Menüü
Ostukorv

SERPENTIIN JAAD poleeritud

SERPENTIIN JAAD poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
SERPENTIIN JAAD poleeritud
4.50€
Maksudeta: 3.69€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SERPENTIIN JAAD poleeritud

Võimalikud valikud

SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad on imelise väljanägemisega kristall, mille peamiseks omaduseks on luua enda ümber energiavälja, mis puhastab ära ebasiiruse, salakavaluse ja valed. See on kristall, mis suudab enda ümber sellised energiad kustutada. Serpentiin Jaadi ükskõik kuidas kasutades, kas seda kandes või enda kodus hoides, aitab see just nendest energiatest vabaks saada. Serpentiin Jaadi kandes aitab see sinu elust eemale tõugata need inimesed, kes ei tohiks sinu elus olla, aidates sul nendest inimestest ja suhetest vabaks lasta. Serpentiin Jaadi koduseintevahel hoides aitab see sinu kodu selliste inimeste eest kaitsta. Serpentiin Jaad on väga hea sõprusekristall, millel on oskus siiraid, ausaid, õigeid ja häid inimesi sinu ellu tuua ning neid seal hoida.

Serpentiin Jaadi leidub peamiselt ItaaliasLõuna-Aafrikas ja Brasiilias. Serpentiin Jaad on seotud peamiselt Südametšakraga, aga sellel on jõudu mõjuda ka kõikidele teistele Tšakratele.

Serpentiin Jaad on oma nime saanud kreekakeelsest sõnast "serpens", mis tähendab sisalikku või roomajat. Seda seetõttu, et Seprentiin Jaadil on oskus eemale peletada roomajaid ja ka inimesi, kes on kahepalgelised. Ehk inimesi, kes on madudega sarnased.

Serpentiin Jaad aitab sul tunda armastusetunnet, seda, et keegi hoolib sinust, vajab sind ja seda, et sa oled armastatud. Serpentiin Jaad aitab sul ise olla armastavam, õpetades sulle seda, et armastust tuleb väljendada, enda kallimale välja näitama ja see aitab mõista selle väärtust. Serpentiin Jaad tõstab meeleolu ja juba sellepärast on seda kasulik enda elus hoida. Kristall, mis suudab sind positiivsena ja lootusrikkana hoida hoolimata olukorrast, mis sinu elus parasjagu on. Kristall, mis toob armastuseõnne ja headust sinu teele. 

Feng Shui järgi sobib Serpentiin Jaad suurepäraselt rahavoolu aktiveerimiseks Ida-ilmakaares. Aidates parandada hetkelist majanduslikku seisu. Tuues Sinu ellu ideid ja võimalusi, blokeerides ebaõnne energiat.

Serpentiin on kasulik Tšakrate tervendamisel ja sellel on oskus ükskõik millisele Tšakrale lisajõudu anda. Selleks valmistatakse Serpentiin Jaadist vee-eliksiiri ja vee-eliksiiri valmistamise kohta saate lähemalt lugeda SIIT.

Serpentiin Jaad tervendab Südametšakrat, mis tähendab seda, et see annab Südametšakrale jõudu juurde selleks, et see saaks õigesti funktsioneerida. Serpentiin Jaad aitab mõista seda, kes peaks sinu ellu kuuluma ja kellel tegelikult ei ole tarvis sinu elus eksisteerida. Serpentiin Jaad aitab mõista, keda sa tegelikult armastad ja kelle sõprus on sulle armastust pakkuv ning kelle mitte. Kui sa soovid enda ellu vaid neid inimesi, kes on sinuga siirad ja kellel on sulle midagi õpetada ning anda, siis Serpentiin Jaad aitab sinu ellu sellise selguse tuua. 

See kristall on väga kasulik lastele, kuna sellel on olemas kaitsvad omadused ja emotsioone tasakaalustavad omadused. Seprentiin Jaad aitab eemalde hoida halbu sõpru, salakavalaid inimesi, vägivaldseid juhtumeid ja ka õnnetusi. Serpentiin Jaad kaitseb vaimsete rünnakute ja tagakiusamise eest.

Serpentiin Jaad sobib armastusekristallide komplekti ka siis, kui on soov abielu koos hoida ja kaitsta seda lahutuse eest.

Asetage Serpentiin Jaad kodukaitsekristallide sekka, mis on asetatud kodu välisukse kõrvale. Seda selleks, et perekonda ei tabaks kuulujutud ja halb maine. Serpentiin Jaad kombinatsioonis Musta Turmaliini, Hematiidi, Hüpersteeni ja teiste kaitse kristallidega aitab perekonnast eemale hoida perekonda lõhkuvat naist. Üldjuhul seda kasutatakse siis, kui kardetakse, et mõni naine võib pereisa südame röövida ja teda perekonnast lahutada. 

