Kadedus on üks inetuimaid emotsioone ja tundeid, mida ma inimestes kohtan. Kahjuks peab seda eluteel kohtama ja kindlasti kohtad ka sina seda. See on üks elu osa, inimeste õppetundidest ja nende sisemiste probleemide peegelpildist. Kui ma kohtan inimest, kes on kellegi peale kade, siis mul hakkab temast lihtsalt kahju. Kahju sellepärast, et mul on kurb vaadata inimese eneseaustuse puudusest või oskamatusest iseenda elu ja energiaid juhtida.

Kadedus on emotsioon, mis peegeldab sinu sisemist mürgisust, probleeme, viha, kurbust ja stressi. Kes iganes on kade, sellel inimesel on ennekõike probleeme iseendaga. Seega tunne pigem kadestajale kaasa, mitte ära lange ise samale tasemele. See on selline mõte, mida võiksid alati endaga kaasas kanda. Kui mina kohtan inimest kadeda meelega, siis üks esimesi emotsioone mis mind valdab, on see, et sellel inimesel puudub oskus iseendale kasulikult ja õnnelikult elada. Kadedus on äärmiselt kahjulik emotsioon ja see veab kadeduse kandjat lõksu ning ka seda, kes läheb kadedusega kaasa.

Kadedus on energia, mida inimene ise endale loob või millel ta laseb enda sees luua. Mõtle, kas sina oled aeg-ajalt kellegi teise peale kade? Kas sa himustad midagi, mis kuulub kellelegi teisele? Kas sa räägid teistest negatiivsel/hukkamõistval toonil? Kui jah, siis on sinus kadeduse energia. Kui ei, siis sa oled spirituaalselt kõrgem ning oskad enda elu elada nii, et sa ei loo endale selliseid barjääre, mida teeb kade meel.

Sügaval sisimas on kadedust kumav inimene täidetud negatiivsete emotsioonidega, vihaga ja stressiga. Kadedus on sinu hinge peegelpilt, mis annab sulle ja ka teistele mõista, kes sa selline oled ning milline on sinu spirituaalne tase. Kade meel saab eksisteerida vaid madala spirituaalse tasemega inimesel. Mida spirituaalsem sa oled, seda vähem sa tegeled teiste inimeste eludega, nende hukkamõistmisega ja nende arvustamisega. Mida spirituaalselt kinnisem sa oled, seda rohkem sa panustad enda elu mürgi jagamisele.

Kadedus tuleb välja inimesest siis, kui tema sees on mürki liialt palju kogunenud. Kadeduse tunne tekib inimesel, kelle Juurtšakra ei tee tööd ja seega ka ülejäänud kogu Tšakrasüsteem on kinni. Mis omakorda tähendab, et kadedus blokeerib ennekõike ära hea enesetunde, enesekindluse, külluse kanali, armastuse kanali, loomingulisuse, intuitsiooni ja ettenägelikkuse. Kadedus blokeerib energiaid inimese enda sees, kes kadedust tunneb.

Väga tihti kurdetakse mulle seda, kuidas inimesed kadestavad ja räägivad väga inetuid asju seljataga. Iga kord, kui mulle tullakse sellistest probleemidest rääkima, siis ma annan mõista, et kadedus on iga inimese enda probleem. See ei pea sind puudutama, kui sa ei lase sellel endale liiga teha. Sina saad valida, kas sa lähed kadeduse energiaga kaasa, mis sinu poole suunatakse või sa blokeerid seda. Kadedusega kehtib üks konkreetne reegel, milleks on:

"Kadestaja on see, kes kogub endale halba karmat. Kui sina lased kadestajal endale liiga teha, siis ka sina kogud endale karmat"

Inimene, kes kadestab teisi või ka konkreetset inimest, see mürgitab iseennast ja enda karmat. Karma on energia, mida me ise endale loome vastavalt enda käitumisele ja suhtumisele. Kui sa oled kade, siis sa blokeerid karmas hea õnne ära ja küsid selle eest endale karistust. Seega ma võin käsi südamel öelda, et iga kadestaja saab endale suure kuhjaga karma õppetunni. Kui sina oled kadestaja, siis sa kutsud endale halba ligi - jäta see palun endale meelde. Seega, kes iganes kunagi on sind kadestanud või kes suhtub sinusse väga inetult kadeduse pärast, siis ole hea, ära sina loomulikult sellesse sekku. Lase igal inimesel enda karma ise välja teenida. Kui sa sekkud, hakkad sellega võitlema, lased endale sellest liiga teha, siis ka sina saad selle eest karmat. Sa blokeerid enda elus positiivset energiat ära seoses sellega, et sa keskendud teise inimese negatiivsusele. Lase emotsioonidel minna, tunne kaasa mitte-spirituaalsele inimesele ning võta seda, kui õpetust. Õpetust, mis ütleb sulle seda, et ära mitte kunagi lasku sama madalale. Kadedus on madal emotsioon, mis suuremas pildis toob sulle kuhjaga nii emotsionaalset kui ka füüsilist õnnetust.

