See aasta, millal me sünnime, aasta annab meile ühe ühise eesmärgi, mida me siin maailmas tegema peame. Loomulikult on need inimesed oma iseloomudelt erinevad, kuid meid, kes me sünnime ühel ja samal aastal, ühendab ühine eesmärk, mida me siia maailma tegema tulime. Kui sa veel ei teadnud, siis meie hingedel on isiklikud ülesanded ja katsumused, mida me peame läbi tegema. Peale selle on ka meil ülesanded, mida me sellele Maale ja sellele kõigele siin pakkuma peame, mis siin Maa peal eksisteerib. Igal aastal on oma eriline ülesanne ja 2016. aasta lapsed on just sellise ülesandega siia toodud...

Ennekõike sündisid 2016. aastal väga suure kangusega hinged. Kangus selles mõttes, et nad on kangekaelsed ja nad võivad kohati enda vanematele tunduda jäärapäised ning jonnakad. Kuid see on ikka väga vale arvamus, kui selline arvamus hakkab eksisteerima. Tegelikult on nad lihtsalt kangekaelsed ja nad absoluutselt ei soovi, kui nende otsuseid või nende arvamust soovitakse ümber lükata või muuta. Kui lapsevanem suudab seda iseloomu kuidagi oma lapse tulevikku mõelda, siis tegelikult ta peaks üsna kiirelt aru saama, et kangekaelsus toob sulle elus võimaluse hakkama saada. See kangekaelsus, mida 2016. aasta lapsed endas kannavad, see on selleks, et tulevikus nad saaksid enda uskumust hoida ja nad ei luba endale võetud eesmärke kellegi teise poolt hävitada. Nad lähevad ja teevad, sina ei saa teda peatada! See on ka põhjus, miks selle lapse kasvatamine kohati võib olla veidi raske - kui tema ei taha, siis tema lihtsalt ei tee.

See sama kangekaelsus on antud 2016. aasta lastele sellepärast, et nende üks maapealne ülesanne on õpetada kõikidele teistele hingedele, kes tema elus eksisteerivad, et kui sa millessegi usud, siis ka võitle selle nimel. Nad on võitlejad! Igaüks nendest lastest valib tulevikus enda individuaalse eesmärgi, mille nimel hakkab ta ka võitlema.

2016. aasta laps on üldiselt väga positiivse iseloomuga, kuigi nagu ikka inimeste puhul, üdini positiivsust ei eksisteeri, on loomulikult ka temas veidi kurbuse momente. Küll aga on tema üldine energia väljapaistev, optimistlik ja positiivne. 2016. aasta lapsed tulid siia maailma teistele hingedele õpetama, et peab positiivne olema. Need lapsed sündisid just sellesse perekonda, kus võib-olla on teisi lapsi, kes on kohati negatiivsemad või üliemotsionaalsed. Sellisel juhul tuli see 2016. aasta laps enda õdedele-vendadele õpetama positiivsust. Ka seda, et elu ei tohiks vaadata mitte kunagi nii, et klaas oleks pool tühi. Kui see laps sündis oma perekonda esimese lapsena, siis tuli see laps ennekõike positiivsust õpetama oma emale ja isale. Järelikult emal või isal on kalduvus näha maailma pigem negatiivselt või näha maailmas rohkem probleeme, kui võimalusi. Igatahes see laps tuli õpetama sind ja sind aitama oma negatiivsusest lahti saada. Olen ka seda tähendanud, et see laps, kes sündis 2016. aastal, ta tuli ka sellistesse perekondadesse, kus oli enne tema tulekut palju riidusid ja nii öelda paigalseisu. Seda kõike sellepärast, et öelda sellele perekonnale, et unustame ära ja liigume edasi. See laps tuli perekonda kokku liitma ja kui sinu perekonnas on just see hing, siis tea, et saatuse poolt peaksid sina ja sinu kaaslane veel pikka aega koos olema.

