Mustsõstar on meil siin Eestimaal olemas ja miks mitte kasutada enda keha füüsiliseks ning emotsionaalseks tervendamiseks meie enda taimi. Mustsõstar kasvab pea igas vanaema või ema hoovis, seega on sul seda lihtne suvel süüa ja talveks sügavkülma korjata. Mustsõstar on võimas ravitseja ja ka mina teen endale selle marjaga aeg-ajalt tervendavat kuuri, et olla terve nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Soovitan ka sul süüa enda keha ja hinge jaoks tervendavaid taimi.

Igal taimel on omad füüsilised ja vaimsed tervendavad väärtused. Räägin täna sellest, miks ja kuidas ma kasutan enda jaoks mustsõstart ning miks ma olen seda pakkunud inimestele, kes on minu seanssidel käinud. Loomulikult osutan suuremat rõhku sellele, mida annab mustsõstar spirituaalses mõttes.

Kui sul ei ole võimalik kellegi käest mustsõstart suve jooksul korjata, siis soovitan sul see põõsas enda aeda istutada. Mustsõstar on sinu aias väärt taim, andes sulle vajalikke vitamiine, et olla terve. Ennekõike on mustsõstar naiste tervise jaoks.

RAUD, NAISTEHAIGUSED JA VÄSIMUS

Mustsõstrad, nagu ka kõik teised marjad, sisaldavad suurel hulgal C-vitamiini, mida on meil vaja tugeva immuunsuse jaoks. Mustsõstar on väga kasulik neile, kellel on probleeme vere ja hemoglobiiniga. Üks peamisi põhjuseid, miks ma mustsõstraid söön, on see, et ma ei söö liha, ja sellega seoses on mul vaja omastada taimset rauda rohkem, kui mõnel teisel inimesel. Mustsõstar on üks rauaallikatest, millega ma hoian enda keha tervena. Kui sa küsid, kuidas ma neid marju tarbin, siis vastus on lihtne - söön neid niisama. Nagu ma olen ka eelnevalt rääkinud, teen ma oma kehale taimekuuri nii, et ma söön alati taime toorelt ja teistest toiduainetest eraldi. See on olnud minu enda alateadlik valik, kuna tunnen, et minu keha omastab seda taime niiviisi kergemalt.

Mustsõstart soovitan ma süüa naistel, ja kui seda ei tehta regulaarselt, siis võiks teha paaril korral aastas mitmepäevase kuni paarinädalase kuuri. Selle jaoks on lihtne põhjus. Minu poole pöördutakse väga tihti naistehaiguste ja naistele omaste probleemidega. Neid naisi abistades olen saanud väga tihti nägemuse, et mustsõstra söömine võib neid probleeme leevendada. See mari tõepoolest abistab ärajäänud tsükli korral, muudab selle regulaarsemaks, leevendab kaasnevaid valusid, suurendab viljakust ja puhastab verd. Kusjuures olen väga tihti saanud mustsõstranägemusi sellistel puhkudel, kus naisel on tsüstid. Seetõttu olen soovitanud mustsõstrakuuri teha ja tulemused on olnud väga head.


Minu tervendusviisid põhinevad minu nägemustel ja seetõttu soovitan ma inimestele erinevaid tervendusi ainult enda visioonide põhjal. Minu soovitused ei tule minu teadmistest, üldiselt siiski ainult nägemustest, ja lisaks sellele räägin ma juurde ka põhjuse, miks just selline nägemus tekkis. Usaldan enda nägemusi ja seega usaldan ka mustsõstart tervendama enda ning teiste naiste keha.


Mustsõstar võitleb väsimuse vastu ja eks see ole ka sellepärast nii, et selles on rauda ning C-vitamiini. Kui sa tunned, et sa oled pidevalt väsinud ja sa sooviksid saada juurde rohkem füüsilist energiat, siis proovi lisada menüüsse just mustsõstart.

