaaslast leida ning sul on silmapiiril kaks erinevat inimest, kellega sul on romantiline side, siis sa ei saa lõplikult mitte kumbagi, kui sa ei tee selget otsust enda sees ära. Kui sa otsustad, et sa oled vaid ühega neist, siis läheb elu edasi. Vastasel juhul jäädki pendeldama. Karmaseadus ei luba ühel ja samal teemal sulle õnne, kui sa suhtud sellesse ahnusega. Kui sa soovid pendeldada kahe kalli inimese vahel, siis on see ahnus ja karma ei luba sulle ka sellega seoses õnne. Sina teed valiku ja seejärel läheb elu edasi.

"Kui soovid spirituaalselt areneda, siis me ei tohi keskenduda madalatele mõtetele"

Kui sa oled endale sihiks võtnud selle, et sa soovid selles elus edasi areneda, õppida, õppida ja veelkord õppida ning võimekamaks muutuda, siis sinu mõtetes ei tohi eksisteerida madalaid mõtteid. Kui sa soovid areneda, siis viha, agressiivsus, kadedus ja ahnus ei tohiks sinu sees eksisteerida. Kui nendest emotsioonidest mõni eksisteerib, siis sa ei arene. Sa ei arene senimaani, kui sa suudad loobuda neist. Seega küsi enda käest seda, kas sinu sees eksisteerib kadedus või kas sa oled materiaalselt ahne? Kui jah, siis sa toidad enda karmasse ebaõnne ning sa ei arene spirituaalses mõttes edasi.

"Kui sa millessegi usud, siis tuleb seda ka praktiseerida"

Kõik sinu mõtted ja sõnad salvestatakse sinu karmasse. Kui sa millessegi usud, oled endale võtnud eesmärgi, et vot see on sinu teema ja see on sinu moraal, siis tuleb seda praktiseerida. Ma toon siia lihtsa näite, mina isiklikult usun, et ma saan eksisteerida ka nii, et ma ei sööks teist looma ja taimed on mulle antud selleks, et eksisteerida. See on minu usk ja karmaseadus näeb ette seda, et kui sa sellesse usud, siis sa pead ka praktiseerima seda. Mina ei söö liha ja ma praktiseerin seda - järelikult ma toidan enda karmat õnnega ning ma saan seda kunagi tagasi. On olemas näiteks inimesed, kes räägivad, et nad ei soovi loomadele halba ja nad ei soovi neile ebaõiglast elu ning ikka söövad loomaliha, siis see on millessegi uskumine, mida ei praktiseerita. Selle kaudu tuleb ka negatiivne karma ja see inimene annab enda karmasse sellega ebaõnne. Kui sa soovid looma süüa, siis tunnista endale, et sa ei väärtusta looma elu. Kui soovid loomadele anda elu, siis praktiseeri nendele elu lubamist. Väga lihtne see ongi!

See sama teema käib ükskõik mille juures. See ei pea olema ainult toitumine, see oli lihtsalt näide elust enesest. See sama teema käib absoluutselt kõige kohta. Kui sa usud, et vägivald ei ole lahendus, siis sa ise ei tohi vägivaldne olla ja ka selle suhtes passiivne ehk ignorantne olla. Kui sa usud, et suhtes olles peab sul olema vabadust liikuda, olla ja otsustada, siis pead sa ka ise andma teisele poolele seda vabadust.

"Kõik meie ümber ja meie sees on omavahel seotud"

Mitte ükski asi sinu elus ei eksisteeri "kogemata", sellel kõigel on olemas oma põhjus ja koht. Kui sinu elus on keegi, siis ta on põhjusega tulnud ja sa oled teda omal põhjusel enda ellu lasknud. Kui sa oled haige, siis see haigus on saadetud sulle põhjusega. Kõikidel suurtel ja väiksematel teemadel on olemas oma ülesanne. Kõik, mis sinu elus eksisteerib, see eksisteerib suure põhjusega. Ükskõik, mis sinu elus täna on, see on vajalik - jäta see endale meelde. 