Seprentiin Jaad lapse toas aitab tuua loomingulisust, kiiret mõttetegevust ja aktiivsust. Sobib kokku õppimise kristallidega.

Hoia Serpentiin Jaadi kodu Idapoolses toas mõne taime kõrval, mis on seotud majja tervise toomisega. Serpentiin Jaad sobib Aaloe taime kõrvale väga hästi. Nende kahe elemendi kooslus aitab kaitsta perekonda suuremate tervise rikete eest ja üleüldiselt aitab see tuua perele head tervise õnne.

Seprentiin Jaad võib kuuluda armastusekristallide komplekti, sellel on oskus armastust ligi tõmmata, see sobib inglikristallide komplekti, kuna see aitab inglitega paremini suhelda, kaitsekristallide komplekti, kuna sellel on oskus eemale hoida salakavalaid inimesi, eriti naisterahvaid ja tervisekristallide komplekti, kuna Serpentiin Jaadil on oskus eemale hoida erinevaid nakkushaigusi.

Serpentiin Jaad suurendab tervisealast intuitsiooni ja eriti veel selliste teemade puhul, kus sa endale väga suurt kahju teed. See on kristall, mis aitab sul märgata enda rutiinis kahjulikke tegevusi, aidates sul ise järk-järgult enda elukvaliteeti parandada. Kanna seda kristalli, et muutuda tervislikumaks inimeseks ja õppida juurde oskuseid, mis aitaksid sul pidevalt end tervena hoida. Serpentiin Jaad aitab mürkidest eemale hoida, aidates sul mõista, mis on sinu keha jaoks ebatervislik. 

Töökristall

Serpentiin Jaad sobib töö juurde, töölauale või töötegemise ajal kaasas kandmiseks, kuna sellel on oskus tööalaseid probleeme lahendada kiiremini, kui need võiksid laheneda. Serpentiin Jaad aitab vältida suuremaid tülisid ja kollektiivseid lahkhelisid. Seprentiin Kaitseb tööalase tagakiusamise eest.

Koduenergia parandamine

Serpentiin Jaad on väga hea Feng Shui energia kristall, nii nagu on tegelikult ka kõik teised Jaadi kristallid. Serpentiin Jaadil on konkreetselt oskus avada seisma jäänud energiaid puhastumisele, seega sobib näiteks sinna majja viimisel, mis on kaua aega seisnud tühjana või väga vanasse talumajja, kus minevik on kinni jäänud. Seda selleks, et mineviku energia ei hakkaks segama uusi elanike. Serpentiin Jaadi oleks hea viia igasse maja välisnurka ja jätta need sinna, niiviisi aitab Serpentiin Jaad vabastada järk-järgult energia puhastumiseks. Siis, kui teed enda igakuiseid puhastusrituaale kodus, siis need saavad puhastatud ja neid kristalle ei pea sealt välja võtma.

Valu vabastaja kuu viimasel veerandil

Serpentiin Jaad on tugevatoimeline hingetervendaja, nii nagu on kõik Jaadid väga võimsa energiaga. Serpentiin Jaadi soovitan ma kandma hakata Kuu viimasel veerandil, kui sinus on soov minevikuga lõpparve teha või vähendada oma hingevalu. Kuu viimase veerandi ajal võta Serpentiin Jaad kätte ja soovi, et see aitaks sinus vabaks lasta teatud valu ja alusta selle kandmist. Kanna seda igapäevaselt, kuni tunned, et oled oma mure, stressi ja valu vabaks lasknud või seni, kuni tunned, et oled probleemile lahenduse leidnud. Leiad Kuufaaside kalendri SIIT.

"Salakavaluse peletaja" Serpentiin Jaad ja Punane Tiigrisilm 

Need kaks kristalli on mõlemad seotud salakavaluse eemale peletamisega. Mõlematel kristallidel on oskus klatšivaid inimesi endast eemale hoida, klatšijuttu peatada ja pahatahtlike inimeste soove pidurdada. Kui sina tunned, et sinu elus on keegi, kes soovib meelega sulle halba teha ja kes rikub pidevalt sinu tuju, siis see kristallivesi on sinu jaoks. Valmista nendest kahest kristallist vee-eliksiiri, et enda Aurast teise/teiste inimese poolt suunatud negatiivsust temale tagasi saata. Blokeeri klatš ja pahatahtlikkus. 

Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist 
vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Nakkushaigused, diabeet ehk suhkruhaigus, aju, närvid, ajuga seotud probleemid ja haigused, magneesiumi ja kaltsiumi omastamine, emotsionaalse tasakaalu puudumine, närvivapustus, menstruatsiooni krambid, maohaavandid.