BLOKEERIB ENERGIAVAMPIIRLUSE

Üks peamisi põhjuseid, miks ma mustsõstart inimestele soovitan, on see, et see peatab energiavampiirluse. Energiavampiirlus on see, kui teine inimene oma kohaloleku ja vestlusega neelab sinu isiklikku energiat. Kui sa tunned, et sa oled teiste energiate suhtes ülitundlik või sa pead pidevalt suhtlema erinevate inimestega, kes sind kurnavad, siis söö mustsõstraid.

Mustsõstral on oskus sinu Aurat tasakaalustada ja blokeerida energia varastamist. See on taim, mis suurendab sinu kaitseenergiat. Söö hommikul enne tööleminekut mustsõstraid, kui sa tunned, et sa pead oma töös suhtlema kurnavate inimestega. Söö neid alati, kui keegi on sind ära väsitanud, et saaksid oma energia kiiresti tagasi.

Lisaks soovitan sul kanda ka Turmaliinsuletistega Kvartsi, mis on üks parimaid kristalle sellise probleemi vastu.

KROONTŠAKRA JA KOLMANDA SILMA KOOSTÖÖ - INTUITSIOONI TUGEVDAMINE

Mustsõstral on võimas oskus tervendada neid kahte väga olulist Tšakrat: Kroontšakrat ja Kolmandat Silma. Mustsõstra söömine aitab spirituaalset anda energiat just nendele Tšakratele, et need töötaksid korralikult. Eriti siis, kui sul on need Tšakrad väga kinni, siis võib mustsõstraga tervendamine olla väga kiiretoimeline.

Mustsõstar mitte ainult ei anna nendele energiakanalitele jõudu juurde, vaid selles taimes olev vägi annab nendele Tšakratele jõudu ka koostööd teha. Kolmanda Silma ja Kroontšakra koostöö on oluline selleks, et sinu intuitsioon saaks võimsaks muutuda.
 

Kui sa sööd mustsõstart mingi hetk suuremas koguses või teed endale mõnda aega sellest taimset kuuri, siis sa hakkad maailma paremini tunnetama. Mustsõstar toimib nagu Ševroon Ametüst, mis aitab sul enda intuitsiooni usaldada ja olla ettenägelikum. Nende kahe Tšakra omavaheline koostöö annab sulle oskuse enda nägemusi usaldada. Usalda seda, mida sa tajud, ja see annab sulle julguse liikuda selles suunas, mille intuitsioon sulle ette näitab. Seega on mustsõstart enda spirituaalse arengu jaoks väga kasulik tarbida.


Mustsõstra söömine on kasulik ka enne magamaminekut, kuna see annab Kroontšakrale jõudu juurde prohvetlike visioonide nägemiseks. Kroontšakra kaudu tulevad sinu alateadvusesse märguanded, nägemused ja teadmised tuleviku kohta. Kui sa soovid oma ettenägelikkust suurendada, siis söö mustsõstart alati enne magamaminekut. Kui sulle mustsõstar ei meeldi, siis sa võid enda unenägude nägemise kristallikomplekti lisada Ševroon Ametüsti kristalli.

Mustsõstart on kasulik süüa ka sellepärast, et lasta vabaks enda kehast vajadus süüa selliseid toiduaineid, mis teevad sulle tegelikkuses liiga. Kui sinu Kroontšakra ja Kolmas Silm töötavad, siis sa saad nendest maitsemeeltest vabaks, mis on sulle kahjulikud. Eriliselt hästi vabastab mustsõstra tarbimine alkoholi- ja tubakavajaduse. Täpselt samasugune toime on ka Ševroon Ametüstil.

Inimesed, kellele ei meeldi mustsõstra maitse, nende inimeste Kolmanda Silma ja Kroontšakra kanalid on kinni. See on märk selle kohta, et sinu intuitsioon on madalseisus ja see ei anna sulle õigeid vastuseid. Kui sulle ei maitse mustsõstar, siis söö seda ikkagi või kanna selle asemel Ševroon Ametüsti kristalli.