See laps tuli perekonda, et näidata hingedevahelist sidet. Kui sinu ja sinu kaaslasele sündis 2016. aastal laps, siis see on märk selle kohta, et teil on veel mitmeid ülesandeid koos vaja ära teha. Te olete suhtes, kus on palju tegemata ja lahendamata karma ülesandeid ning te peaksite seda suhet koos hoidma. Hingedevahelised kokkulepped teeme me enne füüsilisse kehasse ilmumist ja nendega kaasnevad ülesanded, mida me peame ära tegema. Iga armastuse taga peitub hulganisti ülesandeid, vahel oleme me enda armastatuga koos aastaid, mõnega pea terve elu. 2016. aasta laps tuli ütlema sulle, et teil on veel koos vaja pikk maa minna, seega ära anna alla isegi siis, kui sul on raske olla. Leia lahendus - see on see, mida tema tuleb sulle ütlema!

Kui 2016. aasta laps kasvab suuremaks, siis tema üldine iseloom on selline, et ta ei soovi eriti selliseid asju kuulda, näha ega ka kogeda, mis on seotud negatiivsusega. Talle ei meeldi tülitsemised, ei meeldi tagarääkimised, kiusamine ja talle ei meeldi kui kellelegi liiga tehakse. See on laps, kes pigem sooviks idüllis elada, sellises positiivsuse mullis. Talle teeb väga-väga sügavalt haiget, kui tema vanemad tülitsevad või tema pereliikmed on kurvad. Samas ta absoluutselt ei soovi nendel teemadel sinuga vestelda, ta pigem soovib ignoreerida ja blokeerida negatiivsust. Seega kunagi, kui see hing on suuremaks kasvanud, siis võid sa märgata, kuidas ta lihtsalt jalutab minema, kui mõni probleem on õhus. Ta ei soovi sellega tegeleda!

See hing on tulnud siia Maa peale selleks, et näidata enda ümber olevatele inimestele, ennekõike enda perekonnale, kui mõttetu on üksteise piinamine, üksteisele negatiivsete sõnade loopimine või kellegi teise elu torkimine. Kui sina lapsevanemana ei saa sellest aru, et tema proovib enda elust seda ära blokeerida ja annad talle sellise lapsepõlve, kus just sellist kibedat energiat on, siis sa rikud selle hinge lihtsalt ära. Rikud seda selles mõttes, et ta eemaldub oma perekonnast. Need on sellised hinged, kes tulevad ja jäävad sinuga siis, kui sa pakud talle positiivsust ning turvatunnet. Ka tema ise annab seda sulle vastu, õpetades, et see on elus tähtis. Kui sa seda talle ei paku, siis ta suhteliselt kiirelt kasvab iseseisvaks ja otsib kodust väljapääsu, et enda elu kuskil rõõmsamalt edasi elada.

Need on hinged, kes soovivad vabadust ja nad ei salli absoluutselt "ahelaid". Selliseid ahelaid, kus öeldakse sulle, mida sa tegema pead, millal sa tegema pead, kellega sa pead koos olema, kus sa pead olema jne. See on laps, kes naudib vabalt olemist ja vabalt suhtlemist. Kui sa hakkad teda väga palju piirama, siis ta otsib sinu juurest väljapääsu. Kui sa annad talle vabadust, siis ta on sinu kõrval tingimusteta ja veelgi rohkem, kui sa arvatagi oskad.

Need lapsed tulevad siia Maa peale õpetama seda, et enda uskumuste eest tuleb seista, positiivsus on kõige tähtsam, teiste kiusamine-nääklemine-kaklemine on asjatu armastuse raiskamine ning mitte kunagi sa ei saa kedagi sügavalt armastada, kui sa piirad tema vabadust. See laps tuleb enda vanematele õpetama seda, et kui te armastate üksteist, siis andke üksteisele ruumi hingamiseks ja ruumi liikumiseks. Vabadus on see, mis näitab ära tõelise armastuse. Kui sa ei armasta, siis sa põgened vabaduses ja kui sa armastad, siis sa jääd ise vabatahtlikult.

Kui 2016 aasta lapsed kasvavad suuremaks, siis nemad tahavad olla oma eriala suhtes individualistid ehk teha tööd millegi kallal täiesti üksinda. Nende sees on väga palju andekaid kunstnikke, muusikuid, äriinimesi ja ettevõtlikke inimesi. Kuid nendel tulevad anded välja, keda kodus lapsepõlves ei piirata ja kelle kodus on vähe depressiivset energiat. Vastasel juhul hoiab see sama 2016. aastal sündinud hing enda sees seda annet ning ta ei kasuta seda selles elus ära. Kui enamus anded inimestel avanevad läbi trauma, depressiooni, stressi või väga suurte läbielamiste tõttu, siis 2016. aastal sündinud laste anded avanevad läbi positiivse energiavälja.