- Kaitseb mürgitustesse sattumise eest, ohtlike viiruste kehasse jõudmise eest ja reisides kaitseb see erinevates riikidest olevate mürgiste putukate/madude eest. 

- Soovitan Serpentiin Jaadi kanda kõigil, kes soovivad enda kehast mürkaineid välja juhtida ja kes soovivad enda keha füüsilist vormi taastada. Sobib ka emotsionaalse keha puhastamiseks, aidates mürgiseid inimesi ja emotsioone elust välja juhtida.

SÜDAMETŠAKRA

Serpentiin Jaad tervendab Südametšakrat, mis tähendab seda, et see annab Südametšakrale jõudu juurde selleks, et see saaks õigesti funktsioneerida. Serpentiin Jaad aitab mõista seda, kes peaks sinu ellu kuuluma ja kellel tegelikult ei ole tarvis sinu elus eksisteerida. Serpentiin Jaad aitab mõista, keda sa tegelikult armastad ja kelle sõprus on sulle armastust pakkuv ning kelle oma mitte. Kui sa soovid enda ellu vaid neid inimesi, kes on sinuga siirad ja kellel on sulle midagi õpetada ning anda, siis Serpentiin Jaad aitab sinu ellu sellise selguse tuua. 

Serpentiin Jaad on kasulik neile, kes on enda elus petta saanud ja keda on suhtealaselt reedetud. See tervendab seda Südametšakra energiat, mis ei lase sul enam usaldada ja armastada. Kanna seda kristalli endaga kaasas vähemalt kolm kuud, et see suudaks seda energiat tervendada.

SODIAAK

Serpentiin Jaad on tähtkuju poolest väga kasulik  KAKSIKUTELE, olles Kaksikute armastuseõnne kristall. Serpentiin Jaadis on olemas see vägi, mis suudab Kaksikute tundeelu korda seada. Serpentiin Jaad toob Kaksikutele selgust, tervendust, oskust endale õiget kaaslast valida, oskust armastada, seda väljendada ja seda veelgi tugevamalt tunda. Serpentiin Jaad on kasulik vallalistele ja juba enda kaaslase üles leidnud Kaksikutele.

Serpentiin Jaad aitab NEITSIL  mõista, kes on talle tegelikult liiga teinud, mille peale võiks tegelikult solvuda ja millist inimest tuleks tegelikult enda elust välja lülitada. Serpentiin Jaad aitab Neitsil mõista seda, kes on tema jaoks vajalik ja kes mitte, aidates andestada neile, kes tahtlikult halba ei ole teinud. Serpentiin Jaadi võiks Neitsi kanda siis, kui tal on kellegiga probleemid esile kerkinud. Serpeniin Jaad aitab tasakaalustada tema Südametšakrat.

Serpentiin Jaad on kristall, mida on hea NEITSILE sõpruse väljendamiseks kinkida. Serpentiin Jaad aitab Neitsil oma lähedastega hästi läbi saada, parandades ja muutes suhteid tugevamaks. Serpentiin Jaad aitab Neitsis välja tuua tema kõige paremad iseloomujooned. Selle kohta, miks Neitsit enda elus hoida, saad lugeda SIIT.

ASTROLOOGIA 

Serpentiin Jaad on õnne kristalliks neile, kes on sündinud Mao-aastal. Serpentiin Jaad toetab Madu, aitab ja kaitseb teda, tugevdades tugevaid iseloomuomadusi ja tasakaalustades nõrku külgi. Serpentiin Jaad toob kõikidele Madudele õnne. 


Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Serpentiin Jaadi võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud emots..
4.39€
Maksudeta:3.60€
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
6.50€
Maksudeta:5.33€
SARDOONÜKS on õnne-, heaolu- ja enesekindluse tõstmise kristall. Sardoonüks pärineb peamiselt Indiast, Uruguaist, Brasiiliast ja S..
28.80€
Maksudeta:23.60€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu elus..
0.69€
Maksudeta:0.56€
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
11.20€
Maksudeta:9.18€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
6.50€
Maksudeta:5.33€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
PUNANE TIIGRISILM poleeritud
Enim müüdud
PUNANE TIIGRISILM on väga kauni ja sügava punase värvusega kristall. Kristall, mis on Tiigrisilma üks liikidest, millel on samasugune t..
3.00€
Maksudeta:2.46€
BOTSWANA AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
BOTSWANA AHHAAT on üks Ahhaadi vormidest, mis on üldiselt hallikat tooni, aga leidub ka roosat tooni Botswana Ahhaati. Botswana Ahhaat ..
4.00€
Maksudeta:3.28€
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
10.60€
Maksudeta:8.69€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.