Igal sammul on tagajärjed ja iga samm toob uusi teemasid sinu ellu. Ükskõik, kuhu poole sa elus liigud, sellega sa avad enda teel uusi väljakutseid.

Kui sa soovid enda elus midagi saada, siis sa pead alati selle poole liikuma. Kui soovid, et midagi juhtuks, siis pead midagi muutma ja edasi liikuma. Kui sa ei liigu, siis ei juhtu mitte midagi sinuga. Kui sa liigud, siis avanevad võimalused.

Minevik-olevik-tulevik on kõik omavahel seotud. Kõik, mida oled eelnevalt teinud toob sulle oleviku ja kõik, mis on olnud ning teed täna, toob sulle tuleviku!
 

"Kui soovid enda ellu midagi head saada, siis sa pead rahus seda ootama ja veel olematu asja nimel pingutama"


Karmaseadus määrab selle, et kui sa soovid enda elus tõepoolest midagi saada, midagi, mis on hingele rikastav ja unistustele füüsilist kuju, siis sa pead ootama. Ootama nii, et sa pingutad selle soovi poole nii, et sa ei näe tulemust. Sa pingutad tulemuseta nii kaua, kuni tulemus tuleb. Karma ei anna sulle lihtsalt kätte kõike head. Karma ootab, vaatab ja jälgib. Kui sinu enda karma näeb, et sa oled nõus pingutama ja rahulikult tulemust ootama, siis see tulemus ka saabub.

Inimesed, kes on kärsitud ja ei suuda oodata õnne ära, nendele see õnn kunagi ka ei naerata. Mida rohkem sa enda unistuste poole pürgid ja selle nimel tööd teed ilma selleta, et sa teaksid, kas see õnnestub või mitte, seda suurema tõenäosega see õnn sinu ellu ka saabub.

"Õnn tuleb suure tööga!"

Karmaseadus näeb ette seda, et mida rohkem sa millegi nimel pingutad, seda suurema tõenäosusega sa õnnelikuks selle pärast saad. Kergelt tulnud õnn, mis kukub sülle, kaob ka kergelt ära. Kui sa oled nõus enda õnne nimel panustama, siis see õnn tuleb sinu juurde väga pikaks ajaks.

"Sa saad vastuseid oma mõtetele ja tegudele"

Ükskõik, mida sa endast välja saadad ja mida sa enda elus teed, karma vastab sellele kõigele. Iseasi, kas positiivselt või negatiivselt - see valik on sinu enda teha.

Suhete ja erinevate asjade väärtus sõltub sellest, kui palju sa oled olnud nõus sellesse enda positiivset energiat jagama. Mida rohkem sa endast positiivsust välja jagad, seda suurem on selle suhte või selle teema väärtus.

RÜOLIIT "Kristall, mis aitab sul enda kogutud karmast aru saada ja seda lahendada"

Rüoliidil
on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks mõnda inimest saadab terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on ühed ja samad probleemid armastussuhetes ning lõppu ei paista sellel tulevat. Sellisel juhul on Rüoliit peaaegu et ainukene kristall, mis tõeliselt võib aidata sellise probleemi lahendamisel kõige tõhusamalt juba üksi seda kandes. Rüoliidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on kinni läinud karistusest eelmisest elust või ka selle elu niiöelda patust. Rüoliit aitab avada kanaleid, samas aitab see sinul endal mõista, mida valesti teed, aitab sul enda karmat lahendama hakata ja seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast ära nii, et see enam liiga ei teeks.

Mida külvad, seda lõikad!

Karma on meie hingede jaoks välja mõeldud selleks, et me enda tegude eest õpiksime vastutama. Mõistma, et kõik mida me siin ilmas kogeme on meie enda poolt välja teenitud ja vajalik. See on selleks, et õpetada inimestele, et mitte midagi ei juhtu põhjuseta.