Mida aeg edasi, seda rohkem annab see laps maailmale enda positiivsust. Seda sellepärast, et see on põhjus, miks ta üldse sündis. Ta jagab seda endast välja, muudab enda ümber inimesed paremaks ja optimistlikumaks. Sellele lapsele meeldib elada ühe jalaga tulevikus, mis tähendab seda, et talle meeldib unistada ja luua enda silme ette kõike seda, mida tal võiks olemas olla. See on omadus, millega ta hakkab teisi tervendama. Läbi selle, et oma vestluste käigus ta hakkab rääkima teisele inimesele kõike seda, mis tema elus võiks olla, mitte seda, mis ei võiks olla.

2016. aasta laste kõige nõrgemaks kohaks on Päikesepõimik ehk seedimine. See on nende kõige nõrgem füüsilise keha aspekt, millele tuleks eriliselt tähelepanu osutada tema vanemate poolt. See tähendab seda, et tema seedimine on nõrk, tal on palju toiduaineid, mille vastu tal on allergiad ja ta ei suuda väga hästi loomaliha, gluteeni ja laktoosi seedida. Nendele lastele sobib taimne toit, mis ei ole toortoit, vaid on küpsetatud. Neile sobib taime proteiin ja valk. Kui sinu kodus kasvab 2016. aastal sündinud laps ja temal on tekkinud allergiad, kõhu probleemid, siis see on tingitud nende nõrgast Päikesepõimikust. See Tšakra on nõrk sellepärast, et nende suurim soov on elada idüllilises positiivsuses ja nad oma alateadvuses kardavad negatiivsust. Nende üheks õppetunniks siin Maa peal on see, et saavutada oma läheduses positiivsust ja muuta elu positiivsemaks. Kui neile on selline ülesanne antud, siis nendel on ka nõrkus Päikesepõimikus, et nad suudaksid ja sooviksid seda teha. See annab neile vajaduse enda positiivsuse kanalit korda teha ja enda eesmärgi poole püüelda. Eriliselt problemaatiliselt muutub nende seedimine siis, kui perekonnas on tülid või tal on stress.

2016. aasta laste õnne, positiivsuse ja elujõu kristalliks on Karneool. Karneool on kristall, mis aitab neil enda maailmapõhist eluülesannet täita, olla positiivsed ja blokeerida negatiivsust, mis tema ellu soovib tulla. See on kristall, mis võiks alati olla selle lapse lähedal ning tema kodus. Karneool on ka sellepärast vajalik kristall sellele lapsele, et ta suudaks oma õppetunni anda ka oma vanematele. Ta on selleks perekonda toodud, et õpetada enda ema ja isa armastust väärtustama ning kergekäeliselt võetud suhet ümber mõtestama, sellesse sügavamat tähendust andma ning õpetada üksteisega rahulikult asju selgeks rääkima.

Need lapsed, kes sündisid 2016. aastal, nad on väga kaua aega eksisteerinud naise Auraväljas. Nad on väga kaua oodanud seal. Kui tavaliselt hing leiab enda koha Auras umbes kaks aastat enne sündimist, siis tema on seal Auraväljas olnud rohkem. Ta lihtsalt ootas enda õiget aega ja sellepärast võisid väga paljud naised ette tunnetada juba väga ammu, et ühel päeval just tema sünnib. Lihtsalt alateadvuses oli see teadmine, et umbes siis toimub lapse sünd või just selle kaaslasega.

Kõigele sellele lisaks annab talle iseloomu ka tema sodiaak, sünnikellaaeg, sündimise hetkel olev kuu faas, nime tähendus ja loomulikult ka tema eelmistest eludest kogutud teadmised ning karma.

See, mis ma siia 2016. aasta laste kohta kirjutasin, see on üldine energia mida nad kaasas kannavad ja seda selleks, et muuta maailma.