Menüü
Ostukorv

Tene artiklid - sünniaasta RSS Feed

30 dets 2021. AASTA LAPSED - METALLIST KESTAS ÕRN HING
admin 0 13906
Numeroloogia ja astroloogia on mõlemad osa minu kirest. Ma naudin nende tõlgendamist ja veel enam seda, et saan selle salakoodi sulle lihtsalt lahtiseletatuna edasi anda. Aasta, millal me sündinud oleme, annab meile kaasa oma mõjutuse, mis kujundab meie eluteed ja iseloomu. Lapsed, kelle sünniaastak..
31 juuli 2020. AASTA LAPSED - SÜNNIGA KAASNEV ELUÜLESANNE
admin 0 9721
Numeroloogial on tohutu vägi, mida ei tasuks alahinnata. Igal aastanumbril on oma energia, mis kandub tervesse sellesse aastasse. Nii saavad ka lapsed, kes sellel aastal sünnivad, oma sünnikaarti oma sünniaasta energia. See kinnitub terveks eluks nende Auravälja. Iga aasta sümboliseerib ka teatud ül..
27 dets 2019. AASTA HINGED JA NENDE ÜHINE EESMÄRK
admin 0 4627
Iga hing, kes sünnib siia Maa peale, sünnib põhjusega. Mitte ükski sünd ei ole "juhuslik" ega ka "vale". Meil kõigil on olemas oma missioon, eesmärk ja vajadus siin eksisteerida. Me sünnime, kuna meil on eesmärk täitmiseks. Igalühel meist on olemas meie väga isiklikud ülesanded, igalühel meist on va..
15 aug 2018. AASTA LAPSED - NENDE ÜLESANNE
admin 0 6628
Olen eelnevalt kirjutanud mõned artiklid erinevate aastate kohta ja nende laste eriliste iseloomude kohta. Nüüd on kord jõudnud 2018. aasta laste kätte. Jutustan sulle sellest, miks nad enda perekonda sünnivad, miks nad maailma jaoks sünnivad ja mida neil õppida ning õpetada on. Igal aastakäigul on ..
15 apr 2016. AASTA LAPSED - LOOVAD POSITIIVSE ENERGIAVÄLJA
admin 0 5887
See aasta, millal me sünnime, aasta annab meile ühe ühise eesmärgi, mida me siin maailmas tegema peame. Loomulikult on need inimesed oma iseloomudelt erinevad, kuid meid, kes me sünnime ühel ja samal aastal, ühendab ühine eesmärk, mida me siia maailma tegema tulime. Kui sa veel ei teadnud, siis meie..
09 märts 2008. AASTA LAPSED - ELUÜLESANNE JA NENDE SPIRITUAALNE VÄGI
admin 0 3324
Igal aastal on oma tähendus, miks just sellel konkreetsel aastal on keegi sündinud. See aasta, millal sa sündinud oled, annab sinu hingele kaasa eluülesande ja teatud omadused, millega sa pead siin maailmas elama. Ülesanne, mis sul on üleüldiselt vaja siin elus täita lisaks kõigele sellele, mis sinu..
01 veebr 2017. AASTA LAPSED JA NENDE SÜNNIGA KAASNEV ELUÜLESANNE
admin 0 8304
Igal aastal sünnivad lapsed erilise ülesandega, mis on neile saatuse poolt kaasa antud. Iga aasta ja ka astroloogiline aasta annab inimese hingele oma iseloomu ning teatud temperamendi kaasa. 2017. aastal sündinud lastel on oma konkreetne ülesanne, mida nad siia maailma täitma tulevad. Ma räägin üld..
Tooted 1 kuni 7, kokku 7 tootest (1 lehekülge)
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.