"Naera kadeduse peale, teiste kadedus sinu pihta on sinu enda võit!"

Kas sa tead seda, mida teise inimese kade meel võib sulle anda? Väga tihti, kui ma selle teema erinevate inimestega jutuks võtan, siis enamus imestavad ning muudavad enda mõttemaailma kadeduse osas.

Kui keegi teine kadestab sind, kiusab sind kadeduse pärast ja räägib sind kadeduse pärast taga, siis iga kord, kui ta seda teeb, siis ta jagab enda õnne sinule. Väga irooniline eksole! Inimene, kes kõige enam sinus midagi kadestab, on inimene, kes kõige enam toetab seda, et sul just sellel teemal hästi läheks ning õnne oleks.

Iga kord, kui keegi kadestab sind, siis ta saadab teatud energiakanalist ära enda isiklikku õnne. Kui kadestatakse armastuse või suhete teemal, siis jagatakse enda Südametšakrast ära armastuse õnne. Kui kadestatakse raha, siis külluse õnne küllusekanalist, mis asub Päikesepõimikus. Põhimõtteliselt kadestaja jagab hea energia ära ja blokeerib enda Tšakrat sellega, mis omakorda paneb sellel inimesel täpselt samas valdkonnas elu seisma. Kui kadestaja kadestab eriala või tööga seotud teemasid, siis ta paneb kinni enda Sakraaltšakra. Seda kõike teades on sul palju lihtsam kadedusse suhtuda, mis sinu suunas saadetakse. Mõtle pigem sellele, et sa saad selle inimese õnne täiesti vabatahtlikult enda Aurasse ja ainuke, kes siin kannatajaks jääb, on see, kes end ise mürgitab.

Seega, keda kadestatakse, see on õnnega kaetud! Aga vaid sellisel juhul, kui sa suhtud kadedusse ükskõikselt.

Kui sul on probleeme sellega, et sa ei suuda kadedusse ükskõikselt suhtuda, siis sulle on väga kasulikuks tervendaja kristalliks Serpentiin Jaad. See on kristall, mis aitab sul kadedusega toime tulla, sellesse ükskõikselt suhtuda ja kui sul on endal kadetsemisega probleeme, siis see aitab sellest üle olla.

Jäta meelde see, et sa ei saa mitte kunagi kedagi sundida end austama, ainuke asi mida sa saad teha, on see, et ära lase ennast halvasti kohelda. Selleks sa pead lihtsalt õppima kadedust enda elust blokeerima ja mitte reageerima inimeste kadedusele.

"Miks mõne inimese peale ollakse eriliselt kade?"

Kadedust ei koge selles elus kõik väga suurel määral, mõni vähem ja mõni just väga palju. Kindlasti mõtled selle peale, miks mõni inimene oma elus kogeb palju kadedaid pilke. Mida rohkem sind kadestatakse, seda rohkem on sinus seda energiat, mida kadestajas ei ole. Kui kadestatakse armastust, siis sinu enda Südametšakra on täis armastuse energiat, sa oled õnnega kaetud. Kadedus tekib madala spirituaalse astmega inimesel just selle inimese suunas, kes on energiapõhiselt terve just selles teemas, mis kadestajas puudub. Mida rohkem on sinu elus kadestajaid, seda suurema häälega sa saad iseendale öelda seda, et sa teed õigeid asju, sa liigud õiges suunas ja sa oled hingelt võimsam.

Kui sa tunned, et sa ei suuda mitte kuidagi lahti mõistatada, miks mõni konkreetne inimene kannab sinu peale vimma ja kadedust, siis kanna Musta Obsidiaani kristalli. Kui sa juba kannad seda, siis see ka juba toimib sinuga sellisel suunal. Must Obsidiaan õpetab sulle, mida tähendab kadedus, miks see eksisteerib ja aitab sul mõista, miks mõni konkreetne inimene seda emotsiooni sinu peal hoiab. Must Obsidiaan kaitseb ka selle eest, et sa liialt hinge ei laseks teise inimese kadedusel jõuda. Aidates sul mõista seda, kui madal on see energia ja sellele ei tohiks tähelepanu osutada.

Pea meeles, et inimese kadedus väljendab tema ebakindlust ja enesekindluse puudust. Kui sinul on probleeme kadestamisega, siis on aeg end enesekindlamaks muuta ja vabastada enda hingest negatiivseid emotsioone.

Peamine küsimus kadedale meelele on see, et kas sa tõesti soovid loobuda enda õnnest ja küllusest? Kas sa soovid anda sellele inimesele enda õnne, kelle peale sa kade oled? Kui ei, siis tegele enda mõtete ümbermõtlemisega. Ürita mõelda nii, et sa pigem keskendud iseendale, kui teistele.

Need, kellel kadedust ei eksisteeri, kuid peavad seda teiste poolt tundma, siis nendele positiivne mõte - ära reageeri, tunne kaasa ja naudi enda hinge tarkust, milleks on oskus elada ilma kadeduseta!